KEĎ SMRŤ NEPRICHÁDZA

Príspevok v téme: KEĎ SMRŤ NEPRICHÁDZA
sunnyball13

...chcel by som sa opýtať, aké znamenie môže vidieť človek z duchovného hľadiska v takejto veci....moja mama má od svojich 25 rokov psych.problémy.....lekári jej dali jej chorobe rôzne nálepky...mama sa pokúšala už viac krát zomrieť...najskôr keď mala 30r skočila hlavou do studne...povedala že je niečo vyhodilo hore a nedovolilo sa jej utopiť....cca 45r išla do lesa a chcela sa obesiť....aj si zaviazala okolo krku ale , povedala že sa jej to nedalo, že sa jej to rozviazalo....59r zjedla cca 70 tabliet leponexu večer, otec ju našiel ráno...už vyzerla kadejako, ale urobili jej výplach a zachránili ju....niečo sa pri tom ale nepodarilo....a o cca 2 týždne...mala masívne krvácanie do brucha , že je praskol vred pri dvanástorníku, následný problém s Pankrácom.....lekár povedal pripravte sa na najhoršie....bol dať aj kňaz záverečné pomazanie...už fakt vyzeralo, že zomrie, prekonala to....mesiac nevedela rozprávať, 3 mesiace chodiť....v 60r keď prišla domov...po čase sa pokúsila vyskočiť z okna...bola na rímse cca 0.5h...nik nebol doma...prišli policajti...a dáko ju prehovorili....teraz má 62 r...je v dome sociálnych služieb....je trochu lepšie, aj keď ona vidí všetko negatívne a praje si len smrť....vydrží sa prechádzať cca hodinu von...čo myslíte?...čo ju akoby drží na tomto svete?...vyzerá akoby mala ešte niečo urobiť, vykonať.....

Omen

@ Izaiáš, po prečítaní pár tvojich viet, som nadobudla veľmi ZLÝ pocit, že ty si o sebe myslíš, že LEN ty a nik iný nemá pravdu.Ty si ten pravý, kto tu môže kázať?! Lenže si si zmýlil fórum. My tu nekážeme, nepresviedčame nikoho o ničom. Sme si vedomí, že nevieme všetko, ale sme dosť silní, aby si nás nezviedol z cesty.Tak buď taký láskavý a rešpektuj to! My si tu vymieňame názory, skúsenosti, vedomosti... Dokážeš chápať slovo tolerancia a aplikovať ho na sebe?
Vypustil si všetko zo seba alebo to budeš dávkovať po častiach?

@ Meridián, toto nie je Tomáš. Ak by sme si to o ňom mysleli, ublížili by sme mu.

@ Bohatier, odpíšem ti, keď budem v pohode. Si zaslúžiš niečo iné...

Meridian

Tomas12345 dufam,ze niesi izaias53
Lebo naučené,počuté plus tvoje vyjadrovanie mi je povedomé ....poznal som niekoľko nových "prebudených"presne takto expesívne vyjadrujú čo cítia ,lenže mi sme prâve od takých ušli ...
Preteba ...o takýchto rozprával čužík volal ich letničný krestania....

Meridian

Izaias53
Nedásami reagovať na všetky tvoje vety.Preto píšem vety,lebo v skoro každej vete sa mi snažíš niečo vytknúť.Ja viem,že nestačí len veriť,že boh je aj démoni vedia,že boh je.Viera sa odzrkadluje v našich životoch a sám život vidá svedectvo o tom ako sme žili ale nie tebe ale bohu.Samozrejme ty môžeš prísť pozrieť ako žijem ,aby si si utvoril obraz a potom mi môžeš kázať.Samozrejme ešte pred tým sa pozrieme na tvoje svedectvo ,lebo zase ja si nenechám kázať od niekoho kto si niečo prečítal alebo je v nejakom letištnom kresťanskom spoločenstve.V ježiša krista toho z nazaretu verím ako na spasiteľa a zmienil s sa o ňom!
Ps máš tam hrubú chybu!!!!!výnimočne niečo vytíkam,len ked je to veľke a toto je.
Na boha sa máme spoliehať a nie nechávať.. ako si uviedol ,lebo inak to viznie ako by nam stačilo len veriť že je .

