kedy zacnu zatvarat slovenskych "lekarov" ?

Príspevok v téme: kedy zacnu zatvarat slovenskych "lekarov" ?
znepokojeny

ahoj, v poslednom case som narazil na mnozstvo staznosti od ludi, ktorym slovenski lekari zabili, alebo zmrzacili niekoho, len na fb stranke nekrmte nas odpadom je ich mnozstvo, najnovsie, ako zabili 25 rocne krasne dievca, ktore islo na operaciu slepeho creva, banalnu !!! a zomrela, dostala zapal pluc a oni jej vyvesili telefon,
ked v agonii zvonila a dali jej sacok, nech dycha do neho(to sa dava, ked ma niekto psychicke tazkosti, tzv. hyperventilaciu), k tomu sa pridalo v komentaroch mnozstvo ludi s obdobnymi problemami, ja mam podobnu skusenost..... stretli ste sa s niecim podobnym? lekari v nemocniciach maju 2000 eurove platy, napriek tomu sa k ludom chovaju ako ku zvieratam, ale zatial sa nenasiel nikto, kto by zastupoval zaujmy obeti tejto bielej mafie, kedze tu absolutne neplati hmotna zodpovednost..... dokedy este budume toto tolerovat??? dakujem Vam za odozvu ....

aktualne

Erikaaa, aj keby sme prehanali, tak co, prehananie je normalny literarny sposob vyjadrenia, ked chces nieco zdoraznit

swistica

Ten pripad z Pardobic je tiez sila. Hrozne takto dopadnut. Ono problem tohoto povolania bude i v tom,ze je to narocne - ci uz studium alebo i praca, a lekari maju syndrom vyhorenia. Ak by si vsak zobrali dlhsie volno alebo napriklad isli robit inu pracu, pochybujem ze by sa este dokazali vratit spät. A aj najst inu pracu by mali iste problem. A tak nas osetruju vyhorene trosky, ktore prejdu okolo krvacajceho pacienta bez toho aby sa snazili pomoct. Ak by niesli konecne dosledky za svoje preslaoy, spamätali by sa aj ti ostatni.

swistica

Nemyslim si, ze je tu niekto taky, kto by generalizoval vsetkych prislusnikov urciteho povolania. To zase prehanas.

Erikaaaa

Swistica - ale ved ja nepisem o tebe :), len o tych, ktori generalizuju na zaklade uvedenych pripadov vsetkych zdravotnikov.

Erikaaaa

Aktualne, lenze to je jedno oddelenie v jednej nemocnici.. A akoze ano, takychto pripadov je viac, ale to neznamena, ze automaticky treba pohrdat kazdym jednym pracovnikom v zdravotnictve, ci uz je to sestra, lekar, zachranar...

aktualne

erikaaa, ale preco ked prisiel tento pan do skalickej nemocnice, tak sa na neho vykaslalo cele oddelenie, nie jeden lekar....preto to uz vidime ako systemovy problem, nielen problem jednotlivcov