Mám ju rád ale nevzrušuje ma.

Príspevok v téme: Mám ju rád ale nevzrušuje ma.
Frustraccia

Mám kamarátku s ktorou mi je skvele, ale nepáči sa mi. Doslova ju zbožňujem som jej nápomocný a vždy ochotný jej prísť pomôcť, ale príroda sa neozýva.
Nikdy nemám chuť s ňou do toho skočiť.
O moc radšej by som niečo tohto typu začil hociaj s nejakou mrchou, na ktorú mám nervy, ale priťahuje ma.
Občas mám výčitky, že som povrchná sviňa a nepozerám na iné hodnoty, ale k čomu mi je taký vzťah, keď ju vnímam ako segru, za ktorú by som si dal do kolena rezať, ale proste nemám chuť z nej zhodiť šaty. Však taký vzťah je smutný.
Sám nie som majstrovské dielo prírody, ale takto to cítim a vnímam.
Som na tom zle?

simiona

analyzátor, vieš, prečo ľudia majú sex?

1. Priťahujú sa, je tam iskra.

2. Za peniaze, gigolo alebo prostitútka.

3. Chcú potomka, dediča.

4. Spia spolu, lebo sú v manželstve bez lásky, ale kvôli majetkom. Teda možno nespia spolu, ale každý má milenca, milenku.

Tiež som nemala dlho sex. Ale to neznamená, že sa vyspím s hociakým chlapom, ktorý mi povie, že je nadržaný a chce sex a mne sa nepáči.

Ak ty nemáš problém sa vyspať aj s takou, čo sa ti nepáči, tvoja vec. Ale nenút k tomu chudáka chlapca. Dosť, že na neho robí sexuálne nátlaky jeho kamoška.

simiona

Nepáčia sa mi kučeravé vlasy typu afro alebo mikrofón, niečo ako mal Oliver zo seriálu Naši, toto nie. Ale zas som poznala triedu, v ktorej sa všetkým dievčatám páčili presne také kučeravé vlasy na chlapcoch. Mne sa páčia rovné alebo vlnité na chlapoch. A nesmie mať také dlhé, aby zozadu vyzeral ako žena. Môže mať hnedé, blond aj čierne vlasy.

analyzator

Frustraccia... To je neskutočné...toto tu sú názory mláďad bez skúseností. Sex sa posudzuje nie cez skúseností, ale podľa predstáv. Neskutočne sa preceňuje. Zober si fakt, že keby si mal kefovať každý deň jednu hodinu, tak by to bolo 1 ku 23. Hodina sexu ku 23 hodinám inej činnosti. Zanedbateľné. Garantujem TI, že to nebude ani každý deň ani hodina. Čím je to ešte zanedbateľnejšie. Bude Ti chýbať rozumný a spoľahlivý partner. A je jedno ako začneš vzťah , s kýmkoľvek aj tak z toho bude nakoniec stereotyp v ktorom nebude po vášni ani stopa. Ak Ti partnerka nestretne v práci kolegu , ktorý bude neodolateľný a môžeš si baliť veci a ľutovať, že si si nezobral tú tučnú.

Majka22

Prepáč nechcela som ti znížiť sebavedomie v balení báb :D ale sto ľudí sto chutí, toto je len môj názor . Zas milión iných žien padá do kolien z brčiek takže pokojne ich ber ako výhodu aj naďalej

Majka22

Tak to je individuálne. Mne osobne sa páčia skôr rovné vlasy, nie úplne na krátko aby sa s nimi dalo hrať a skôr tmavšie ako bledšie :D ale ak sa chlapovi hodia viac brčky ako rovné a fakt stojí za to tak nemusí byť ako Hop :D ak ťa to upokojí

Majka22

Ak sa môžem pripojiť tiež nemám rada chlapov s brčkavými vlasmi. Vždy mi pripomenú Hopa z Ela a Hop ak si niekto pamätá ?. By musel mať strašne pekný úsmev a oči aby som vedela prekúsnuť tie brčky.

berryl

Simiona, môžem sa opytať, čo je tak neatraktivne na kuceravych vlasoch? :) praveze som si myslel, že sa to ženám páči