Izaias 53

Meridian..vidim že sa spoliehaš na svoje teorie a domnienky.Napisal si :"k poznaniu Boha sa musíš dopracovať sám" ..ale Ježiš povedal že po mne príde tešiteľ ktorý Vás uvedie do všetkej pravdy a rozumnosti..Duch Svätý.Ten ti porozpráva..teologicky som ťa otrávil..lenže BOH NIE JE TEOLÓGIA !!!!..áno musíš poznať základné mechanizmy.Lenže Bez Duch Svätého si out..navždy budeš len teoretizovať.Nebudeš mať vzťah s Bohom..nedá sa to.Musí zostúpiť Duch SVätý ktorý sa bude dotýkať tvojho znovuzrodeného Ducha..musíš prejsť znovuzrodením ináč zachytíš len opačnú stranu..démoni hovoria k mysli ktorá je vždy nepriateľstvom naproti Bohu..Ty musíš pozorovať na Ducha pretože Boh je Duch

Izaias 53

lebo vies Meridian..precitas si tu x litanii o Bohu a o Ježišovi ani zmienka..že "Kristus je hodný nasledovania"..ved si to po sebe prečítaj.Toto vyhlásenie ti stačí na to aby si bol veriacim človekom?...to je veľmi málo.Napíš musíš splynúť s Kristom odovzdať mu celý svoj život ..každé jedno odvetvie svojho života nechávať v jeho rukách..lebo bez viery nie je možné ľúbiť sa Bohu..lenže..hahaaa.Vieš koľko ľudí verí že Boh existuje?Lenže to je mááááálo pramááááálo..zato ešte nemáš vieru..viera je niečo úplne iné...

Izaias 53

Meridian. Totálna hlúposť.Zamotal si sa do východných bludárstiev, ktoré majú za úlohu jediné..zakryť kríž. Neni iná cesta k Bohu len kríž na ktorom musíš zomrieť aj so svojimi hriechmi.Potom Boh otovrí náruč naproti tebe..ináč to nejde nejde nejde a nejde..musí tam byť tá obeť nechápete?...ináč bude pre teba Boh len nejaké slovko a energia..nie osoba.Prečo trepete o tom že každý má niečo ..jeden verí tomu jeden tomu další tamtomu.Jeden je Boh..a jedna cesta k nemu.Ježiš ktorý ťa bude ponárať do Ducha Svätého zas a zas až kým ho nebudeš poznať a nebudeš ako on..neotvárajte sa veciam čo niesú pravda.Musela byť preliata krv...Boh na teba pozoruje ked táto krv je na tebe.Nejde to inak!

Meridian

Ps.To aký sme o tom vypovedá náš život nie to ako pekne o tom rozprávame.Prepáč ja som veriaci človek aj som si dal záležať aby som si pozorne prečítal čo si napísal ak by som neveril v boha a spoliehal by som sa na tvoje slová zutekal by som lebo si ma teologicky otrávil.
Avšak uzdravenie tvojej manželky malo naozaj duchovnú hodnotu ...

Meridian

Izaias53
Každý človek má svoj osobitný vzťah z bohom a pre každého je dôležité len to poznanie ku ktorému sa dopracuje sám.
To že boh uzdravil tvoju manželku je veľmi krásne a ja verím ,že je tomu tak.
To ako ty vnímaš boha alebo ako sa ty s ním rozprávaš poprípade prežívaš je len tvoj vzťah z bohom Nikto nemôže kopírovať život toho druhého,lebo každý sne originâl a všetci sme údmi krista a oko vieme každý úd je jedinečný svojom charakterom a povahou ako aj mi!Ano kristus je následovania hodný ale boh nám každému nadelil talenty podľa svojho uváženia a našou úlohou je rozvíjať čo nám dal...

Meridian

Bohatier
Prečítal som si opäť tvoj príspevok a zistil som min.3ďalsie otázky a to je už veľa.
Nepamätam si ako lazarev opisuje ze jeden zivot prežiješ svädca a druhy naopak...mozno som to vytesnil ,lebo
To je kravina tak to nefunguje tak si to predstavuju reinkarnačný amatéri.
To je ako ked niekto povie ,ze neveri ze v buducom zivote bude pes,alebo ine zviera......
Nikto kto rozumie rein..netvrdi ze budes pes
Apropo da sa klesnut na nizsiu uroveň ale len z umelo vytvorenej vyššej úrovne .Čiže ak človek vybruje na nejakej urovni....
V kazdom zivote sa stava uvedomelejši tym padom prirodzene na vyššej vybračnej frekvencii,ale keď v egypte (omen) vie očom hovorím keď umelo zvýšili vybrácie a človek "zhrešil"lebo nebol na to ešte pripravený klesol nižšie mentâlne aj karmicky znovu musel prejsť cely kolobeh životov je to opísané v knihe od Elizabeth Haich Zasvěcení.Preto to hovorím lebo omen sa teraz venuje Egyptu......to bola len vsuvka...

