CBD olej

Príspevok v téme: CBD olej
Palino995

Prosím Vás máte niekto skúsenosti s CBD olejom? Mám vážnu obsesivno-kompulzivnu poruchu už je to nadmieru veľmi ma to obmedzuje...beriem 4tyzden citalopram Teva a olanzapin a bol som u psychiatricky vo štvrtok lebo som to už nezvládal vkuse sa musím modliť dokonca každý deň aj pri panne Márii pri kostole keď pomylim tak znovu a 8krat po sebe atď,upratovať musím stále byt,kontrolujem už každý krok pomaly je to hrozne.. psychiatricka ma chcela hospitalizovat ale ešte som nechcel tak mi pridala ďalšie lieky helex a kventiax ale to som mal iba jeden deň a hneď vysadil strašné oblbovaky....a sestra mi doporučila si kúpiť CBD olej že je to výborné antidepresívum tak som si objednal z českej stránky 5% CBD ale doktorka mi to samozrejme neodporucila a ani ho nemôžem kombinovať s liekmi...sestra ako vyučena psychologicka len sa tým nezivi mi ho nakazala užívať a vysadiť antidepresíva,že psychiatricka mi ho naschvál neodporucila lebo z neho jej nejdú lieky do poisťovne,a stvrtok mám ísť znovu na kontrolu a idem prvý krát aj ku psychologicke...len neviem ako ho mám dávkovať všade píšu ináč tak či mi neviete poradiť dávkovanie má OCD chorobu chcem to skúsiť s tým olejom všade na nete som čítal výborné recenzie dokonca sa vyliečili aj zo schyzofrenie ľudia...dakujem

smolnusa

ako myslis nejake vitaminy? ci ake hodnoty coho by si chcela prosim ta sledovat. nemaju cbd-cka rovnake zlozenie?

lajtmannlea

to by zaujímalo aj mňa či sú nejaké hodnoty, ktoré treba sleovať a čo by malo také kvalitné cbd obsahovať. ak mi budete niektorá vedieť odpovedať, tak budem moc rada

Lentilka4

Ahaaa tak uz potom rozumiem, preco sa o nom tak vela hovori. Som veru netusila, ze ma az tolko pozitivnych a hlavne roznorodych ucinkov. Je prosim ta nieco, na co je si treba davat pozor pri vybere znacky?

keity

Lentilka4
Olej CBD je ucinne na siroke spektrum problemov. Posobi napriklad aj proti krcom a bolestiam hlavy pocas PMS obdobia a tiez tento olej uvolnuje telo od stresu, napatia. Ma taktiez antibakterialne, antiviralne a protizapalove ucinky, co je hlavne teraz velmi dobre, nakolko ochranuje telo od roznych virusov a bakterii. Takze nejde len o psychicku pohodu ale CBD olej lieci aj tieto ostatne veci, ktore som vypisala.

Lentilka4

CBD riesi aj taketo problemy? To som vobec nevedela, ja som si myslela, ze je to skor ako pre taku tu psychicku pohodu. Ci to je viacero druhov tych olejov?

sybyla

mickainka tak to mas pravdu, ze su rozne znacky. ja mam momentalne tento olej od znacky Zeen by Roal a vyhovuje mi. tiez som ho zacala uzivat, lebo som mala problemy s chrbtom a klbmi.

Juraj129

Dobrý deň, mne sa osvedčili produkty z tejto internetovej stránky herbster.sk Kupujem si od nich rôzne produkty, ktoré mi pomáhajú rýchlejšie zaspať a používam ich aj na kožný ekzém. Rozpísaných výhod majú na stránke viacej, ale skúšal som len toto.

mickainka

- mám časté migrény a čítala som, že niektorým práve na migrény zabrali tieto kvapky, preto som sa opýtala ešte aj tu, aby som mala istotu. rada si prečítam tvoj názor a budem rada, keď mi nejaké tie kvapky aj poradíš, lebo čo som pozerala, tak je veľa rôznych značiek týchto olejov -

28matus

Ahoj, doporučuji vždy se domluvit se svým doktorem, jestli je pro Vás cbd vhodné. Já nakupuji podle srovnání co je na webu www.pixolive.cz a musím uznat, že produkt od Cbdstar mi velmi pomáhá.