CBD olej

Príspevok v téme: CBD olej
Palino995

Prosím Vás máte niekto skúsenosti s CBD olejom? Mám vážnu obsesivno-kompulzivnu poruchu už je to nadmieru veľmi ma to obmedzuje...beriem 4tyzden citalopram Teva a olanzapin a bol som u psychiatricky vo štvrtok lebo som to už nezvládal vkuse sa musím modliť dokonca každý deň aj pri panne Márii pri kostole keď pomylim tak znovu a 8krat po sebe atď,upratovať musím stále byt,kontrolujem už každý krok pomaly je to hrozne.. psychiatricka ma chcela hospitalizovat ale ešte som nechcel tak mi pridala ďalšie lieky helex a kventiax ale to som mal iba jeden deň a hneď vysadil strašné oblbovaky....a sestra mi doporučila si kúpiť CBD olej že je to výborné antidepresívum tak som si objednal z českej stránky 5% CBD ale doktorka mi to samozrejme neodporucila a ani ho nemôžem kombinovať s liekmi...sestra ako vyučena psychologicka len sa tým nezivi mi ho nakazala užívať a vysadiť antidepresíva,že psychiatricka mi ho naschvál neodporucila lebo z neho jej nejdú lieky do poisťovne,a stvrtok mám ísť znovu na kontrolu a idem prvý krát aj ku psychologicke...len neviem ako ho mám dávkovať všade píšu ináč tak či mi neviete poradiť dávkovanie má OCD chorobu chcem to skúsiť s tým olejom všade na nete som čítal výborné recenzie dokonca sa vyliečili aj zo schyzofrenie ľudia...dakujem

milovana29

V dnešnej prechemizovanej dobe je veĺa ľudí,čo hladajú alternatívu.
Prečo? Lebo atb,analgetika,antidepresíva už nepomáhaju,a ak,tak málo a poškodzujú zas iné orgány.
My,čo sa zaujímame o CBD oleje a ich produkty,sme už nato prišli.
Slovenská legislatíva nepovoluje predaj CBD,prečo?
No ,lebo politika je nad výskumy,nad lekárov atd.
Ale nezakazuje nám nákup CBD.
Na trhu je dostatok CBD produktov,ale ktorý si vybrať? A kde sú záruky,že naozaj pomáhajú? Neaké výskumy ...
Ja si sama objednávam od americkej firmy krorá ako jediná vyrába tento produkt bez THC a syntetickych látok,ktoré môžu poškodzovať nase zdravie.
Sú to úplne čisté produkty,čisté CBD.
Kvalitny olej sa pohybuje v cenach 10ml cca od 40-50€,
Ja si objednavam 120ml za 180€.
Treba si uvedomit,že CBD olej sa uživa dlhodobo..čiže z dlhodobeho hladiska je tento čo si objednavam ja,veĺmi výhodný.
Mne osobne CBD veľmi pomohol..od chronickych bolestí ramena ,chrbtice až po úzkostne stavy.
Už redukujem aj tabletky na tlak.
Takže ak sa niekto rozhoduje,a stále premýšla ,či uživat alebo nie,..moja rada..hor sa do toho...CBD je nádejou ĺudstva.
Ak stále premýslate kludne mi napíste lucia.durcakova@gmail.com

Palino995

Skepta:
A koľko %ny olej používate? Ja som si kúpil z českej stránky cbdshop. CZ od biokonopii beriem ho len pár dní ale mam pocit ze mi je lepšie trosku... A ako dávkujete prosím vas

Skepta

Mne veľmi pomáha CBD na panickú poruchu a tetániu. Mávala som hrozné záchvaty. Skúšala som už CBD olej, aj liquid. Objednávala som si ho z čiech, no mala som s tým problémy. Už som sa tešila na legalizáciu, totiž kamoška mi povedala o eshope www.cbdshop.help a našla som si tam zopár fajn CBD produktov. No vidím že zatiaľ nefungujú čo je škoda... čítala som, že za neschválenie môže nejaký poslanec smeru, kvoli ktorému odišlo mrte doktorov a všade robí problémy. Ako fasa, že kvôli takému človeku si nemôžem pomôcť inak ako liekmi :/

Palino995

Ďakujem za recenzie...na ďalšej kontrole poviem že chcem vysadiť lieky a začnem s týmto...našiel som si už aj stránku a konkrétne tento je aj za dobrú cenu..www.cbdshop.cz

milovana29

V predošlom prispevku pani dala link na stranku..
Nie su to zle oleje...ale ja poznam este kde maju kvalitnejsie..
Ak by ste chceli vediet viac ,kludne ma kontaktujte
lucia.durcakova@gmail.com

AntohnyG

Rovnako používam CBD olej na depresie a nemôžem inak, ale naôzaj mi to pomáha. Trpím nimi už 5 rokov a za posledný mesiac ako ho užívam mi je naozaj lepšie. Ja kupujem konkrétne tento www.hanojushop.sk Mám s ním dobré skúsenosti. Je síce dosť drahý ale občas zoženiem nejakú zľavu. Väčšinou nájdem tu www.kodino.com Aj teraz tam sú nejaké, tak ak budeš kupovať, tak skús tadiaľ.

milovana29

osobne mam velmi dobre skusenosti,,depresia, kozne problemy a bolesti klbov...
cize doporucujem na psychicke problemy...
lieky som vynechala hned prvym dnom bratia oleja.
hladajte cisty cbd, nie synteticky spracovane...

Palino995

Ja som zatiaľ ostal pri liekoch bal som sa to kombinovať s cbd ale po vysadení idem skúsiť mam doma 5 percent a s tým ocd je to lepšie pomohla mi psychoterapia spojena s liekmi