Alergie

miliaca58

to ti akoze preco kazdy rok meni tie lieky? co ti nezaberaju alebo akoze aky to ma dovod? lebo to je dost divny postup. mne ked nejake lieky zaberali tak mi nepredpisovala ine stale, to je podla mna zbytocne a aj to to telo zbytocne matie

Majus46

Aha tak to je v pohodicke cena celkom, pojdem sa na to teda spytat rychlo do lekarne kym fakt uz bude stale 20 stupnov a uz bude neskoro. A kolkokrat za den si ich mozes dat?

svetlinka

mne kazdy rok doktorka predpisuje nieco ine takze uz v tom vlastne ani nemam prehlad. som zvedava co na mna vytiahne tento rok

kubita

zalezi na tom kde ho kupuje ale tak od 5 - 6 eur :) a preco to tak je ti nepoviem :D proste si kupujeme ten co je bez receptu a hotovo

Livia33

Ja som pred dvoma rokmi začala brať Stopalerg. Kojila som vtedy a musela som od začiatku tehotenstva vynechať lieky na predpis. Toto mi odporučila kamarátka. Nefunguje zázračne, ale u mňa bola zmena veľká, stojí za to skúsiť. Iná kamoška im minule písala o vzorky, poslali jej

Tomas12345

Počul som že alergie sa už liečia tak že v medicínskom prostredí býva pacient postupne vystavovaný stále vyššiemu množstvu alergénu, telo si údajne na to postupne zvykne a alergia zmizne. Takáto liečba ale tusim nie je hradena poistovnou a pacient si ju musí sím zaplatiť, avšak čo som počul táto liečba je velmi ucinna. Popýtaj sa na to.

kubita

ja kupujem pre mna aj pre mojho muza allergodil, ten mas bez predpisu ale ten co je 5ml, na 10 ml uz potrebujes recept ale nam tento v pohode staci. uz som tiez zasoby nakupila lebo zostalo strasne skoro pekne takze predpokladam, ze zase zacne vsetko skoro aj kvitnut tak nech sme pripraveni. "tesim sa" uz na to -_-

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.