Alergie

paulita

prosím vás prišli vám niektomu na to, že máte alergiu na peľ aj v dospelom veku keď ste v detstve žiadne problémy nemali?

kubita

tak to si treba citat, ze naco to mas vsetky tie spreje, nie bezhlavo kupovat lebo to reklamuju v telke, lebo aj tak to ludia robia a to nie je uplne dobre. tento allergodil ten je urceny na sennu nadchu a celorocnu alergicku nadchu takze skor na ten pel a podobne

lajtmannlea

tak podľa mňa by takéto lieky mali fungovať na akúkoľvek alergiu, no zas odborník nie som. no ak tu má niekto s tým skúsenosť, tak by táto odpoveď zaujímala aj mňa

Wendy000

je tento liek vhodny len na niektore alergie, alebo sa da uzivat pri hocijakej. ci na zvierata, rastliny, prach....

Zoe27

Ono už je veru pomaly vonku vidno, že sa sezóna alergikov začala. Moja mama už má teraz strach ísť von, aby ju niečo nechytilo

kubita

to teda je :) to vies ked si sledujes tie ceny tych volnopredajnych liekov, tam sa ide do inych cisel uz potom. a mali ich u vas?

svetlinka

fakt? to je dobra cena oproti ostatnym takymto veciam co som pozerala aj cez internetove lekarne, idem ho pozriet k nam do lekarne dufam, ze ho budu mat
som nevedela, ze toto vsetko to ovplyvnuje, aj jedlo a tak, ze tie ecka na to nejak vplyvaju, len problem je v tom, ze tie mas teraz prakticky vo vsetkom

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.