kedy zacnu zatvarat slovenskych "lekarov" ?

Príspevok v téme: kedy zacnu zatvarat slovenskych "lekarov" ?
znepokojeny

ahoj, v poslednom case som narazil na mnozstvo staznosti od ludi, ktorym slovenski lekari zabili, alebo zmrzacili niekoho, len na fb stranke nekrmte nas odpadom je ich mnozstvo, najnovsie, ako zabili 25 rocne krasne dievca, ktore islo na operaciu slepeho creva, banalnu !!! a zomrela, dostala zapal pluc a oni jej vyvesili telefon,
ked v agonii zvonila a dali jej sacok, nech dycha do neho(to sa dava, ked ma niekto psychicke tazkosti, tzv. hyperventilaciu), k tomu sa pridalo v komentaroch mnozstvo ludi s obdobnymi problemami, ja mam podobnu skusenost..... stretli ste sa s niecim podobnym? lekari v nemocniciach maju 2000 eurove platy, napriek tomu sa k ludom chovaju ako ku zvieratam, ale zatial sa nenasiel nikto, kto by zastupoval zaujmy obeti tejto bielej mafie, kedze tu absolutne neplati hmotna zodpovednost..... dokedy este budume toto tolerovat??? dakujem Vam za odozvu ....

Sonie

Je to na uváženie, včera zase dávali v TV že nejakému pánovi vytrhli na pohotovosti nesprávny zub a zub ktorý bolel zostal. Zubári sa bránili primitívne, že vraj aj ten zub čo mu vytrhli bol zlý, pritom neurobili ani RTG. Je pravda že oni majú sa načo vyhovoriť, podržia sa a dopláca na to pacient. Človek aby sa bál dať dieťa do nemocnice s banálnou chorobou.
Chyba je v celom systéme nášho zdravotníctva.

Vik_torka

myslím, že to trápi viacerých, lenže doktori majú dobrých právnikov a preto sa trestu vždy vyhnú. no tiež si myslím, že niektorí by si to zaslúžili.

aktualne

asi su pod vplyvom nejakych latok alebo co v tej nitre. a teraz co ked ide o zivot, kto by sa namahal so stanovenim diagnozy.