Alergie

brunetka28

kajana a funguje aj pri takejto silnej alergii aku maju viaceri, pri tolkych peloch co sa siri vzduchom? :) vies ze ci to netreba nejako kombinovat s liekmi alebo s cim :) ak mas nahodou skusenost :)

zemlicka32

Zuzimulka akurát sa ma včera kamoška pýtala že teda tiež má podobné príznaky ako ja a či teda ide o alergiu alebo môže ísť ja neviem napríklad o astmu alebo čo.

zuzimulka

dievocka ako casto sa moze davat vlastne predpisovat? ci zakazdym ked sa ti minie, alebo je to nejako obmedzene, ze chvilku mozes a potom treba pauzu?

Svetla777

kajana to je pravda, a hlavne kolki ludia ani mozno nevedia ze su alergicki pripadne aj ze na co, ved mna by porazilo :D
tibco48 to je na tebe ako casto, zakazdym mozem ked citis ze ta ja neviem stekli v nose z toho alebo tak.

kajana

dievocka to sa oplati vyskusat :) lebo fakt clovek ked trpi hocijakou alergiou ci sezonnou alebo aj celorocnou to proste nevies kedy na teba pride a ide to.

tibco48

dievocka a ako casto si ho striekas? iba ked citis ze teda zacinas mat nejake prejavy alebo teda sa preventivne ja neviem ze trikrat denne alebo tak? :)

dievocka

zemlicka32 to si asi viaceri myslia ked aj nemaju nejake prejavy a zrazu ale je pravda ze tato sezona je teda poriadka. podla mna netreba nic pretrpiet ak sa to da riesit, nechala som si poradit a dala som si predpisat allergodil a pomaha takze parada :) ale si pekne napisala ze prejavy o ktorych radsej nebudes pisat :D to je cooo :)

Borko42

Tak ja si sezónu musím vždy pretrpieť. Lieky mi moc teda nezaberajú. Oči ma svrbia a v krku mám hrozne sucho a niekedy ma aj dusí. Vždy to trvá zo 3 týždňe a potom koniec.

Kamilo

Tak mne tak troška pomáhajú spreje do nosa alebo lieky ako claritin ci zodac. Ale že by mi zaberali na 100% tak to nemôžem povedať.

smoula

zandriara asi tak ako cloveku to mozno ani nepride, ale veru na nezaplatenie pocit, ked si nejdem pluca vykychnut :D zemlicka32 vitaj v klube nevyrastenych alergikov :) tak hlavne treba nejako prezit tento zaciatok sezony, to je take najhorsie no.