Alergie

lienerka55

pisticka ano presne aj ja si ho davam ked pocitujem, ze ma nieco drazdi, u mna su to teda skor take priznaky ze na kychanie :D
smoula vies co podla mna to je individualne podla potreby cloveka, vies ako. niekto si ho bude davat parkrat za den a iny ho potrebuje castejsie :)

smoula

pisticka a prosim ta na kolko alebo ako dlho ti vydrzi tento sprej. lebo teda keby to porovnam napriklad s takym beznym prechladnutim ak si podla potreby striekam tak do dvoch tyzdnov max je potom. reku ci tento sprej vydrzi dlhsie :)

pisticka

Asi by som odpadla len cakat ci bude prsat alebo neotvarat okna vobec :D Mne pomaha toto, a fajn. Je pravda ze to ale beriem poctivo vsetko a chodim aj na kontroly lebo teda som allergik ako sa patri pomaly na vsetko :D Aj na pracu, ale nie :) To len tak na odlahcenie

miriarka

brunetka28 a to len na toto sa spoliehas ked bude prsat vonku aby sa ti lepsie dychalo? :D asi by som odpadla do vtedy s upchatym nosom a opuchnutou sliznicou :D

brunetka28

Tak napríklad za mňa, kýcham o stošesť, keď vonku všetko začne kvitnúť a pučať. Čo mne akurát pomáha je keď prší a nie je všade peľ prípadne zavriem okná :D

zuzimulka

tak ale povedala by som skor, ze pokial ide o sezonnu alergiu na rozne pele, prachy, kvitnuce stromy a travy, tak ludia zvyknu mavat podobne priznaky ci?

llnzzda

marculienka55 tak ono stále si človek môže povedať, že môže byť ešte horšie ale aj takéto príznaky vedia vytrápiť.

marculienka55

llnzzda tak steklenie, skor neprijemny pocit, opuchnuta sliznica, podrazdene svrbive oci, strach a hroza, co ti poviem, ako nehovorim,. myslim ze to mam este v pohode ked si porovnam aj kamoska ktora mava teda ovela horsie priznaky.

llnzzda

pisticka hej to som počula aj ja, moja mamina ma kolegyňu a tá tiež chúďa keď začínajú na sídliskách kosiť, tak nemôže, no teraz je to už lepšie keďže vie ako sa pripraviť. marculienka55 tak ono to ma každý individuálne, mne to tiež začínalo ako nádcha som si myslela, ale stačil tento sprej a v pohode :) ty to máš ako? len ťa šteklí v nose, ako si napísala?

marculienka55

zuzimulka tak sa netreba pozerat na ne :) ved to hadam pocka do jari nie? pisticka ale tak to uz su celkom silne prejavy alergie, ked clovek takto opuchne ci? to mam potom v pohode, ked mam len podrazdeny nos :D