kedy zacnu zatvarat slovenskych "lekarov" ?

Príspevok v téme: kedy zacnu zatvarat slovenskych "lekarov" ?
znepokojeny

ahoj, v poslednom case som narazil na mnozstvo staznosti od ludi, ktorym slovenski lekari zabili, alebo zmrzacili niekoho, len na fb stranke nekrmte nas odpadom je ich mnozstvo, najnovsie, ako zabili 25 rocne krasne dievca, ktore islo na operaciu slepeho creva, banalnu !!! a zomrela, dostala zapal pluc a oni jej vyvesili telefon,
ked v agonii zvonila a dali jej sacok, nech dycha do neho(to sa dava, ked ma niekto psychicke tazkosti, tzv. hyperventilaciu), k tomu sa pridalo v komentaroch mnozstvo ludi s obdobnymi problemami, ja mam podobnu skusenost..... stretli ste sa s niecim podobnym? lekari v nemocniciach maju 2000 eurove platy, napriek tomu sa k ludom chovaju ako ku zvieratam, ale zatial sa nenasiel nikto, kto by zastupoval zaujmy obeti tejto bielej mafie, kedze tu absolutne neplati hmotna zodpovednost..... dokedy este budume toto tolerovat??? dakujem Vam za odozvu ....

Defcon

Jasne, nech odidu , najlepsie pred vystudovanim.... ved aj skolstvo je tu o nicom. Tak naco studovat tu. Do 18 spravia strednu a hajde von

Klayon

Defcon- tak si to chod zaviest, ty mudry :) Ja nevidim dovod, preco by nemali odist, ked tu su podmienky take, ake su.

Defcon

Ja dlhodobo hovorim, ze skolstvo nad ucnak, t.j. maturita a vyssie maju byt spoplatnene . Stat by mal na toto vzdelanie poskytovat bezurocnu pozicku , ktora by bola vo vyske 100% nakladov na vzdelanie a splacat by sa zacala do 1 roka az by dotycny ukoncil vzdelavanie . Zaroven by na tuto pozicku bol pravny narok a stat by rucil, ze student ju naisto dostane.

teo

Koluje video zo skalickej nemocnice ako sa pacient na chodbe zvija v bolestiach....... Erikaaaa no,kludne chod po vystudovani u nas do zahranicia,ale preco by ti cast studia mali platit nasi danovi poplatníci?

swistica

Erika - bolo by zaujimave vidiet percenta lekarov, ktori odisli. Väcsina to urcite nebude, pretoze su limitovani znalostou cudzich jazykov (samozrejme neratam, ze niekto pracuje 40 km za hranicami v CR :-) )

Ak si budes zodpovedne plnit svoje povinnosti a vzdelavat sa v inovaciach, vdaky sa dockas,neboj sa.

Erikaaaa

Mna len tieto komenty utvrdzuju v tom, ze aj ja po skole odidem zo SR ako vacsina. Liecit slovenskych pacientov s takymto pristupom a “vdakou”? Nie, neprosim. Radsej niekde, kde cloveka aj ocenia.

aktualne

mne uz ich spravanie pride neludske, nehumanne. ked sa vonku nieco deje, ze niekto odpadne, je mu zle, ludia k nemu pridu, zachranuju ho a ked sa ti to deje v nemocnici, tak nikym ani nehne