Alergie

zuzimulka

sammy takze si ho davas len vtedy ked sa ti prejavia nejake priznaky? to aj tak funguje, ze len vtedy sa ma davat? reku ci aj nejako preventivne, ked mas len pocit povedzme.

Sammy

Tibco48 tak na to neviem ci ti niekto vie odpovedat, kedze su ludia, ktori maju sezonnu alergiu a potom taki co maju celorocnu. myslim si ale, ze ti s tou sezonnou to maju take navalove, predsa len ked zacne nieco kvitnut tak to uz ide. U mna to tak tiez bolo ale nastastie si davam v takych pripadoch allergodil a potom je dobre. Ty nevies, aky typ alergie mas pripadne aj ze na co?

tibco48

llnzzda no a co take pomaha prekonat priznaky? myslis ze sa to lisi aj v tom, ci ide o sezonnu alebo celorocnu alergiu? tie priznaky su asi rozdielne, ci?

pisticka

Llnzzda ved jasne, ono je to asi zakazdym lepsie, si to skusit riesit po svojom a nieco si nasadit, len potom asi treba davat pozor aj na to, ci je nieco na predpis alebo nie, lebo inak aj tak treba tomu lekarovi zalovat, nech predpise :)

llnzzda

veď ale zase si povedzme, kto má teraz čas sedieť u doktora na nejakých testoch. ono to býva najjednoduchšie si takto kúpiť niečo čo ti to pomáha prekonať, jednotlivé príznaky a neviem čo. a ešte keď je takáto doba, že tí lekári sú vyťažení.

Sammy

Tak kazdy to ma inak. Ak ma niekto celorocnu alergiu tak mu nieco vadi cely rok, tak to je asi jedno potom nie? :) Ved aj pocas sezony mozes mavat lepsie a horsie dni. Napriklad ked prsi a trosku dazd splachne pel a vsetko toto, tak sa lepsie dycha :)

pisticka

Zuzimulka a ty mavas len sezonnu alergiu, ked sa zaujimas ako to maju ludia pri celorocnej? Lebo povedala by som, ze takymto ludom je to jedno ake je obdobie, hold ked mas alergiu stale, tak sa ti prejavuje stale.

zuzimulka

no tak ale mam pocit, ze niekedy ani tie testy uz nie su 100%, to clovek aby sa radsej spoliehal len sam na seba. ale v zime sa vam ta alergia tak neprejavuje nie? ci aj ked je celorocna, tak to jednoducho mate stale?

lienerka55

miriarka tak hej ale hadam vies ako sa citis ked mas alergiu a ked si chora, to sa trosku lisi :) ono nie je na skodu nech ti spravi alergolog test nech vies na co si alergicka a budes mat aspon potvrdene :) a rovno ti moze predpisat aj ten sprej, co spominala aj pisticka, nech sa citis lepsie :)

miriarka

lienerka55 ved hej tomu rozumiem, len teraz je to take klamlive aj s tym pocasim. a ty ked si hned vedela, ze je to alergia, tak si aj tak nebola u doktora, aby ti to potvrdil alebo teda aspon nieco predpisal?

Textová Inzercia

speediet - obrazok
KETO diéta, z ktorej neschudne aj Vaša peňaženka

Keto diéta SPEEDIET. Kvalitné produkty z Francúzska, z ktorých si určite vyberiete a k tomu on-line poradenstvo.