Mám ju rád ale nevzrušuje ma.

Príspevok v téme: Mám ju rád ale nevzrušuje ma.
Frustraccia

Mám kamarátku s ktorou mi je skvele, ale nepáči sa mi. Doslova ju zbožňujem som jej nápomocný a vždy ochotný jej prísť pomôcť, ale príroda sa neozýva.
Nikdy nemám chuť s ňou do toho skočiť.
O moc radšej by som niečo tohto typu začil hociaj s nejakou mrchou, na ktorú mám nervy, ale priťahuje ma.
Občas mám výčitky, že som povrchná sviňa a nepozerám na iné hodnoty, ale k čomu mi je taký vzťah, keď ju vnímam ako segru, za ktorú by som si dal do kolena rezať, ale proste nemám chuť z nej zhodiť šaty. Však taký vzťah je smutný.
Sám nie som majstrovské dielo prírody, ale takto to cítim a vnímam.
Som na tom zle?

S_J

Je to vtvojej hlave. Milujeme (a nenávidíme) hlavou, aj sex pramení z hlavy. (Ten popud, ktorý vzruší, musí najprv prísť do hlavy. Sorry.) Láska, nenávisť, a sex je ako alkohol. Vytvára sa na ň návyk. Človeka spúta ťažkými reťazami, sú to reťaze a nie vzdušné zámky. Aj alkoholik ti slúbi všetko možné a potom urobí čo mu najviac vyhovuje...To je dobre, že ju máš rád ale ta nevzrušuje. kiežby to tak bolo... určite si nie na tom najnižšom stupienku.
Perfektne to vystihlo slobodnemaciatko 22.04.2019 10:32:25
Ojojoooj, aj "segry" to dokazu v postielke paradne roztocit :-) Ved ju nechaj lepsiemu chlapovi.

Abcd888

Si povrchný. V dnešnej dobe je ťažké nájsť ženu, ktorá je dobrá. Sex a podobné veci nie sú dôležité, skôr spoločné záujmy, názory, pohľad na svet a podobne. Ako sa hovorí, fyzická krása pominie alebo sa stráca časom…takže dôležité je to čo má vo vnútri. Sám si napísal, že vzhľadovo nie si nič extra, možno to tá baba vníma napokon rovnako, že ju vôbec nepriťahuješ, tak by si sa mal zamyslieť aj nad tým a neriešiť príťažlivosť/vzhľad.

bozialaska

Mas ju tad kvazi ako "segru" a pises o nej ako o kamoske. Vsak ked ste kamosi len co ti brani si najst inu babu ktora by bola uz frajerkou?
Mozno k tej kamoske citis lasku ale viac duchovnu ako sexualnu. Mozno ju mas tak rad ze samotny sex s nou nechces lebo nieze ta nepritahuje ale je tam ta duchovna laska kde sex nema miesto. Je to laska az za hrob. Je to laska kde sex by skor ublizil ako pomohol.

Frustraccia

ehm

Som pri nej úplne v pohode ako pri svojej kópii alebo najlepšom kamošovi, ale nepáči sa mi ako žena, čo mám robiť?
Mne to vadí samému od seba, lebo inak by to mohol byť fajn vzťah a málokedy si s nejakou tak dobre rozumiem. Ja fyzicky tiež nie som nič moc, poviem rovno ako je, ale nie, nechcem s ňou mať sex a sexu podobné záležitosti.

ehm

Nie je za tým len nejaký psychický blok, ktorý by sa dal odbúrať? Si pri nej dostatočne uvoľnený a nerozmýšľal príliš nad všetkým?

Frustraccia

dobreuz

ale však, ja ju mám rád, ona je úžasná, ale je to tak, že sa mi z nej nepostaví a nemám na ňu chuť, ale bránil by som ju ak by jej chcel niekto ublížiť, ale nezaujíma ma, keď po nej idú iní chalani, lebo v tomto smere na ňu tak nemyslím

čo je na tom zlé, ja som si to nevybral, tak reaguje moje telo, teda moje telo na ňu nereaguje, len sa s ňou rád rozprávam a ochraňujem

ty to povieš tak, ako keby som si to sám vybral ako keby som si sám vybral možnosť "nebude ma priťahovať"

dobreuz

Niektorí ste naozaj sprostí. Radšej prekrásnu šte**u ako normálne dievča s priemerným výzorom. Treba uvažovať hlavou nie tým dole to je moja rada.

Odpovednik

To je aj odpoved na temu nizsie "Preco". Jednoducho milovat babu dusevne je sice fajn, ale ked ta nevzrusi fyzicky, tak co s tym? My chlapi sme vizualne zamerany, aby sa nam postavil potrebujeme fyzicky pritazlivu babu. Baby to maju jednoduchsie, im sa nemusi postavit, iba si lahnu a ak je sucha, das lubrikant a sex funguje, ale co urobis s makkym penisom...?