kedy zacnu zatvarat slovenskych "lekarov" ?

Príspevok v téme: kedy zacnu zatvarat slovenskych "lekarov" ?
znepokojeny

ahoj, v poslednom case som narazil na mnozstvo staznosti od ludi, ktorym slovenski lekari zabili, alebo zmrzacili niekoho, len na fb stranke nekrmte nas odpadom je ich mnozstvo, najnovsie, ako zabili 25 rocne krasne dievca, ktore islo na operaciu slepeho creva, banalnu !!! a zomrela, dostala zapal pluc a oni jej vyvesili telefon,
ked v agonii zvonila a dali jej sacok, nech dycha do neho(to sa dava, ked ma niekto psychicke tazkosti, tzv. hyperventilaciu), k tomu sa pridalo v komentaroch mnozstvo ludi s obdobnymi problemami, ja mam podobnu skusenost..... stretli ste sa s niecim podobnym? lekari v nemocniciach maju 2000 eurove platy, napriek tomu sa k ludom chovaju ako ku zvieratam, ale zatial sa nenasiel nikto, kto by zastupoval zaujmy obeti tejto bielej mafie, kedze tu absolutne neplati hmotna zodpovednost..... dokedy este budume toto tolerovat??? dakujem Vam za odozvu ....

dobreuz666

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

majuss 111

dobreuz666 ano to su zavazne pochybenia,beriem,najdu sa,ale nenadavajme pausalne na nich,su aj dobri,poctivi lekari a uz riadne unaveni ,to iste sestricky na oddeleniach,zazila som pri navsteve pribuzneho ,co sa dialo,ked bola jedna na cele muzske-zenske oddelenie,nevedela kde skor skocit,a potom sa pacienti stazuju na nedostatok opatery,pritom chyba je v celom systeme

dobreuz666

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

majuss 111

tak vazeni,co chcete od lekarov,ktori su doslova pretazeni,a je ich malo..kolko bolo predtym chorych ,kde tu bolo pocut o rakovine a teraz? pomaly v kazdej rodine..kolko bolo pacientov na ortopediach,neurologii,?ano bolo ale starych,dnes su plne cakarne mladych s chrbticami,kolenami,klbmi,nevynimajuc uz deti,kam sa pohnete vsade plno,odsedite niekedy cely den u lekara,na dborne vysetrenie sa caka dva mesiace..nezavidim vobec doktorom,rozhoduju o zivotoch, casto ide pri operaciach o sekundy,a ked sa stane chyba,su stihani,a svedomie? a to je denne takyto stres,vycerpanie,denne kolko rozhodnuti,to vazne ich zodpovednost a tresty porovnavate s vodicom,co ma len jednu ulohu-odsoferovat?nerobila by som lekarku ani za tri tisicky

dobreuz666

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

BJ 2

A este nieco su to povacsinou hajzli uzernicky, s prehnanym egom. To ma stve najviac. Cize aj povahovo su na tom zle. A chcu astronomicke peniaze, a takisto lekarnici a priemysel okolo lekarni. To je najvacsie uzernictvo a zdieranie, kolko stoja lieky a este aj vitaminy. Vsetky vitaminy a doplnky treba kupovat cez iherb, kde su casto aj 5x lacnejsie, nez tu. Doporucujem kazdemu, aby sa prikladne staral o svoje zdravie v tejto dobe, inak budete lutovat, ked sa cokolvek pokasle, a budete potrebovat lekara. Ja som to ledva prezil, co som zazil za poslednych 10 rokov, a to som sa z toho vyhrabal kompletne sam... oni by ma zabili, keby som pocuval ich rady.

BJ 2

slovenske zdravotnictvo kolabuje, potvrdila mi to aj moja lekarka, cize ja som rad za svoje skusenosti so samoliecbou, liecitelmi, a vsetkymi moznym, prevenciou, postami. Nezavidim nikomu do buducnosti, ktory sa spolieha, alebo bude musiet spoliehat na dnesnych lekarov.

Nemoze to fungovat v kapitalizme, ked predtym v socializme islo 100% do statneho rozpoctu a z toho velka cast na zdravotcnitvo. Z tych mikroskopickych 20% dani, z coho sa vacsina rozkradne, sa tam dostane minimum, a dlhy budu rast astronomicky. Za kvalitu si treba priplacat, ale ak ma clovek peniaze, je lepsie ist do susedneho rakuska hlavne pre cokolvek vacsie... ako napriklad ten Ivan co zomrel pri banalnej operacii, mal si priplatit a ist do rakuska. Tu neriskovat nic vaznejsie, lekarov pouzivat len na vybavenie formalnosti ako zdravotny preukaz, a podobne. A banalne choroby netreba u nich liecit, vsetko sa da doma vylezat , spolu s postami, bylinkami, plus preventivne treba zdravo jest a suplementovat spravnym sposobom. Hlavne aby clovek neriskoval, ze bude slovenskeho lekara potrebovat. (na banalne veci, ako virozy, zabera dobre aj MMS). A este dodrzovat antiparazitalnu prevenciu a ocisty... lebo lekari su v tomto neschopni uz uplne.

slobodnemaciatko

Aj som si myslela, ze sa nakazil bakteriou. Problem ani nie je neodbornost, skor neludskost tam, kde nema co robit a prostredie, z ktoreho si v lepsom pripade odnesiete viac ako ste chceli, v tom horsom uz neodnesiete. To nie je problem len nitrianskej nemocnici.