Alergie

svetlinka

tiez som este nemala problem ho niekde zohnat a to chodim do viacerych lekarni, lebo niekedy idem do lekarne pri nasom dome, potom idem v meste, potom idem v nakupnom centre, proste tam kde to mam v tom momente najblizsie a zakazdym ho mali

remcike

ahaa tak potom super, ked staci len ten a mate pokoj. no budem sa nan musiet popytat, ci ho maju aj v nasej lekarni

kubita

hej no detske lieky su zase specialne urcene pre deti takze to si treba potom v lekarni pytat :) hej? pomohol? tak som rada, ja som tiez zan bola hrozne vdacna a teda aj som. mne vystaci uplne sam, neberiem uz nic ine proti alergii

monchitta

tak ale to si myslim, ze ani nie je negativum,vacsinu takychto liekov proste deti nesmu. inak mam doma moc pomohol, bez neho by sme boli v tom najhorsom obdobi strateni

kubita

zlozenie si mozes kludne pozriet na internete ale neviem o tom, ze by bol pre niekoho nevhodny. akurat teda, ze nie je vhodny pre deti, skor je urceny pre dospelych :)

christa366

mňa by skôr zaujímalo jeho zloženie, či je teda lepšie povedané vhodný pre všetkých alebo má aj nejaké výnimky

lizatko0

Mala som obdobný problém. Proste som sa cítila tak, ako keby som von vôbec nemohla chodiť. Hneď to bolo na mne vidno, že som alergik, no tento liek mi moc pomohol a vďaka nemu sa ani v tomto období nemusím báť chodiť von

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.