CBD olej

Príspevok v téme: CBD olej
Palino995

Prosím Vás máte niekto skúsenosti s CBD olejom? Mám vážnu obsesivno-kompulzivnu poruchu už je to nadmieru veľmi ma to obmedzuje...beriem 4tyzden citalopram Teva a olanzapin a bol som u psychiatricky vo štvrtok lebo som to už nezvládal vkuse sa musím modliť dokonca každý deň aj pri panne Márii pri kostole keď pomylim tak znovu a 8krat po sebe atď,upratovať musím stále byt,kontrolujem už každý krok pomaly je to hrozne.. psychiatricka ma chcela hospitalizovat ale ešte som nechcel tak mi pridala ďalšie lieky helex a kventiax ale to som mal iba jeden deň a hneď vysadil strašné oblbovaky....a sestra mi doporučila si kúpiť CBD olej že je to výborné antidepresívum tak som si objednal z českej stránky 5% CBD ale doktorka mi to samozrejme neodporucila a ani ho nemôžem kombinovať s liekmi...sestra ako vyučena psychologicka len sa tým nezivi mi ho nakazala užívať a vysadiť antidepresíva,že psychiatricka mi ho naschvál neodporucila lebo z neho jej nejdú lieky do poisťovne,a stvrtok mám ísť znovu na kontrolu a idem prvý krát aj ku psychologicke...len neviem ako ho mám dávkovať všade píšu ináč tak či mi neviete poradiť dávkovanie má OCD chorobu chcem to skúsiť s tým olejom všade na nete som čítal výborné recenzie dokonca sa vyliečili aj zo schyzofrenie ľudia...dakujem

Martina2456

Ahoj, pri obsedantno-kompluzívnej poruche by som tiež uvažovala o vyskúšaní CBD oleja. Mne pomáha pri strese, ktorý sa do určitej miery určite vyskytuje aj pri tomto type porúch. Objednávam tento: www.cannapio.sk . Vyskúšaj a uvidíš :)

Birko

Najst to spravne davkovanie CBD je velmi zlozite, to co funguje u jedneho nemusi fungovat u druheho. Precitajte si tento blog, ktory Vam objasni vsetky otazky ohladom tohto fenomenu. Zahrna taktiez odkazy na komprehenzivne studie v jednom blogu ake boli doposial k dnesnemu dnu spravene.

hemppointcbd-olej.sk...

Taktiez mozete pouzit live kalkulacku kde zadate symptomy, vahu, pozadovanu ucinnost cbd oleja bud 500mg, 1000mg, 1500mg, 2000mg...a vypocita Vam to aku davku a kolko kvapiek denne davkovat. Kalkulacka je naprogramovana podla najnovsich studii ktore su dostupne ohladom CBD a konope.

hemppointcbd-olej.sk

Dufame ze to pomoze komu ma

PS: Nesnazim sa Vam tu ponukat nasu znacku, ale ohladom fenomenu CBD a jeho edukacii je strasne malo informacii, kedze kazdy sa sustredi na predaj a nie na edukaciu trhu. Ako market lider v Nemecku so skusenostami viac nez 5 rokov v tomto sektore je nasim cielom poskytovat co najviac edukacnych materialov ako je mozne.

Lenka_Ha

Ahoj, no antidepresíva ani žiadne iné lieky by som nárazovo nevysádzala. Ja osobne som to riešila spolu s cbd, no postupne a veľmi mi to pomohlo, ale chcelo to čas a užívať dlhodobo. Takisto mi chvíľu trvalo, kým som našla niečo, čo mi aj zabralo a nebolo to len vyhadzovanie peňazí. Mala som predtým jedni kvapky zo Švajčiarska a CZ, ale teda... osobne som spokojná nebola. Aj tá komunikácia s nimi nula bodov. Najlepšie len predať čo najdrahší produkt, ale keď sa chce človek poradiť, tak len také trápne všeobecné frázy. Riešila som to potom s mojim doktorom, na ktorého odporúčanie som si kúpila olej fatra hemp fatrahemp.sk Oni ma potom aj usmernili, čo a ako, všetko vysvetlili a hlavne poradili ako postupovať v mojom prípade. Takže za mňa je toto super, funguje sa mi omnoho lepšie. Jedna vec je zlepšenie, ale druhá vec je aj záujem zo strany firmy a či o cbd aj niečo vie alebo to bude len taký pokus omyl, ako keby si si tie informácie hľadal sám na Googli. Prajem veľa šťastia pri hľadaní toho správenho oleja :-)

Peter Siman

Ahoj Paľo. Mrzí ma tvoja situácia. CBD oleje naozaj majú potenciál pomôcť s duševným zdravím, ale s lekárom by som sa iba poradil či nemôže interagovať s nejakými liekmi čo užívaš. Je na to aj dobrá stránka www.drugs.com kde si môžeš sám pozrieť interakciu. Samozrejme že ak má doktorka peniaze z liekov tak ak nemá svedomie nedoporučí ti alternatívu ktorá by ti mohla pomôcť ale jej peniaze nezarobiť. Ja osobne používam CBD na úzkostné stavy a pomáha. Ale dávkovanie som si zistil sám, teda metodou pokus-omyl. Musíš nájsť ten bod kedy ti to funguje. Skús nejaký olej od www.cbdians.com a poprípade mi daj vedieť či ti to pomohlo.

