ENERGIA

Príspevok v téme: ENERGIA
sunnyball13

...chcem sa opýtať, či má niekto podobné skúsenosti....zažil som to už veľa krát....ale tento víkend mi to už začalo vadiť, tak reku či vie niekto ako no to?.....boli sme ako rodina u otca...býva v paneláku....prišli sme tam v piatok, v sobotu išli von a ked sme prišli naspäť boli sme už celé pobedie až do večera v byte....začal som pomaly cítiť únavu, akoby som prichádzal o energiu...a postupne som už skoro nič :)...kedže máme tri malé deti...nedá sa robiť nič...ale ked sme doma mám energie na 10 vecí a teraz som mal len na jednu.....to isté som pociťoval keď som chodil ku svokrovcom....nie hneď, ale po takom pol dni u nich...som začal cítiť veĺkú únavu...oni bývajú v dome....všetky tieto pocity....cítim keď som bol v dome alebo byte...keď ideme niekde von, alebo sme na dvore....necítim to....bývajú tam starší ľudia cez 60r...neviem či to s tým môže súvisieť...dá sa nejako ochrániť energia, aby človek takto neprišiel o všetky sily?...

WetJungle

Všetko je energia, keď možno energiu dať, možno ju aj vziať, ale takú energiu si treba kultivovať, musí to byť kvalita a nie nejaký shit. Aj cez ruky možno takú energiu dať.

sunnyball13

je to....čerstvý vzduch určite pomáha...áno....dobre, že to ale napísala....som si spomenul, že sme veľa kúrili....a to mohlo spôsobiť istú dávku únavy...doma nekúrime , netreba....ale zaujímavé je, že som sa dva krát výborne vyspal....cez deň som cítil fakt veľkú únavu...ale v noci bol spánok posilňujúci...

sunnyball13

...bez energie....my bývame v byte áno....cítil som to na návšteve či v byte či v dome....Angelika3....bolo to zovšeobecnené áno....ale tie faktory čo ti píšeš som vylúčil.....to čo napísal Meridián sedí....je to z energiií ľudí....keď si spojím všetko tak práve v týchto dvoch príbytkoch by som sa mohol horšie cítiť, a práve tam to aj cítiť....minule bola osoba u ktorej to cítim u nás 24h v kuse a bolo to v pohode, ako keby sa skôr ona naladila na naše prostredie až som bol z toho prekvapený, keď odišla som si vravel, že to bola paráda......nič podobné som necítil....

sunnyball13

Meridián....ĎAKUJEM TI, už mi to je jasnejšie....sedí to....je to úzko spojené s myslením ľudí. ktorý v tom priestor bývajú....Meridián je fajn, že predbehneš človeka a dáš otázku za neho :)...takže bojovať proti tomu netreba áno....teda....z môjho pohľadu tu pomôže len do takých priestorov nechodiť,,,,a ak áno....tak striedať napr...30 min v tom priestore a potom 15 minút von....

Meridian

Sunnybal 13
Čast 4.
Dúfam že čo to som ti pomohol ozrejmiť.
Ešte je toho veła ale toto je posledné čo zatiaľ napísem.
Ako bojovať proti cecaniu asi napadne každého.
No meridian keď si taký múdry povedz ako proti tomu bojovať ?
Nikdy som proti tomu nebojoval !
Ty nemôžeš zaujať postoj protiútoku.Takto ešte ,nepoznám zaklínadlá ani amulety ani nič podobné.Asi sú nejaké ale nikdy som ich nepotreboval.V našej rodine sa cecalo teda riadne.Presne rovnaký scenár ako opisuješ ale sadlo to vždy na manželku.A je to aj po rokoch menej ale je to stačí že strâvi nejaký čas z danou osobou a má dosť.

Meridian

Časť 3.
Ako to funguje v kolektívoch a rodinách.
V skoro každom kolektíve sa nájdu cudzopasníci Sú to väčšinou povrchný ludia ,ktorý nedokážu získavať energiu prirodzene.Pretože svojimi negat.myšlienkami jednak minú viacej ako natankujú a po druhé nasávajú len umelú energiu.Umelâ energia je z predmetov ktoré vyrobil človek rôzne materialno.Navyše na každom produkte zanecháva každý kto s ním príde do styku svoje neg.pocity proste všetko.Preto ortodoxný židia potrebujú aby všetko pre nich hlavne jedlo pripravovali aspoň židia.....
Atď.
Takýto človek čím viac toho má tym menej ho kazde nové baví.
Nič ho neteší ale zistil podvedome keď pride do skoly ,práce,kolektívu že keď niekoho napadne slovne ten človek sa rozčúli (spraví sa mu diera na aure energetickom obale)a podrívač čerpá a čerpá .Preto stále tý istý cecači chodia stále k tým istým napájačkám(luďom)Potom stačí niekedy aby bol tento človek len v našej blízkosti a už nás cecá .Nevie inak doplniť energiu.
Funguje to aj doma.Teda u nás nie ale .....
Príde muž domov potrebuje ženu vytočiť a keď sa nacecá je mylí už sa aj usmeje spraví pre ňu všetko na svete lebo sa už nacecal žena je vyštavená večer ju bolí hlava potom v posteli koniec príbehu to bola len ilustrácia.Funguje to aj naopak záleží kto je ako na tom vybračne a emočne ...

