kedy zacnu zatvarat slovenskych "lekarov" ?

Príspevok v téme: kedy zacnu zatvarat slovenskych "lekarov" ?
znepokojeny

ahoj, v poslednom case som narazil na mnozstvo staznosti od ludi, ktorym slovenski lekari zabili, alebo zmrzacili niekoho, len na fb stranke nekrmte nas odpadom je ich mnozstvo, najnovsie, ako zabili 25 rocne krasne dievca, ktore islo na operaciu slepeho creva, banalnu !!! a zomrela, dostala zapal pluc a oni jej vyvesili telefon,
ked v agonii zvonila a dali jej sacok, nech dycha do neho(to sa dava, ked ma niekto psychicke tazkosti, tzv. hyperventilaciu), k tomu sa pridalo v komentaroch mnozstvo ludi s obdobnymi problemami, ja mam podobnu skusenost..... stretli ste sa s niecim podobnym? lekari v nemocniciach maju 2000 eurove platy, napriek tomu sa k ludom chovaju ako ku zvieratam, ale zatial sa nenasiel nikto, kto by zastupoval zaujmy obeti tejto bielej mafie, kedze tu absolutne neplati hmotna zodpovednost..... dokedy este budume toto tolerovat??? dakujem Vam za odozvu ....

Almarinos

Ja hladam fakt ludi, ktori potrebuju zmenu - treba povolit kamery , aby si kazdy pacient mohol urobit zaznam z vysetrenia. Inak budi zomierat dalsi ludia, pripadne budeme mat poskodene zdravie, lebo lekari NEMAJU ZAUJEM LIECIT PACIENTOV. Preto mi napiste na mail. Potrebujeme peticiu a zobudit nasich lekarov.

Lumik

Ten nápad s kamerami a zvukovým záznamom u lekárov prípadne v nemocniciach, by som privítal, pacient by mal mať možnosť požiadať buď o záznam alebo o jeho vypnutie. Poisťovňa by tie záznamy mohla evidovať v dokumentácii a sprístupniť napr. pacientovi prípadne úradu pre dohľad. ak by bolo treba.

pacient6378

Musím povedať že je dosť slušných starších doktorov, ale štve ma že môžu parazitovať aj takí ktorí nič pre pacienta neurobia.

mjanik

stav sa zlepší až ke´ˇd vymrú lekári ,ktorí študovali v čase revolúcie a vedomosti neboli rozhodujúce,ale rozhodujúce boli tatkové peniaze