Mám ju rád ale nevzrušuje ma.

Príspevok v téme: Mám ju rád ale nevzrušuje ma.
Frustraccia

Mám kamarátku s ktorou mi je skvele, ale nepáči sa mi. Doslova ju zbožňujem som jej nápomocný a vždy ochotný jej prísť pomôcť, ale príroda sa neozýva.
Nikdy nemám chuť s ňou do toho skočiť.
O moc radšej by som niečo tohto typu začil hociaj s nejakou mrchou, na ktorú mám nervy, ale priťahuje ma.
Občas mám výčitky, že som povrchná sviňa a nepozerám na iné hodnoty, ale k čomu mi je taký vzťah, keď ju vnímam ako segru, za ktorú by som si dal do kolena rezať, ale proste nemám chuť z nej zhodiť šaty. Však taký vzťah je smutný.
Sám nie som majstrovské dielo prírody, ale takto to cítim a vnímam.
Som na tom zle?

kaslinato

Frustraccia, mi pripomínaš mňa pred rokom. Tiež vychudnutá na kosť až mi doktorov navrhovali, pritom som jedla normálne. Donútila som sa do posilky a teraz vyzerám konečne ako žena a navyše sa posilka stala mojím koníčkom :D treba vydržať prvé dva mesiace a stane sa z toho závislosť.

Frustaccia

Tak ja posilku v živote nikdy. Poviem rovno ako je tieto "mužné" veci ako posilka, žranie práškov a pozeranie sa do zrkadiel či som dačo nabral. Kravina a vtákovina pre ňa. Mňa ani autá absolútne nezaujímajú. Nemám auto a ani nechcem auto.
Ale moja vychudnutá postava mi na nervy lezie, ale nebudem sa nadrapovať a tancovať so železami, to ma ide do*e*ať ešte viac z toho.

kaslinato

Skôr ona nemala dlho sex keď mu hovorí kedy sa spravila. Je fajn provokovať chalana sexy správami /fotkami ale toto mi príde tiež už cez čiaru :D

simiona

Čo poznám v okolí ženy, tak tie tučné sú omnoho viac nadržané a viac majú sexuálne narážky k chlapom, keď s nimi hovoria, ako tie priemerné alebo chudé. Ale neviem, čím to je?

kaslinato

Jasné, od kamaráta by som to nevzala v zlom a posilka je vždy super nápad, ale dievča si očividne nahovára že s chalanom bude zachvíľu chodiť, keďže mu vyvoláva že masturbovala a neviem čo ešte. Takže ten nápad s chudnutím by jej skôr ublížil.

simiona

Kašlinato, ale keď jej to navrhne, možno mu už dá pokoj, nymfomanka jedna! Ktorá žena by sa neurazila, keď jej chlap naznačí, že podľa neho má zlú postavu a mala by schudnúť? Neviem, ako dlho autor nemal sex, ale keď je ona taká nadržaná, možno si myslí, že ak nemal dlho sex, tak je pre ňu ľahká korisť a poj...e aj ju.

Frustraccia

Abcd888

Ty sa o mne vyjadruješ ako keby som ju zhodil z hlohoveckého mosta xD pritom som jej bol častokrát nápomocný iba s ňou mám hranicu, len kamarát, to ma robí v tvojich očiach vrahom? xDDD

Abcd888

Veď je to jej "dobrý" kamarát. Ak mi niečo také povie človek ktorého mám rada a ktorý má rád mňa, tak sa nad tým zamyslím a určite by som vedela, že to so mnou nemyslí zle. Samozrejme, je potrebné jej to povedať citlivo. Podľa toho čo písal by sa možno cvičenie hodilo aj jemu keď je tak veľmi chudý.
To o tom vzťahu jej mal povedať už dávno, potom to nemuselo zájsť až tak ďaleko. Navyše, posilku a fitko jej môže navrhnúť postupom času.
Je to iba môj názor, autor nech si to vyrieši ako chce.

kaslinato

Simiona presne. Radšej počkaj na tú “pravú” čo ti bude vyhovovať po všetkých stránkach.
Abcd888 si predstav že niekoho balíš, flirtuješ s ním a on ti miesto vzťahu navrhne posilku a diéty. Radšej nech to nechá na ňu , asi sa cíti fajn vo svojom tele keď so sebou nič nerobí .