CBD olej

Príspevok v téme: CBD olej
Palino995

Prosím Vás máte niekto skúsenosti s CBD olejom? Mám vážnu obsesivno-kompulzivnu poruchu už je to nadmieru veľmi ma to obmedzuje...beriem 4tyzden citalopram Teva a olanzapin a bol som u psychiatricky vo štvrtok lebo som to už nezvládal vkuse sa musím modliť dokonca každý deň aj pri panne Márii pri kostole keď pomylim tak znovu a 8krat po sebe atď,upratovať musím stále byt,kontrolujem už každý krok pomaly je to hrozne.. psychiatricka ma chcela hospitalizovat ale ešte som nechcel tak mi pridala ďalšie lieky helex a kventiax ale to som mal iba jeden deň a hneď vysadil strašné oblbovaky....a sestra mi doporučila si kúpiť CBD olej že je to výborné antidepresívum tak som si objednal z českej stránky 5% CBD ale doktorka mi to samozrejme neodporucila a ani ho nemôžem kombinovať s liekmi...sestra ako vyučena psychologicka len sa tým nezivi mi ho nakazala užívať a vysadiť antidepresíva,že psychiatricka mi ho naschvál neodporucila lebo z neho jej nejdú lieky do poisťovne,a stvrtok mám ísť znovu na kontrolu a idem prvý krát aj ku psychologicke...len neviem ako ho mám dávkovať všade píšu ináč tak či mi neviete poradiť dávkovanie má OCD chorobu chcem to skúsiť s tým olejom všade na nete som čítal výborné recenzie dokonca sa vyliečili aj zo schyzofrenie ľudia...dakujem

Bally

Ja mám s olejom dobré skúsenosti, je skutočne širokospektrálny, ale musí si ho každý vyskúšať sám.
Veľmi dobrá značka a kvalitu oleja poskytuje firma, ktorá ma aj farmu na Slovensku ale olej predáva zo zahraničia, keďže u nás je účinná látka stále zakázaná.

Katty 1979

CBD je uplne super ale pozor v akej kvalite ho kupujete.
Dôležite su nie percenta ale obsah v mg.
Momentálne najkvalitnejšie CBD oleje ma spoločnosť Kannaway.
Dlho som uživala ich okej a masť,dokonca i vapirizer s CBD je super a presvedčili ms natoľko,že už inu značku nechcem. Vyskúsala som pred tym ine dve znacky.

Lubomier

Zdravim,

chcem sa spytat ci ma niekto skusensot s CBD olejom. 20 rokov (z toho posledných 6 veľmi intenzívne) som užíval marihuanu a dopracoval som sa tak ku velkej závislosti. Ku koncu mi uz sposobovala problemy ktore sa blizili ku schizofrenii. Tak som jendoducho musel prestat ak som nechcel skoncit v blazinci. Dva roky uz nehulim ale neviem sa stale zbavit kazdodennych uzkostnych stavov. Zmenil som svoj zivot. Sportujem meditujem a mam iny pohlad na svet. Ale tie uzkostne stavy ma oberaju o vela energie. Neberiem ziadne lieky a snazim sa skor hladat duchovne priciny mojej zavislosti. Ma niekto skusenosti ze v abstinencii marihuany uziva CBD olej? Dakujem

Kasia

Teraz som si všimla že príspevok je starší. Škoda. Ale verím v pozitívne skúsenosti ľudí, ktorý tento olej užívali...

Kasia

Vôbec sa nemusíš báť skúsiť takýto druh liečby. Pokús sa vysádzať tie hnusné antidepresíva, ktoré už zničili toľkých ľudí!
Nie si povinný slepo veriť lekárom, len preto, že majú titul. Väčšinou sú v područí farmaceutického gigantického svinstva.
Takže skúšaj samoliečbu, liečbu bylinkami... to je dar pre nás od boha z prírody, nie chemické lieky....

mamama

Ja uzivam CBD olej 10 %,uz 1 rok,vyliecila som si 18 rokov trvajuci atopicky ekzem,vysoky tlak,palenie zahy,a ine choroby,je to neuveritelne,ale CBD olej má ucinok zazracny.Konecne som si vyliecila choroby,o ktorych lekari tvrdia,ze su nevyliecitelne.

Buna

Tomáš12345,ved prave pre to mam obavy , no vela ludi prave tento olej dost prezentuje a chváli , ze mnohym pomohol , tak by som bola rada vedela ci ozaj tak velmi pomaha , lebo sa mi to zda az take neuveriteľné ...

Tomas12345

Vynechat svojvolne antidepresíva a užívať nejaký pochybný CBD olej je naozaj velmi rizikové. Antidepresiva sa vysadzuju len po dohode so psychiatrom, on ty určí najlepsie ako tie antidepresíva vysadiť.