Mám ju rád ale nevzrušuje ma.

Príspevok v téme: Mám ju rád ale nevzrušuje ma.
Frustraccia

Mám kamarátku s ktorou mi je skvele, ale nepáči sa mi. Doslova ju zbožňujem som jej nápomocný a vždy ochotný jej prísť pomôcť, ale príroda sa neozýva.
Nikdy nemám chuť s ňou do toho skočiť.
O moc radšej by som niečo tohto typu začil hociaj s nejakou mrchou, na ktorú mám nervy, ale priťahuje ma.
Občas mám výčitky, že som povrchná sviňa a nepozerám na iné hodnoty, ale k čomu mi je taký vzťah, keď ju vnímam ako segru, za ktorú by som si dal do kolena rezať, ale proste nemám chuť z nej zhodiť šaty. Však taký vzťah je smutný.
Sám nie som majstrovské dielo prírody, ale takto to cítim a vnímam.
Som na tom zle?

Kaslinato

To je potom pekné, taký romantický vzťah . Ale tiež niekedy fajn padne keď je chalan tvrdší v tej posteli :D aby to nebolo stále o tom istom. Držím ti palce nech si nájdeš dievča čo v tebe prebudí aj toho zlého chlapca, určite to potom budeš potrebovať častejšie :D

Frustraccia

Bola pri tele, ale mala sympatickú tvár a pekný úsmev. Ja som sa s ňou radšej bozkával, jašil, hral sa jej vo vlasoch ako ju chcel pretiahnuť.
My sme dokázali mať desať minút sex a potom mi dve hodiny ležala na hrudi a rozprávali sme sa :D a opakujem, že nechala ona mňa, ja som sa s ňou dokonca ani rozísť nechcel aj som jej to kopačkách povedal "bol som s tebou šťastný"

Kaslinato

Tiež bola tučná? :D skláňam sa pred vašou výdržou, nedokázala by som ležať vedľa chalana mesiac len tak.
Každopádne pri tejto tvojej kamoške by si sa musel premôcť asi každý deň keď je stále taká nadržaná :D takže asi radšej ostatne pri kamarátstve

Frustraccia

Normálne som to vydržal. Mal som ju rád a bol som s ňou šťastný, naozaj, len ma sexuálne nepriťahovala, ale občas nejako tá chuť prišla, predsa len mám svoje potreby xD.
Mne to bohato stačilo raz za mesiac. Raz za mesiac alebo dvakrát to bola naša klasika. Ako vzťah nehodnotím ako zlý, neľutujem tú skúsenosť.

Kaslinato

Presne, zvýšiť kalorický príjem. Tvaroh s vločkami a medom pred spaním, dvíhať ťažké váhy a priberieš ani nebudeš vedieť ako.
Inak by ma celkom zaujimalo, že ako si to v tom prvom vzťahu vydržal spať s frajerkou raz do mesiaca :D to mi príde strašne málo

dobreuz

Frustraccia treba piť smotanu a brať kreatín a váha pôjde hore aj keby neviem čo bolo :) vlastná skúsenosť :)

dobreuz

Božeeee :D Z cvičenia ešte schudnete, na nabratie svalov treba aj nejakú hmotu. Treba proste zvýšiť kalorický príjem. Ale sila sa dá nabrať krásne aj s malými svalmi. Ja mám 192 cm 70 kg a mám dosť sily. A neviem prečo by sa mala uraziť? Veď aby mala žena cez 70 kg to je už moc...
Čo sa týka témy, treba jej na rovinu povedať, že žiadny vzťah nebude a basta.

Frustraccia

Ja som cvičil asi deväť mesiacov, ale na mne to aj tak vidno nebolo.
Cvičil som doma, mám plno činiek, ale nič z toho. Môžem zožrať aj kravu a nepriberiem ani gram, je to dajaké prekliatie heh, čo už, neobesím sa na višni pre to aj keď hej dievčatám sa to nelúbi, ale (ne)plačem preto :D