Alergie

zuzimulka

kupis ho v kazdej lekarni, ja som si ho kupila vcera. pri dome nam kvitnu stromy a ja sa idem zblaznit z tej vone

tibco48

kupim to v kazdej lekarni? ci len v niektorych, ako zacali kvitnut kvety a stromy zacal som dost kychat a mam furt upchaty nos.

hellkazuza

viete mi poradit ci ten sprej mozem dat aj 8rocnemu dietatu? lebo ho chcem vyskusat, no neviem ci ho mozu uzivat aj deti :/

zuzimulka

ja som skusala probiotika do nosa v spreji , ale nepomohlo :/ asi vyskusam ten allergodil, hoci nemam rada taketo lieky nemam asi na vyber

zaricitka

treba sa predtym poradit s alergologom? ja mam alergologa dost daleko, mimo okres, prehliadku mam o 2 mesiace a uz teraz ma zacala trapit alergia, myslite ze si ho mozem kupit aj tak? telefon mi teraz nedviha, uz druhy den sa neviem dovolat.

humienka5

ja som nasla ze je to volnopredajny liek, na alergiu. Asi ho vyskusam , lebo uz to zacina aj u mna a alergolog je daleko :/

tibco48

to je nejake homeopatikum? lebo ma to taky nazov a tie vacsinou na alergiu nefunguju. skusal som uz vsetko mozne a nic

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.