CBD olej

Príspevok v téme: CBD olej
Palino995

Prosím Vás máte niekto skúsenosti s CBD olejom? Mám vážnu obsesivno-kompulzivnu poruchu už je to nadmieru veľmi ma to obmedzuje...beriem 4tyzden citalopram Teva a olanzapin a bol som u psychiatricky vo štvrtok lebo som to už nezvládal vkuse sa musím modliť dokonca každý deň aj pri panne Márii pri kostole keď pomylim tak znovu a 8krat po sebe atď,upratovať musím stále byt,kontrolujem už každý krok pomaly je to hrozne.. psychiatricka ma chcela hospitalizovat ale ešte som nechcel tak mi pridala ďalšie lieky helex a kventiax ale to som mal iba jeden deň a hneď vysadil strašné oblbovaky....a sestra mi doporučila si kúpiť CBD olej že je to výborné antidepresívum tak som si objednal z českej stránky 5% CBD ale doktorka mi to samozrejme neodporucila a ani ho nemôžem kombinovať s liekmi...sestra ako vyučena psychologicka len sa tým nezivi mi ho nakazala užívať a vysadiť antidepresíva,že psychiatricka mi ho naschvál neodporucila lebo z neho jej nejdú lieky do poisťovne,a stvrtok mám ísť znovu na kontrolu a idem prvý krát aj ku psychologicke...len neviem ako ho mám dávkovať všade píšu ináč tak či mi neviete poradiť dávkovanie má OCD chorobu chcem to skúsiť s tým olejom všade na nete som čítal výborné recenzie dokonca sa vyliečili aj zo schyzofrenie ľudia...dakujem

Buna

PALINO995 , prosim potom dajte vediet ako ste dopadli , moja dcera ma tiez dost vazne OCD , a tiez nam znama doporucila prave tieto kvapky CBD , no mam trochu obavy , ci je to az taky zazrak ako sa hovorí , budem vdacna ked napisete ako zabrali vam a ci vobec pomohli trochu ..

Palino995

Neviem či to je na súhlas ale psychiatricka hovorila že je najlepšia a najrýchlejšia voľba ....a áno skusam to na 6kvapiek denne 3rano 3vecer tak uvidíme je to napísané aj na krabičke a postupne budem zvyšovať dávku po tyzdni..len som chcel vedieť či náhodou nemá niekto skúsenosť s tymto

je to

elektrosoky si mozu dovolit len tak davat, netreba na to suhlas?
to davkovanie ti najlepsie poradi vyrobca, kludne mu napis. to mas ako so vsetkym, aj ti, co pouzivaju konope na liecenie si davkovanie nastavili sami, podla potreby. kazdy vraj potrebuje inu davku, to, co je pre jedneho slabe, je pre druheho silne. ak vies aspon orientacne davkovanie, tak zacni s tym, alebo si rovno pridaj. alebo sa porad so segrou.
este skus napisat aj tomu psychiatrovi, co v tom rozhovore spomina, ako niekoho presne s tym vyliecil, ale trvalo to rok.

Palino995

je to:
Veď toho sa bojím a isto by mi dávali aj eletrosoky a nechcem byť ešte viac zmagoreny..tak sa to snažím takto riesit

Palino995

je to
Je to viac menej rovnaké stále mám nutkave myšlienky ktoré keď sa snažím ignorovať tak mám strašnú úzkosť a núti ma to to robiť...napríklad dnes som sa o piatej ráno zobudil že som sa včera večer zabudol napariť (horúcou slanou vodou) lebo som mal bolave hrdlo asi mesiac dozadu a teraz to musím preventívne robit a musím to robiť dva krát denne,cesnak jem 3krat denne a čaj pijem 3krat denne preventívne aby som neochorel aj fyzicky,tak to už mám tak zaužívané....ďalej to modlenie behanie atď....preto chcem ten olej si dávať ale neviem dávkovanie také aby mi vyhovovalo lebo verím tomu že ten olej mi pomôže

je to

ahoj palo. davkovanie neviem, ale napis mail vyrobcovi.
hosptalizovat by bolo mozno tiez dobre, ale co by tam s tebou robili, skusali rozne lieky?
takze ziadne zlepsenie? a preco myslis, ze sa to zhorsilo?