kedy zacnu zatvarat slovenskych "lekarov" ?

Príspevok v téme: kedy zacnu zatvarat slovenskych "lekarov" ?
znepokojeny

ahoj, v poslednom case som narazil na mnozstvo staznosti od ludi, ktorym slovenski lekari zabili, alebo zmrzacili niekoho, len na fb stranke nekrmte nas odpadom je ich mnozstvo, najnovsie, ako zabili 25 rocne krasne dievca, ktore islo na operaciu slepeho creva, banalnu !!! a zomrela, dostala zapal pluc a oni jej vyvesili telefon,
ked v agonii zvonila a dali jej sacok, nech dycha do neho(to sa dava, ked ma niekto psychicke tazkosti, tzv. hyperventilaciu), k tomu sa pridalo v komentaroch mnozstvo ludi s obdobnymi problemami, ja mam podobnu skusenost..... stretli ste sa s niecim podobnym? lekari v nemocniciach maju 2000 eurove platy, napriek tomu sa k ludom chovaju ako ku zvieratam, ale zatial sa nenasiel nikto, kto by zastupoval zaujmy obeti tejto bielej mafie, kedze tu absolutne neplati hmotna zodpovednost..... dokedy este budume toto tolerovat??? dakujem Vam za odozvu ....

Majjra

Akože sú problémy ale zase treba sa na to pozrieť aj z ich strany, tiež v tomto štáte nemajú úplne ideálne podmienky

philips

Alm, no skús to, ale je to hovadina. Chceš doktorovi nanútiť pacienta? Každý doktor má právo pacienta odmietnuť, pokiaľ sa nejedná o akútny prípad. Ver tomu, že nahrávanie je nezmysel a hlúposť, zvýši sa množstvo chýb a ako už bolo spomenuté - načo ideš na vyšetrenie k niekomu, komu neveríš? Celé toto nahrávanie by bola hlúposť, ktorá by v podstate ani nič neriešila.

Almarinos

Každý pacient by to právo mal a lekár by ho nemohol odmietnuť, ak by to právo využil. Keď sa nikto neozve a budem mať prostriedky a motiváciu do toho ísť, tak sa dám na to sám. Už to mám tak nejak premyslené.

swistica

Almarinos - z mojho pohladu by nahravanie vela nevyriesilo. Vysetrenie by nahravalo len male percento ludi a lekar by takych pacientov-nahravacov ani nemusel osetrit. Vyhovorit sa da na vsetko mozne od zmluvy s poistovnou az po mnozstvo pacientov atd. Mozno by ten lekar zo stresu z nahravania i robil chyby. Dokonca i ja keby som bola lekarka, takeho pacienta nezobierem. Naco ku mne ide, ked uz vo dverach neveri mojim schopnostiam.

Z mojho pohladu by riesenim bolo,keby pri zavaznych pochybeniach dotycny lekar platil odskodne a siel do väzenia. Lebo teraz sa vsetko iba ututlava.Potom by si na chyby davali pozor aj ostatni.

teo

len preco ti organizátori protestov nebojovali za nieco konkretne... vymenili sa nejaki politici a karavana ide dalej po starom. a ten Seliga uz hup do strany p. Kisku,ale to tu nepatri.

Almarinos

som za zorganozovanie petície, kde by sa ľudia podpísali za to, že hlasuju za právo nahrávania lekárskeho výkonu v ambulancii. Keď dôjdeš k lekárovi budeš mať právo zapnúť kameru a celý proces nahrať NA VIDEO. Keď budem mať zdrav. problém,bude dokázané čo lekár urobil al. neurobil a môžem dostať odškodné. Dlho nad tým uvažujem. Preto ľudia čo máte záujem zmeniť to,na čo nadávame, napíšte na almarinos@azet.sk.
Potrebujem aj ľudi,ktorí viac poznajú legislatívu, aby ľudia priamo podpísali NÁVRH NA ZMENU ZÁKONA. Tento zákon bude presne napísaný v petícii, čo je dôležité. Lebo jeden poslanec sa podobne vyjadril pri jednej petícii (o rodine),že nie.je presne definovaná. Ďakujem za ozvanie a nápady..Ďalej to takto nemôže ísť.