Alergie

zuzimulka

zemlicka32 ano presne aj my to tak v rodine mame, ze ti co mali ako deti, teraz z toho aspon zatial vyrastli a my, co sme nemali tak mame teraz alergiu ako vinko :D

zemlicka32

Tak sem sa pripnem, keďže sa nám nejako táto sezóna rozbehla. Ako priznám sa, že som si myslela, že už som z alergií vyrástla, asi som sa mýlila, keďže neustále kýcham a teda mám aj ďalšie iné prejavy o ktorých nebude radšej písať :D Povedzte mi teda, čo vám zaberá, keď je to takto?

zandriara

smoula podla mna to je najlepsie mat takto nieco po ruke, lebo presne si to clovek uvedomi, ze mu nieco vadi, az ked to takto pred domom zacne kvitnut vsetko :D

smoula

pisticka no bola som si ho uz aj ja kupit. pred domom nam zakvita velmi vela stromov a to by sa inak nedalo vydrzat ked chce clovek aj vetrat, jednoducho streknem do nosa a vybavene. i ked lepsie mi je ked takto trosku poprsi, to sa lepsie dycha :D

miriarka

sammy inak mne sa toto obdobie velmi paci, hej teda odhliadnuc od toho steklenia v nose a kychania, lebo vsetko krasne zakvita aj ta ruzova ceresna pred oknom, takze to je vesele no :)

dadusdus

Brunetka28 tak vieš čo ako môžeš sa v tomto prípade poradiť aj s lekárom, že koľkokrát si to striekať do nosa v prípade nejakých alergických prejavoch osobne si ale myslím že keď je potreba :) Lebo to sa netreba obávať že by to malo byť nejaké návykové alebo tak, chápeš :)

brunetka28

pisticka prosim ta a to je ale na predpis, to si tym padom kolkokrat mozes striekat aby ti odznelo alebo sa aspon minimalizovali prejavy alergie?

Sammy

Uz sa nam to ale pomaly zacina, uz ked vidim zakvitajuce stromky a kriky :D Uff, doma radsej umele rastliny kde sa da :) Llnzzda jasne to je pravda, to sa neda porovnat.

llnzzda

toto sa podľa mňa ani nedá porovnávať s nejakým sprejom na alergiu, asi by mi to ani nenapadlo, lebo jednak ide o dve rozdielne veci alergia a nádcha alebo teda nejaká chrípka :)

pisticka

Smoula vies co presne ako ti napisala lienerka55 je to individualne podla potreby :) To ti neviem teda presne povedat :) Tak to sa podla mna neda ani porovnavat s klasickymi sprejmi do nosa pri nadchce :)