Peter Siman

S užívaním CBD by ste sa vždy mali poradiť s lekárom, ale je pravda že sa môže stať že ho nedoporučí kvôli tomu, že z toho nemá peniaze (realita dnešného sveta). CBD je stále predmetom skúmania takže jeho potenciál je stále neobjavený. Ja som ho začal užívať kvôli spánku a kvôli zápalu močáku ktorý mi doktorka nevyriešila a ráno som mal stále bolesti, ale ked užívam CBD tak ma bolesť prešla. Priateľke tiež skvele funguje na menštruačné bolesti. Čo som počul tak je veľa ľudí a každý to užíva na niečo iné ale je pravda že to nemusí fungovať každému. Ale vyskúšať sa oplatí. Dávkovanie mi odporúčili zo začiatku nízke a postupne zvyšovať až kým to nebude fungovať. Beriem 10 kvapiek denne a zatiaľ som vyskušal len firmu www.cbdians.com takže môžem doporučiť.

Maxim777

Ahojte, veľmi dlho ma trápili poruchy spánku, migrény,chronicky zápal v tele. Začal som sa venovať svojim problémom po psychickej ale aj fyzickej stránke, upravil som stravu a objednal si cbd spolu s cbg, po 2 mesiacoch užívania zápal v tele úplne zmizol, tak isto spánok je neporovnatelne lepší ako predtým, migŕeny sa zmiernili. Konečne môžem povedať ,že sa skvelo cítim. Pre mňa je cbd zázrak, objednávam odtialto www.gooba.sk

rozmaria83

tiez beriem u vitariana celkovo aj ine doplnky na prirodnej baze, mne cbd zlepsuje tetaniu, nemam take busenie srdca, treba uzivat dlhodobo to je pravda

Danika47

Ahojte, CBD aj CBG používam už vyše pol roka, trapili ma zápalové ochorenia , problémy so spánkom , úzkosti , migreny. Neverila som že nejaký olejček mi pomôže, no naozaj po mesiaci užívania som pocitíla zmeny. Užívam len full spectrum 20% cbd a niekedy to kombinujem aj s cbg pretože sa to výborne dopĺňa . Moja známa ma Crohnovu chorobu a bez CBD si už nevie predstaviť žiť, veľmi jej to pomohlo. Užívam produkty z tohto eshopu www.gooba.sk

pupavka18

Obávam sa, že olej ti nepomôže...skúsiť môžeš samozrejme, je to na dlhšiu dobu a musíš vytrvať, my sme tiež začínali s olanzapinom, pomohol ale kventiax, a to tak, že už sme bez... Nezahrávaj sa, lebo sa to len zhorší, sám to už ovládať nevieš,

OCD sú vnucovacie myšlienky, ak máš vylúčenú schizofréniu, lebo veľa podobného... si na dobrej ceste, že vyhráš nad OCD,
Kventiax veľmi pomaličky bolo treba, ak oblbovák veľký, asi bola aj veľká dávka, nám pomohol, ale dlhší čas sa musí brať, k tomu anidepresíva, tvoju psychiku, treba skludniť veľmi, už ťa to ovláda, nenahováram na hospitalizáciu, ale veľmi by sa ti uľavilo a mal by si silu s tým bojovať, je to boj, to mi ver, u nás prerástlo do bludov, pretože keď ťa schvátia doslova myšlienky, je to silnejšie ako ty,

Neviem,či ti psychológ pomôže...liečbu treba, ráno večer olanz.,alebo kventiax, k tomu antidepresívum, k tomu u nás frontil, anafranil, a veľa iného, bolo to hrozné, nechcem tu strašiť, vekom sa to stlmilo, ak si ešte mladý, je nádej, že po 24.roku sa to stlmí, aspoň u nás áno, ale stále dávame pozor a lieky na udržiavacej malinkej dávke,
Tiež neurol cez deň bol,musel byť, lebo strašný nekľud v tele, to vtedy, keď OCD začalo ,,řádit" ,potom depresia, preto frontin ešte

Nie je hanba na hospitalizáciu ísť, veď nikto by o tom nevedel, tiež liečenie následné bolo veľmi dobré, áno, ľudia na psychiatrických pacientov pozerajú inak, ale nikto o tom nemusí vedieť, my sme sa z toho dostali, a o to ide... žiť normálny život, teraz sa strašne trápiš,

Kúp tiež omegu 3 na skľudnenie, na spanie magnézium B6, v lekárni si vyberieš, komplex vitaminu B k tomu cez deň a to cbdíčko, hlavu zamestnávaj, cvič, aby myšlienky na modlenie, upratovanie nemali šancu