Izaias 53

Naozaj nechapem na čo je dobré brať do huby Boha v súvislosti s nejakým filozofom,karmickými učeniami a teoretizovanim na zaklade ľudských výmyslov a ľudského rozumu.Keď Boh je totálne vzdialený ľudskej mysli a skazenej podstate človeka.Alebo nazvať niečo "Ježišov Model"..to čo je? Budete bádať teoretizovať dookola o všetkom a pritom o ničom.Ľudia rozprávaju o Bohu len za účelom vnášania mystiky a nejakého ľudsky chápaného nadprirodzena do svojich debát a poblúdených príspevkov a pritom sú na úplne zlej strane nadprirodzeného sveta...a Bohu vzdialený ako východ od západu..načo kukáte do biblie ked ste všetky tie verše pojali telesne?..je to dobré len na jedno.Na zdémonizovanie sa.Potom sa stretneš s takým človekom a ked vykydne na teba dva tri verše je ti do konca dňa na grcanie :D :D...
Boh je Duchovná osoba..odtiaľto sa odrazme.Preto nebudete s Bohom nikdy v obecenstve mysľou a teóriami..budete kvákať nezmysly.Človek je v prvom rade Duch, ktorý má dušu a žije v tele..preto je človekom..Momentálne platí to, že Duch človeka je pod vládou smrti.Je to koli hriechu.Lenže Boh dal alternatívu ..zvíťazil v nadprirodzenom svete, ktorý Vám robí také potiaže drahý veriaci či čo ste.
Víťazstvom a svetlom bol Kristus a krv ktorú prelial..konečné víťazstvo..jediná dokonalá obeť.Posledný baránok, ktorého bolo treba obetovať a kedže bol zabitý Diablom hoci nemal hriech (o čom samozrejme chudáčisko nevedel) mohol byť vzkriesený z mrtvych.Diabol sa dobehol na základe tohto bol vyhlásený pre neho súd.Toto víťazstvo môže preniesť každého človeka na správnu stranu nadprirodzeného sveta. Existuje určitá modlitba, ktorú ked vyznáte ústami privlastníte si Ježišovo víťazstvo ..ďalej je kľúčové stotožniť sa s jeho ukrižovaním krstom vo vode..vtedy súhlasíte s tým že váš starý hriešny človek zomrel spolu s Kristom na kríži a narodí sa nový..tomuto sa hovorí znovuzrodenie ľudského Ducha to je onen Duch ktorý bude v obecenstve s Božím Duchom igen?..a teraz sa začína rodeo..Naplní Vás Svätý Duch a to bude taký oheň a radosť že pobežíte ani neviete kam šprintom.Začnete hovoriť v jazykoch ..to je modlitba ktorej nerozumiete ale rozumie jej Boh..modlí sa Váš Duch..môžežš popri tej modlitbe hoci aj rátať účty a nevyruší ťa to lebo len Duch je aktívny..budeš vedieť že je oddelený od mysle (kooonečne lebo dosiaľ bol mrtvy všakže)..začneš mať osobný vzťah s Ježišom Kristom pomocou božieho Svätého Ducha..bude ti hovoriť veci a bude to oheň.Napríklad začneš chváliť Ježiša hovoriť o jeho krvi a stráviš doobedie tvárou na zemi naplnený takou radosťou že naplačeš tri litre sĺz..však nekecajme o Bohu prázdne telesné blbosti ked sa s ním dá stretnúť a mať s ním vzťah..potom uvidíš aké veci dokáže.A ja ti sľubujem že od teba nechce nič..jediné čo ho aujíma je postoj tvojho srdca(Duch) a viery naproti jeho synovi..Ak je tvoj postoj že mu dôveruješ dá ti všetko.Moju ženu napríklad uzdravil z rakoviny do týždňa..a to mala zomrieť.Nekecajte a nebludárčite ..uchopte Boha kým je čas