KEĎ SMRŤ NEPRICHÁDZA

Príspevok v téme: KEĎ SMRŤ NEPRICHÁDZA
sunnyball13

...chcel by som sa opýtať, aké znamenie môže vidieť človek z duchovného hľadiska v takejto veci....moja mama má od svojich 25 rokov psych.problémy.....lekári jej dali jej chorobe rôzne nálepky...mama sa pokúšala už viac krát zomrieť...najskôr keď mala 30r skočila hlavou do studne...povedala že je niečo vyhodilo hore a nedovolilo sa jej utopiť....cca 45r išla do lesa a chcela sa obesiť....aj si zaviazala okolo krku ale , povedala že sa jej to nedalo, že sa jej to rozviazalo....59r zjedla cca 70 tabliet leponexu večer, otec ju našiel ráno...už vyzerla kadejako, ale urobili jej výplach a zachránili ju....niečo sa pri tom ale nepodarilo....a o cca 2 týždne...mala masívne krvácanie do brucha , že je praskol vred pri dvanástorníku, následný problém s Pankrácom.....lekár povedal pripravte sa na najhoršie....bol dať aj kňaz záverečné pomazanie...už fakt vyzeralo, že zomrie, prekonala to....mesiac nevedela rozprávať, 3 mesiace chodiť....v 60r keď prišla domov...po čase sa pokúsila vyskočiť z okna...bola na rímse cca 0.5h...nik nebol doma...prišli policajti...a dáko ju prehovorili....teraz má 62 r...je v dome sociálnych služieb....je trochu lepšie, aj keď ona vidí všetko negatívne a praje si len smrť....vydrží sa prechádzať cca hodinu von...čo myslíte?...čo ju akoby drží na tomto svete?...vyzerá akoby mala ešte niečo urobiť, vykonať.....

Meridian

Ps:Omen Lazarev diagnostika karmy 1,2,3 to si určite stiahni pdf alebo kúp.Treba začať jednotkou to je dôležité stačí prečítať 1,2,3 na najväčšie pochopenie pre teba to je ....

Meridian

Omen ďakujem.Vrátila si ma späť jeden krok.
Lebo som si dal dva kroky vzad.
Proste niekedy som z ľudskej hlúposti ........
A ani nemám chuť prispievať.
Veľakrát si hryziem do jazyka ako sa vyjadriť jemne aby to človeka neodrovnalo.
Viem ludia sú presýtený kadejakými svätuškármi a ludmi ,ktorý ako sa povie ťahajú boha za nohy.
Alebo za všetkým vidia nejakú karmu ....
Do bežných rozhovorov k danej téme sa v bežnom živote nepúštam pokiaľ neviem čo dotyčný vie.
Mne sa tiež stalo že som písal rozsiahle letánie do príspevku zblbne signál a napísané v keli...ale vždy som si povedal asi to tak malo byť ved za ti veci čo som písal by ma ak tak asi ukrižovali.......
Tak si z toho nič nerob asi to nebolo až tak dôležité.
To že si žena je super zo ženami si rozumiem najlepšie.Mám doma tri.teda už len dve a vyše 10 rokov som žil zo 4-mi v jednej domácnosti.
Nie žiadna nezomrela jedna bola svokra a druha dcera .Dcera zije samostatne 5rokov.
Mozes mi dat tipy na knihy.Inak vela knih sa da stiahnuť pdf formát.Ja to čítam aj z mobilu v práci .Nechcem aby sme sa hrali na začiatočníka a to druhé ale hovoriť niekomu veci ,ktoré boli tisícky rokov tajné nieje košer.Navyše ked niekto niečo prečita neznamená to že je múdry atď.Ešte raz ď.

