CBD olej

Príspevok v téme: CBD olej
Palino995

Prosím Vás máte niekto skúsenosti s CBD olejom? Mám vážnu obsesivno-kompulzivnu poruchu už je to nadmieru veľmi ma to obmedzuje...beriem 4tyzden citalopram Teva a olanzapin a bol som u psychiatricky vo štvrtok lebo som to už nezvládal vkuse sa musím modliť dokonca každý deň aj pri panne Márii pri kostole keď pomylim tak znovu a 8krat po sebe atď,upratovať musím stále byt,kontrolujem už každý krok pomaly je to hrozne.. psychiatricka ma chcela hospitalizovat ale ešte som nechcel tak mi pridala ďalšie lieky helex a kventiax ale to som mal iba jeden deň a hneď vysadil strašné oblbovaky....a sestra mi doporučila si kúpiť CBD olej že je to výborné antidepresívum tak som si objednal z českej stránky 5% CBD ale doktorka mi to samozrejme neodporucila a ani ho nemôžem kombinovať s liekmi...sestra ako vyučena psychologicka len sa tým nezivi mi ho nakazala užívať a vysadiť antidepresíva,že psychiatricka mi ho naschvál neodporucila lebo z neho jej nejdú lieky do poisťovne,a stvrtok mám ísť znovu na kontrolu a idem prvý krát aj ku psychologicke...len neviem ako ho mám dávkovať všade píšu ináč tak či mi neviete poradiť dávkovanie má OCD chorobu chcem to skúsiť s tým olejom všade na nete som čítal výborné recenzie dokonca sa vyliečili aj zo schyzofrenie ľudia...dakujem

stanislavka

Vyskusaj na ukudnenie cbd ojej je to prirodna vec a vela lekarov to odporuca. Ja som doteraz ani nevedela kde sa to da zohnat a potom som nasla tuto www.konopnafarmaliptov.sk

timejskaJ

tiez som skusila cbd, ale teda na mna to absolutne nezabralo. neviem, ci som si objednala nejake slabe alebo co, ale vobec nic som necitila.

michaelasvobodo

Ahoj všichni,

chtěla bych se s vámi podělit o své zkušenosti s Kanabialica CBD poradimesi.cz doplňkem na hubnutí. Jako mnoho z nás, i já jsem měla problémy se shazováním váhy. Vyzkoušela jsem spoustu věcí, ale všechno bylo zbytečné, dokud jsem nenašla Kanabialica.

Kanabialica CBD doplněk na hubnutí mi pomohl zlepšit mé trávení a snížit chuť na nezdravé potraviny. Také jsem si všimla, že mám více energie během dne a cítím se lépe ve svém těle. Nejlepší na tom je, že jsem ztratila na váze, aniž bych musela dodržovat drastickou dietu.

Jsem velmi spokojená s výsledky, které jsem dosáhla s Kanabialica CBD doplňkem na hubnutí, a rozhodně ho doporučuji každému, kdo má problém s hubnutím. Nejenže to pomůže s vaší váhou, ale také vám může pomoci zlepšit vaše celkové zdraví.

Pokud máte zájem vyzkoušet Kanabialica CBD doplněk na hubnutí, doporučuji se poradit s lékařem, aby zjistil, zda je pro vás vhodný. Ale pokud hledáte způsob, jak zlepšit své hubnutí a celkové zdraví, určitě byste měli vyzkoušet Kanabialica.

S pozdravem, Michaela

lidavido414

Antidepresíva bez predpisu - tonzes.com Účinek se dostavil už po několika málo dnech - lepší nálada, chuť do života, klidnější spánek a usínání. Určitě pomůže v těžším období na blbou náladu a mírné deprese. Mne pomohlo toto.

Martina2456

Určite odporúčam na váš problém CBD tinktúru od Cannapio: www.cannapio.sk. Obsesívno-kompulzívna porucha vyplýva totiž zo psychiky. A ak je narušená psychická stránka a jej prežívanie, tak sa to prejavuje aj fyzicky. CBD upokojuje pomocou endokanabinoidného systému celý náš organizmus.

Ernest-ernie

Čo Martinka nejdú kšefty keď tu spamuješ s týmito sračkami?
Je kríza, o chvíľu nebudú mať ľudia čo do huby, nikto ti nebude kupovať predražené placebo kvapky.

Martina2456

Ahojte, áno ja mám skúsenosti s CBD olejmi od Cannapio: www.cannapio.sk. Beriem už asi 5-ty po sebe, poradila mi ho sama doktorka, keď mi potvrdili prejavy úzkosti. Zo začiatku som si myslela, že to je len výmysel, ale účinky sa dostavili asi po 2 týždňoch pravidelného užívania. Odvtedy nedám naň dopustiť.