Alergie

Omen

Tí, čo ťa posielajú na testy, majú pravdu, ale mýlia sa v tom, že ťa posielajú na nesprávne miesto. Testovať by si sa mala na alergiológii/imunológii, lebo ide o alergiu na trávy, byliny, dreviny, prach... Treba sa objednať, testovať ťa budú až na jeseň.
Zatiaľ si kontroluj peľový kalendár s miestom svojho bydliska a priraď k času, kedy ti začala alergická nádcha, možno aj sama objavíš spúšťač.

llnzzda

nie, neberiem nič, ja som predtým takéto problémy nemala, nevedela som čo je to alergia. to len túto sezónu ma to chytilo :/

Sammy

A beries nejake lieky na alergiu ci nie? Lebo bolo by dobre si nieco nasadit aby si netrpela a nestrasila inych ludi. Teraz su ludia citlivejsi na taketo priznaky :)

llnzzda

to si ma upokojila, všetci ma posielajú na test na covid, no ja kýcham, len keď som vonku a neviem to ovplyvniť, inak som úplne v poriadku. no nedajú si to vysvetliť, že alergia može byť aj teraz

Sammy

Ono nemusi nieco kvitnut, no pel zo stromov a kvetou lieta stale :) Tak ze kludne mozes mat alergiu a niektori mavaju aj celorocnu a to je masaker

llnzzda

máte niekto ešte aj teraz, keď už nič nekvitne, alergickú nádchu? lebo neviem z čoho už môžem stále kýchať a sopliť :/

Sammy

Je aj na predpis, ale je aj na volny predaj. Mala som ten na predpis, ale ten mi nesedel, vyskusala som ten na volny predaj a ten mi pomohol viac :)

miriarka

to su nosne kvapky ak sa nemylim, ze. sestra ich tusim ma a tiez mi hovorila, nech si ich kupim alebo nech si ich dam predpisat