KEĎ SMRŤ NEPRICHÁDZA

Príspevok v téme: KEĎ SMRŤ NEPRICHÁDZA
sunnyball13

...chcel by som sa opýtať, aké znamenie môže vidieť človek z duchovného hľadiska v takejto veci....moja mama má od svojich 25 rokov psych.problémy.....lekári jej dali jej chorobe rôzne nálepky...mama sa pokúšala už viac krát zomrieť...najskôr keď mala 30r skočila hlavou do studne...povedala že je niečo vyhodilo hore a nedovolilo sa jej utopiť....cca 45r išla do lesa a chcela sa obesiť....aj si zaviazala okolo krku ale , povedala že sa jej to nedalo, že sa jej to rozviazalo....59r zjedla cca 70 tabliet leponexu večer, otec ju našiel ráno...už vyzerla kadejako, ale urobili jej výplach a zachránili ju....niečo sa pri tom ale nepodarilo....a o cca 2 týždne...mala masívne krvácanie do brucha , že je praskol vred pri dvanástorníku, následný problém s Pankrácom.....lekár povedal pripravte sa na najhoršie....bol dať aj kňaz záverečné pomazanie...už fakt vyzeralo, že zomrie, prekonala to....mesiac nevedela rozprávať, 3 mesiace chodiť....v 60r keď prišla domov...po čase sa pokúsila vyskočiť z okna...bola na rímse cca 0.5h...nik nebol doma...prišli policajti...a dáko ju prehovorili....teraz má 62 r...je v dome sociálnych služieb....je trochu lepšie, aj keď ona vidí všetko negatívne a praje si len smrť....vydrží sa prechádzať cca hodinu von...čo myslíte?...čo ju akoby drží na tomto svete?...vyzerá akoby mala ešte niečo urobiť, vykonať.....

Omen

Meridián, áno. Lazarev sa ľahšie číta ako Rosinský. Začínam 2. diel.
Pozrela som už 5 dielov Okom... Trvá mi dlhšie, lebo práca, rodina... A stále mám problémy s prihlasovaním.
Nám začali už kvitnúť čemerice a jazmín nahý - erotika v záhrade! : D

Meridian

Omen pozeras horovo oko?
A citas laz?
Ak ano a nájdeš tam čo hľadáš neskutočne ťa to obohatí lazarev pri od konci prvej knihy druha je poznanie nevídané.mâm už pre teba niečo ďalšie ale samozrejme vždy treba z prestávkami aby sme neprestali byť aj pozemský lebo nás naši partnery opustia.mňa vždy manželka trochiu sekne.......
Ešte nerastie nič pred rokom sme nasadili par ovocných stromov skalka,trvalky,trávička je už dva roky super aj kríky,par koreňov zeleniny a tak aby sme neboli otroci ..... bývame tretí rok tak nás to baví v meste 20 r.vyše

Omen

Meridián, nezostáva mi nič iné, ako ti zasa PRITAKÁVAŤ! : D Povedzme si úprimne, mne to robí dobre, tebe tiež? a niektorých z toho ide trafiť. Ich problém! : D Je to ako v tom príbehu o oslovi. Áno, AJ nebo je jasnejšie! Aj u nás na oblohe a začína sa vyjasnievať aj v niektorých hlavách... Dokonca aj v tej mojej pri čítaní Lazareva a pozeraní Okom...
Až ti aj niečo v záhrade kvitne? Pochváľ sa! : )
Niekomu tu chýbajú spory, hádky, konflikty a nechápe, že ľudia sa dokážu rozprávať aj inak ako "konfrontačne".

Meridian

Omen a zase je nebo jasnejšie.
A načo to sem píšu "pritkávači "
Nato ty demeter
Aby sa jasnejšie rozlišovalo a pomenovalo o aký druh ide ...

Odburavanie (zbavovanie sa) negat.energie.
Keď sa povie divadlo ,šport,príroda(záhrada) evokuje to v nás relax.Teda ako u koho .Často sa stáva ,že ludia sa naťahujú za mesto z víziou prírody na ktorú najú čas alebo chcú mať trávičku okolo domu ,ale tú treba kosiť atď.Pokiaľ sa človek nestane otrokom svojej záhrady a všetkého okolo rodinneho domu je to fantastický relax.Kosenie trávnika sadenie niečoho už len pobyt na terase vonku pri dome je vyšší level ako v meste v kaviarničke.Samozrejme kávičkovanie samo o sebe je fantastický relax.Dokonca mi máme doma asi štyri druhy kávovarov samozrejme používame len ten jeden posledný naj.Teraz asi niekoho napadlo či som prispel do témi aký kávovar je najlepșí .Nie neprispel ved oni sa asi tri mesiace bavili a nikde sa nepohli.......

Meridian

Tomáš od šiestej do 8:30ti píšem z prestávkami som v práci .
Taký dlhý príspevok už asi nikdy nenapíšem zmizol mi pisem to z mobilu.
Signal je nieje a odoșlem sorry zmizloto.
Pisal som ti len v dobrom samozrejme prepač

dkubhdg

Tomas12345 ale to mozes kludne diskutovat aj s nickom "pre teba" a tu podobnymi nickmi.Bezna diskusia byva konfrontacna a tu si pekne krasne dokladaju a nahravaju aj ked sem tam si akoze zacinaju oponovat. Do takých diskusii sa je zbytocne pustat, lebo niekto si melie len svoje a do svojho reviru nikoho nepusti, alebo ignoruje a pokracuje.....no vacsinou sam so sebou.

Tomas12345

Meridian :

A aké je to písmo ktoré k nám dispozícii nie je ? Myslíš apokryfy ?

Zaujíma ma tvoja odpoved, teda za predpokladu že si so mnou ochotní diskutovat :)

Preteba

Meridian, ďakujem. Viem, že aj keď povieš svoj názor, nebude ako oponent voči druhému, len vyjadrenie svojho pohľadu. A viem, čomu a Komu verím a to nezmením:)