Cliattsi

Ja už som tu popísal toho o sebe veľa. Ale tak v stručnosti- som skôr samotársky človek, prevláda u mňa svet myšlienok. Od malička asi od 5 rokov mám soc. fóbiu. To mi veľmi negatívne ovplyvnilo život.  Začal som viacej žiť asi až po tom, čo som s tým začal v puberte pracovať. Škoda, že tak neskoro, lebo detstvo bolo v háji. Potom boli depresie, z tých som sa dostal po rokoch. Pomohlo si samoštúdium psychológie, nejakí ľudia, aj toto fórum.
To čo mi vadí je, že sa mi vytratila motivácia a nenapĺňajú ma vzťahy s ľuďmi. To došlo postupne. Teraz pracujem na tom, aby ma znovu začal baviť a napĺňať život. Myslím si, že určitá šanca tam je. Radu som zohnal od jedného chlapíka na tomto fóre. Tak uvidím.

Uvedené knihy- je toho dosť.  Ale vzhľadom na to, že mi odchádza motivácia, mám ťažkosti niečo dočítať. Tiež mi odchádza postupne schopnosť pochopiť o čom sa píše. Musím sa až veľmi snažiť. Zvlášť také knihy ako Biblia a Moc prítomného okamihu.
Ten chlapík, čo napísal Moc prítomného okamihu je mi sympatický a zhoduje sa aj s mojím vnímaním sveta, napr. snov. Ale zas asi to ná naštudované sčasti od psychoanalytikov, ja neviem.

Zoznam kníh si zapíšem, možno sa mi to bude k niečomu hodiť.

Zbaviť sa EGA. Neviem, prečo sa chceš zbaviť ega. Ja som sa zbavoval ega vtedy, keď som mal stredne ťažkú depresiu. Moje ego bolo dosť vysoké a myslím si, že to má veľký vplyv na depresiu. Škoda, že sa o tom moc nehovorí. Musel som ho znížiť vedome na malú úroveň, aby som dokázal so sebou mentálne pracovať. Tiež som skúšal odpustiť tým, kt. mi ublížili, neviem, či to pomohlo...

Pokiaľ sa chceš zbaviť ega a cítiš to tak, že to naozaj potrebuješ tak ti držím palce. Len nezabudni, že ego je tu na to, aby sme existovali... Neviem, či som to dobre napísal.
Tiež som čítal aj nejaký kritický článok ohľadom potláčania ega...takže každý to vidí inak. Mne to ale pomohlo v depresii, kedy som ho mal dosť vysoké.

Omen

Meridián, sľub som splnila, včera večer som ti napísala celé litánie, ale príspevok sa kamsi vyparil. Zopakovať ho, som už nevládala. A tak ti píšem teraz.

Vidím, že sa vyznáš. Máš kopec kníh k danej téme, aj naštudované neúrekom. Mám si z čoho vyberať a aj si vyberiem. Až dočítam J. Kozáka: Egyptská kniha mrtvých, čakajú ma ešte 3 knižky od Šrí Šrímada.

Prezrela som si knižnicu a Moodyho (takmer všetky knižky), Dar ducha, Štyri dohody mám. Z tebou spomínaných oblastí mám kopec kníh, ale od iných autorov. Problém je ten, že milujem aj krásnu literatúru, mám aj iné koníčky a deň má len 24 hodín.

Včera som ti uviedla zoznam mojich kníh, tak až budeš mať záujem, poskytnem ti ho. Potom môžeš vyhodnotiť, či som začiatočník, či mierne pokročilý a podľa toho odporúčať literatúru.

Bibliu mám, aj zvlášť všetky 4 evanjeliá, tiež Pieseň Šalamúnova, ale Lorbera nie.
Nebolo by od veci, ak by tu bola vytvorená samostatná téma k týmto otázkam, kde by sme mohli diskutovať. Už minule to zaujalo niektorých a myslím si, že aj Apokryft by sa pridal. Tak ešte raz vďaka! : )

NebudNaivny

Matka len chce,aby ta mala stale poblizku,chce si ta k sebe citovo priputat.pripadne este inych clenov rodiny.inak nechapem naco taketo chore zeny maju deti.ved deti aby sa o taku matku bali,lutovali ju a tym si brania v normalnom zivote.naopak zeny psychicky vyrovnane,nebodaj este sa im dobre dari v praci muzov nepritahuju a potom nemaju s kym mat deti.a vraj muzi su racionalni.co ich taha k labilnej zene?chcu sa hrat na zachranarov?pri labilnej zene je to vopred prehraty boj.