CBD olej

Príspevok v téme: CBD olej
Palino995

Prosím Vás máte niekto skúsenosti s CBD olejom? Mám vážnu obsesivno-kompulzivnu poruchu už je to nadmieru veľmi ma to obmedzuje...beriem 4tyzden citalopram Teva a olanzapin a bol som u psychiatricky vo štvrtok lebo som to už nezvládal vkuse sa musím modliť dokonca každý deň aj pri panne Márii pri kostole keď pomylim tak znovu a 8krat po sebe atď,upratovať musím stále byt,kontrolujem už každý krok pomaly je to hrozne.. psychiatricka ma chcela hospitalizovat ale ešte som nechcel tak mi pridala ďalšie lieky helex a kventiax ale to som mal iba jeden deň a hneď vysadil strašné oblbovaky....a sestra mi doporučila si kúpiť CBD olej že je to výborné antidepresívum tak som si objednal z českej stránky 5% CBD ale doktorka mi to samozrejme neodporucila a ani ho nemôžem kombinovať s liekmi...sestra ako vyučena psychologicka len sa tým nezivi mi ho nakazala užívať a vysadiť antidepresíva,že psychiatricka mi ho naschvál neodporucila lebo z neho jej nejdú lieky do poisťovne,a stvrtok mám ísť znovu na kontrolu a idem prvý krát aj ku psychologicke...len neviem ako ho mám dávkovať všade píšu ináč tak či mi neviete poradiť dávkovanie má OCD chorobu chcem to skúsiť s tým olejom všade na nete som čítal výborné recenzie dokonca sa vyliečili aj zo schyzofrenie ľudia...dakujem

Elizabet22

Mne olej z lieciveho konope poradila kamaratka, ked som sa jej neustale stazovala na caste bolesti hlavy. Ako ho pravidelne uzivam, tak uz je to vyrazne lepsie a co je super, lepsie sa mi zaspava :) Mas aj ty nejake problemy? Ak ano, tak napis ake a snad ti poradim, ci je dobre uzivat CBD olej alebo nie.

mickainka

- ahojte, už sem dlhšie nikto nepísal, no keďže by som potrebovala poradiť, tak píšem ja :D chcela by som poradiť ohľadom cbd oleja. keď ste sa ho rozhodli užívať, prečo to bolo? aké problémy ste mali? zatiaľ tieto otázky a potom budú nasledovať ďalšie :D -

Janculina

Ahojte! CBD je podľa mňa úžasný pomocník. Mňa osobne pomáha najviac pri vonkajšom použití, keď mám napríklad záderu na nechtu, alebo nejakú ranku, popáleninu, akné a podobne, je to instantný tlmič bolesti. Okrem toho je to ale aj silný antioxidant a zlepšuje aj psychický stav. CBDčko je jednoducho naozaj bomba!! A čo je najlepšie je, že na slovenskom konečne vyšiel zákon o legalizácii, takže si CBD môžu legálne objednávať aj slováci, čo je supr správa (do teraz to tak nebolo). A ak vyberáte CBD olej, tak odporúčam poriadne preklepnúť značku, ktorú kupujete (niektoré nie sú kvalitné). Za mňa je úžasný CBD STAR, majú veľmi kvalitné a cenovo dostupné produkty, ale je ich veľa parádnych. Je to vidieť aj v rôznych porovnaniach (třeba tady: zivotavyziva.sk ) Tak veľa zdaru!

Andrejka87

Pozor, tento príspevok je od používateľa, ktorý často do diskusie vkladá obchodné ponuky.

Ahojte dievčatá, našla som minulý týždeň skvelý článok, kde vysvetlujú dávkovanie CBD a musím povedať, že mi to celkom pomohlo lebo som bola doteraz celkom stratená :D. Tu je link getcbd.sk už som od nich aj objedanala a zatial som veľmi spokojná.

skajka_7

Dobrý deň.
Ak je tu ešte niekto kto by potreboval pomôcť a chce nato skúsiť CBD, viem odporučiť a posunúť úžasný CBD koncentrát, nie olej.. S 95-98% okamžitou vstrebatelnostou do krvného obehu. Fakt odporúčam! ?
Môžete mi napísať na nikol.kastelovicova@gmail.com

vinvb

Cześć,

Używam oleju CBD od kilku miesięcy i moje ciało zaczęło czuć się lepiej. Zanim go użyłem, przeczytałem wiele informacji o możliwych efektach CBD.
[url=www.cibdol.cz CBD[/url], którego użyłem, pochodzi od Cibdol i mogę go polecić. Na swojej stronie oferują również wiele informacji o CBD, co jest naprawdę pomocne.

Mam nadzieję, że to ci pomoże.

David719

Prajem pekný deň, CBD olej užívam zatiaľ len krátkodobo, avšak zo začiatku som mal problém s tým nájsť niekde ucelené informácie. Diskutovalo sa o tom pomerne veľa avšak mnohokrát išlo len o polopravdy. Narazil som na túto stránku: recenzovo.sk a môžem odporučiť. Ucelený názor na CBD olej podložený štúdiami zo zahranicia, ktoré si môzete prečítať. takže nejde len o varenie z vody Úsměv

Ak chcete vedieť info o CBD oleji, či je vhodný práve pre vás a ak hej tak aké má účinky.

Dúfam ze som tymto aspon trosku pomohol. Prajem pekny deň.

Dávid

Pitra

Dámy pozor, poraďte se vždy s lékařem. CBD není všemocné a pokud máte vážný problém, tak nemůžete jen tak vysadit prášky. Abyste mě nenařkli, že jsem z nějaké farmaceutické společnosti, tak vás musím utvrdit, že sama CBD na nejrůznější problémy používám. Už delší dobu. Konkrétně, když mi je těžko, nastupující stres a úzkost, celková duševní pohoda a lepší spánek. Vidíte, že jsou to většinou jen takové sociální choroby, na ty těžké se prvně poradím s lékařem. Používám od CBD STAR www.cbdstar.cz , klidně jim tu reklamu udělám, jsem s nimi velmi spokojená a vždy mi poradí.

Ale probůh, prvně se poraďte s lékařem než vysadíte nějaké prášky (nebavím se o těch zbytečných na zvládání stresu, atd..).