Alergie

hellkazuza

viete mi poradit ci ten sprej mozem dat aj 8rocnemu dietatu? lebo ho chcem vyskusat, no neviem ci ho mozu uzivat aj deti :/

zuzimulka

ja som skusala probiotika do nosa v spreji , ale nepomohlo :/ asi vyskusam ten allergodil, hoci nemam rada taketo lieky nemam asi na vyber

zaricitka

treba sa predtym poradit s alergologom? ja mam alergologa dost daleko, mimo okres, prehliadku mam o 2 mesiace a uz teraz ma zacala trapit alergia, myslite ze si ho mozem kupit aj tak? telefon mi teraz nedviha, uz druhy den sa neviem dovolat.

humienka5

ja som nasla ze je to volnopredajny liek, na alergiu. Asi ho vyskusam , lebo uz to zacina aj u mna a alergolog je daleko :/

tibco48

to je nejake homeopatikum? lebo ma to taky nazov a tie vacsinou na alergiu nefunguju. skusal som uz vsetko mozne a nic

marculienka55

ja som nasla jeden sprej do nosa vola sa Allergodil mate s nim niekto skusenost? je volno predajny a poradila mi ho v lekarni, zatial som ho nekupila ale

hellkazuza

mna to chyti vzdy na vecer, najprv som myslela ze je to suchym vzduchom doma, ale ani ked som poriadne vyvtrala mi to nepomohlo, skusila som morsku sol do nosa no nic ,musela som si dat az sprej co mam na alergiu potom som uz mala volne dutiny.

petr strelka

Ahoj, upřímně neznám žádné tipy proti alergii na pil, protože jsem jí netrpěl, ale mám známého, který se z ní dostal, takže ti můžu říct jak.

Alergii člověk většinou nemá od začátku života, ale až od určitého období. Problém totiž spočívá uvnitř člověka. Dříve člověk s alergií neměl problém, ale AŽ od určitého věku tyto problémy započaly. Jedná se totiž o znečištění těla a špatný stav prostředí v našem těle (toxicita, překyselení velmi často i dehydratace). Díky tomu se proměnilo prostředí, uvnitř toho člověka, které reaguje s tou danou látkou, například pylem. Není to pylem, ale vnitřním znečištěním a stavem člověka, který je následně reaktivní například na pil, nebo jiné látky.

Jednoduchým řešením je očistit se uvnitř, vyčistit si tělo a alergie zmizí. Stejně tak i jiné potíže, které se díky znečištění organismu mohli teprve projevit. Osobně mám kamaráda, který touto očistou prošel a vyléčil se trvale asi ze čtyř alergií, takže to funguje.

Těchto kůr na očistu je na internetu spousta a spousta z nich jsou kvalitní, takže je čistě na tobě, pokud do něčeho z toho budeš chtít jít. Ale v případě, že bys chtěl, mohu ti s tím pomoct. Pracuji ve firmě, která se právě tímto zabývá a řeší podobné problémy a spoustu dalších, přičemž se nám v tom dost daří. Právě zde se uzdravil i můj již zmíněný kamarád. Pokud bys měl zájem, můžeš mě v pohodě kontaktovat přes fb nebo email. Rád ti s tím pomůžu.