Alergie

pisticka

Na trhu su volnopredajkne lieky na alergiu, treba sa opytat v lekarni. Ja mam problem s tabletkami, tak som si kupila sprej do nosa allergodil, baby sa tu onom bavili a mne pomohol. Nie je ani drahy

miriarka

objednana som no az o 2 mesiace, skor sa nedalo :/ potrebujem, ale nieco co by mi trochu tu alrgiu zmiernilo, je nieco take volnopredajne?

zuzimulka

no podla toho co pises mas alergiu :/ ono reagujes kychanim na prachove a pelove castice co su vo vzduchu, odporucam navstivit alergologa nech ti da liecbu

miriarka

ako vlastne zistim, ze mam alergiu a nie len nadchu? ja som alergiu nikdy nemala, no teraz som zacala z nicoho nic kychat a kaslat no fyzicky sa chora necitim

lienerka55

ja ho pouzivam uz par rokov a ostala som mu verna, lebo je ucinny. ak mas problem s alergiou, tak ho vyskusaj za to dal len par € a mam pokoj s alergiou :)

pisticka

A je naozaj ucinny? Nie je to len nejake placebo? Ja uz poslednu dobu neverim nicomu, kupila som si kvapky do noda a vobec mi nezabrali.

zuzimulka

kupis ho v kazdej lekarni, ja som si ho kupila vcera. pri dome nam kvitnu stromy a ja sa idem zblaznit z tej vone

tibco48

kupim to v kazdej lekarni? ci len v niektorych, ako zacali kvitnut kvety a stromy zacal som dost kychat a mam furt upchaty nos.