CBD olej

Príspevok v téme: CBD olej
Palino995

Prosím Vás máte niekto skúsenosti s CBD olejom? Mám vážnu obsesivno-kompulzivnu poruchu už je to nadmieru veľmi ma to obmedzuje...beriem 4tyzden citalopram Teva a olanzapin a bol som u psychiatricky vo štvrtok lebo som to už nezvládal vkuse sa musím modliť dokonca každý deň aj pri panne Márii pri kostole keď pomylim tak znovu a 8krat po sebe atď,upratovať musím stále byt,kontrolujem už každý krok pomaly je to hrozne.. psychiatricka ma chcela hospitalizovat ale ešte som nechcel tak mi pridala ďalšie lieky helex a kventiax ale to som mal iba jeden deň a hneď vysadil strašné oblbovaky....a sestra mi doporučila si kúpiť CBD olej že je to výborné antidepresívum tak som si objednal z českej stránky 5% CBD ale doktorka mi to samozrejme neodporucila a ani ho nemôžem kombinovať s liekmi...sestra ako vyučena psychologicka len sa tým nezivi mi ho nakazala užívať a vysadiť antidepresíva,že psychiatricka mi ho naschvál neodporucila lebo z neho jej nejdú lieky do poisťovne,a stvrtok mám ísť znovu na kontrolu a idem prvý krát aj ku psychologicke...len neviem ako ho mám dávkovať všade píšu ináč tak či mi neviete poradiť dávkovanie má OCD chorobu chcem to skúsiť s tým olejom všade na nete som čítal výborné recenzie dokonca sa vyliečili aj zo schyzofrenie ľudia...dakujem

Wendy000

No dobre nahovorila si ma :) ale ako myslim to v dobrom. Ja som sa uz dlho odhodlavala sicbd kupit, len ich je tak vela ze som sa nevedela rozhodnut. Hodim ho do kosika, objednam a budem cakat :)

keity

Ano Allie, vsak aby mal najlepsi ucinok, tak ho treba kazdy den uzivat, ako aj vyrobca Zeen by Roal, ktory vyraba tento olej odporuca. Sme sa tu trochu poplietli s tymi dnami ale je to tak, ze kazdy den by sa mal tento olej uzivat!

Wendy tak treba vyskusat a uvidis, ci ti pomoze alebo nie. No z vlastnych skusenosti ti mozem napisat, ze CBD olej je velmi ucinny na akykolvek problem.

Wendy000

Akurat si prezeram ten popis a nieco taketo by bolo veru asi aj pre mna dobre, kedze mam sedave zamestnanie a niekey mi idu po praci doslova nohy odpadnut, jak ma bolia, aj ked teda len sedim

Svetlanka7

och to musí byť naozajs strašné :/ ja osobne beriem toto cbd www.leafcare.sk a je to naozaj kvalitný koncentrát, ale ja to mám skôr na lepší spánok a neviem, či to pomáha aj na takéto poruchy, ako máš ty :O ale skúsiť to môžeš, toto máš 30 percentný, čo je jeden z najlepších na trhu aj keď je trochu drahší

Allie1

Jáááj tak tak už teda chápem. No trocha si ma predsa len zaskočila tým, že každý deň? Som si myslela, že aby mal teda nejaký účinok sa musí dávkovať každý jeden deň

keity

Poviem ti tak, ze cim viac tej latky obsahuje CBD olej, tak tym menej kvapiek sa denne uziva. Takze ak si objednas olej s 2000mg tak denne uzivas menej kvapiek ako keby si mala olej s 500mg ucinnej latky, rozumies ma? Ten 2000mg je silnejsi. Jasne, ja mam ten 1000mg a vydrzi mi tak cca mesiac. Vies, to zavisi aj od toho, ci to kazdy den uzivas alebo len kazdy druhy a tak. Od toho zavisi kolko ti ten olejcek vydrzi.

Allie1

Nooo tak mám teda dbať na ten najvyšší obsah účinnej látky? Ty nejaký užívaš? Ak hej, prosím ťa koľko ti vyrží to jedno balenie?

keity

Baby prepacte, sa mi sem dlhsi cas nepodarilo prist ale konecne som si ten cas na vas nasla a idem vam to skusit vysvetlit. Co sa tyka CBD alebo CBG olejov, tak zlozenie by mali mat cca rovnake. No napriklad spolocnost Zeen by Roal vyraba taktiez tieto oleje a oni maju rozdielne a to v tom, ze maju aj take, ktore obsahuju 500mg ucinnej latky v MCT oleji s koenzynom Q10 ale aj silnejsie, ze obsahuju 1000mg a dokonca az 2000mg. No co som pozerala zlozenie, tak maju rovnake. Obsahuju vsetky kanabinoidy CBD, CBG, CBN, terpeny a flavonoidy. Byvaju lisovane za studena, bez prisad, bez rozpustadiel, atd. Toto som sa docitala na obale toho mojho, ktory mam od nich.

duskobrusko

TLDR; beriem Escitalopram uz 3 roky, chcel som vyskúšať CBD, kto vie možno by to pomohlo, v USA to davaju veterinári aj zvieratám, tu sa to da zohnať v Česku, lenže to stojí 100 eur za par mililitrov, takže to si môžu strčiť niekam. Ale ak na to máš tak určo skus a daj vedieť, bol by som opatrný v kombinácii s ostatnými liekmi!!!!