KEĎ SMRŤ NEPRICHÁDZA

Príspevok v téme: KEĎ SMRŤ NEPRICHÁDZA
sunnyball13

...chcel by som sa opýtať, aké znamenie môže vidieť človek z duchovného hľadiska v takejto veci....moja mama má od svojich 25 rokov psych.problémy.....lekári jej dali jej chorobe rôzne nálepky...mama sa pokúšala už viac krát zomrieť...najskôr keď mala 30r skočila hlavou do studne...povedala že je niečo vyhodilo hore a nedovolilo sa jej utopiť....cca 45r išla do lesa a chcela sa obesiť....aj si zaviazala okolo krku ale , povedala že sa jej to nedalo, že sa jej to rozviazalo....59r zjedla cca 70 tabliet leponexu večer, otec ju našiel ráno...už vyzerla kadejako, ale urobili jej výplach a zachránili ju....niečo sa pri tom ale nepodarilo....a o cca 2 týždne...mala masívne krvácanie do brucha , že je praskol vred pri dvanástorníku, následný problém s Pankrácom.....lekár povedal pripravte sa na najhoršie....bol dať aj kňaz záverečné pomazanie...už fakt vyzeralo, že zomrie, prekonala to....mesiac nevedela rozprávať, 3 mesiace chodiť....v 60r keď prišla domov...po čase sa pokúsila vyskočiť z okna...bola na rímse cca 0.5h...nik nebol doma...prišli policajti...a dáko ju prehovorili....teraz má 62 r...je v dome sociálnych služieb....je trochu lepšie, aj keď ona vidí všetko negatívne a praje si len smrť....vydrží sa prechádzať cca hodinu von...čo myslíte?...čo ju akoby drží na tomto svete?...vyzerá akoby mala ešte niečo urobiť, vykonať.....

Bohatier

Mna by napr. zaujimalo ako to "NIKOLAJ LEVASOV" myslel ze (fyzicka smrt nastane v okamihu ked vsetke materialne tela duse - etericke astralne a mentalne nie su nadalej kompatibilne s fyzickym telom. :) A vlastne dalo by sa tomu nejako zabranit? Sice je to len jeho pohlad ale najde sa niekto odvazny? :D

Bohatier

No teda. Toto bude zaujimave vlakno. :)))

Ja by som radsej ostal co najdlhsie ako sa len bude dat u tej krasnej literatury. :))

MMXIX. :D

Meridian

Omen .
Dievčatá sú už dospelé a názor si utvárajú samé.
Moju literatúru nečítajú ,ale od malinka knihy milovali aj teraz čítajú svoje.
V tenadžerskom veku evitovky všetky majú za sebou sú to náučné knihy pre mládež o prvých láskach o úskaliach úspechu a tak asi to poznáš
Ja som vychovaný ako katolik čo chodil poza kostol aj náboženstvo.
Deti majú od krstu ,prijímanie staršia aj birmovku
Tu mladšiu vyhodili z náboženstva a od vtedy cca 11.rokov to ďalej neriešime a v dnešnej dobe ak by som mal male deti veľmi by som zvažoval či okrem krstu ešte.....Ale nevykrikujem do sveta aka je alebo nieje cirkev pokial sa ma niekto neopýta na názor.
čo sa týka duchovna Moja mamina je veriaca a postarala sa o to aby som mal základy naboženskej výchovy aj keď otec musel byť v KSČ ako radový....
Babka sa modlievala po večeroch za celú rodinu a teraz žezlo prevzala mamina ,keď tu nebude čaká to mňa.Už keď som mal 5-6 rokov a bol som chorý pripadalo mi normálne poprosiť o odpustenie aby som sa vyzdravel.Mám to tak dané na duši z min.životov.Tak že presviedčať ma o tom ako to nefunguje.......
O čo som požiadal sa mi vždy splnilo niektoré sny síce trvali aj 13-rokov ,ale prišli z parádou o akej sa mi ani nezdalo.Manželka vedela,že niečo je viacej ,ale nikdy jej to nikto nevedel vysvetliť a tak keď som prișiel do jej života ja bolo a je to pre ňu rozmer ktorý jej dâva zmysel aj keď jej tvrdohlavosť a otázky a prečo teda ?Ako je možné? Ako to je z ?Ma posúvali vždy ďalej.Najväčší pokrok som zaznamenal v najťažších chvíľach života samozrejme lebo ,keď človek nevidí východisko snaží sa hľadať zmysel ťažkostí ,ktoré mu život prinesie.Samozrejme sú ludia ,ktorý sa len sťažujú.Ale ja sa snažím pochopiť.Dnes už viem ,že sú mimozemšťania ,anjeli,že je reinkarnácia ,ktorá je v našej rodine úplnou samozrejmosťou.Moje baby to vedia ,vedia to čo som im povedal nejak veľmi to nehrotia ani nespreduchovňujú modlia sa keď im tečie do topánok a keď je lepšie žijú klasicky telesne o mne si myslia že som mimozemšťan plus môj názor pre nich veľa znamená.Ako rodina sme vždy boli veľmi zomknutý a celý ďen fungujeme na skupinovom watsape čiže keď jeden napíše bolí ma hrdlo.....traja mu odpíšu samozrejme ja napíšem koho si ohovárala ?Oci presne viem za čo to mám .....u nás je odraz hneď.

Meridian

Aliss presne si ti vystihla tak podobne to cítim aj ja.
V živote sa stretávame z vecami presne na čas .
Niekedy sa vyplatí veci odlozit na neskôr z odstupom to vidíme inak....
Alebo to netreba preháňať treba aj žiť telesne na to sme tu !

Aliss

Meridian, mne sa nechce zakladat novu temu, ja to nerobievam :D Ved si poodpisujeme, ak to zakladatelovi temy nevadi...navyse, dostava tu fajn tipy na knihy. Co sa tyka knihy Projekt ludstvo, ja sa tym veru tazko luskam. Nie kvoli obsahu, ale kvoli sposobu pisania...niektore veci som vedela uz davnejsie, ine su pre mna novinka. Ale myslim, ze to, co som si mala precitat, sa ku mne vzdy nejakym sposobom dostalo :)

Cliattsi

Benedick400- s takými ľuďmi ako si ty obvykle nevediem žiadnu konverzáciu. Ale zaujímalo by ma, prečo si naštvaný na niekoho iného a dávaš to sústavne najavo iným ľuďom tu na fóre. Pričom my ostatní toho drudého-mám na mysli toho pána v okuliaroch, čo si sem dal jeho fotku dávnejšie nepoznáme.

Allis

Cliatsi dobre vie že je tam dole a závidí závidí lebo vie že nič nedosiahol preto sa tak cíti.Myslí si že je boh starý žobravý chorý b-u-z-e-r-a-n-t.

Benedick400

Cliatsi tam dole si ty a preto si myslíš že keď si NULA a aj cítiš sa ako nula a máš potlačenie zážitkov može to byť samovražda rodiča tak by si chcel byť ako iný muži na ktorých ty nemáš.Pretože ťa ignorujú a pohŕdajú tebou a aj tak sa s tebou nebudú spolčovať lebo si úchylný a máš to kvalitne porúchané v sex.orientácii a nikdy nebudú tvoji kamaráti.Máš klamlivý dojem že sa od teba lepší muži povyšujú pretože s tebou úchylákom a ani tebe podobným nebudú prispôsobovať keď sa rovno vieš čo..