Meridian

ČAST 2'.tu už to bude trochu zaujímavšie a hlavne k veci sunnyball .......
Kedže všetko má svoj proťajšok budeme používať výrazy ako neg.energia
poz.energia
Povieme si aj ako uniká energia z nás von a cítime sa mizerne môže nás bolieť hlava alebo nám je zle ..atď.
Denne sa stretávame z mnohými ludmi a medi nimi je mnoho negat.energie. vzniká nahromadením emočného náboja .......
Stačí ,že prídeme do krčmy (keď som prvý krat v ži vote o tom čital boli ešte krčmy ) a hned na nás skočí "elementál"larva teda niečo čo vytvorila zlá emócia .Všetci máme nejaké starosti a kazdý sa ich prežívame po svojom.Krčma nieke dobrý príklad ,ale zlú energiu na seba nalepíme aj keď prídeme ku svokre a ona nemá iné na robote len sa sťažovať na všetko okolo seba.Sú dokonca ludia vojdú do miestnosti nemusia nič povedať a už cítime zlú energiu.
Všetky naše pocity emócie choroby ale aj povaha sa nachádzajú vyobrazené na nasej Aure.Je to energetický obal našeho tela určite sa s týmto pojmom stretol každý.Niekto kto ma dar dokonca vidí auru druheho človeka dokonca dnes už sú prístroje ,ktoré to dokážu tiež.
Podľa toho aký sme napr povahovo vlastnosti ale aj prežite veci všetko sa zobrazuje vo vrstvách aury.Niekto vidí len farebnú škálu vyžarovania povahových kritérii alebo zdravotné komplikácie.Vrstiev aury je viacero nepoznám detaily ale viem že auru určite máme.

Meridian

časť 1Energie je veľmi rozsiahla téma ale skúsim základy s ktorými sa stretávam ja .
Je to môj názor niečo som si prečítal a zároveň odpozoroval,alebo zažil ale všetko čo spomeniem budú veci ktoré aplikujem v mojom živote alebo živote mojich najbližších.
Počas života si navzájom odovzdávame energiu.
Sú aj tzv.energ.upíry ,ktorý nás vedome ,podvedome nevedome cecajú z energie.
V prvomrade nám bola daná energia od boha
Je to životná energia prana jáma v inom jazyku čchy ,ktorú potrebujeme dopĺňať .Všetko budem hovoriť tak ľudovo aby sme to neprezduchovňovali.....
Slnko je stredom našej slnečnej sústavy okrem sln.sústavy vyživuje aj nás energiou.Funguje to ako transformátor na všetko živé aj" neživé"
Nebudeme to rozoberať koľko alebo aká energia je na fotosyntezu a č z toho je tak potrebný vit.D a kedže všetko stvoril boh je to aj božia energia.Človek nieje sýty len jedlom! Potrebuje aj duchovnú energiu ktorú dostávame do tela energ kanálikmi tzv meridiánmi a ďalej je rozvádzaná cez energ.uzle čiže endokrinne žlazy do tela.Každý orgán v našom tele je vyživovaný cez endokrinnu žlazu aj duchovne a ked prerušime výživu svojim konaním (hriech)upcháme meridiân kanal a môžeme ochorieť.Každý hriech je prisudzovaný podľa svojho charakteru ako na nebi tak aj na zemi čiže podlieha planetam
slnečnej sústave a zároven na tele orgánom!!!!
!!O tom ,že všetky planéty sln.sústavy su navzájom pôsobia na seba hovoriť nemusíme.len pre zaujímavosť naša planéta ma podobne ako naše telo endokrin.žlazy takzvané neuralgické body ,ktoré sú hlavnými uzlami energ siete planety.Takiýto neuralg.bod je napr.egyptske pyramidy alebo bermud.trojuholník atď.

Angelika3

To je veľmi zovšeobecnené čo opisuješ...... únavu predsa môže ovplyvňovať aj veľa iných faktorov, napr. čo si jedol, ako si sa vyspal a pod., tiež ovzdušie, inak sa človek cíti v meste a inak niekde v horách.... prekúrená, nevyvetraná miestnosť, panel verzus tehla a drevo atď :-)