KEĎ SMRŤ NEPRICHÁDZA

Príspevok v téme: KEĎ SMRŤ NEPRICHÁDZA
sunnyball13

...chcel by som sa opýtať, aké znamenie môže vidieť človek z duchovného hľadiska v takejto veci....moja mama má od svojich 25 rokov psych.problémy.....lekári jej dali jej chorobe rôzne nálepky...mama sa pokúšala už viac krát zomrieť...najskôr keď mala 30r skočila hlavou do studne...povedala že je niečo vyhodilo hore a nedovolilo sa jej utopiť....cca 45r išla do lesa a chcela sa obesiť....aj si zaviazala okolo krku ale , povedala že sa jej to nedalo, že sa jej to rozviazalo....59r zjedla cca 70 tabliet leponexu večer, otec ju našiel ráno...už vyzerla kadejako, ale urobili jej výplach a zachránili ju....niečo sa pri tom ale nepodarilo....a o cca 2 týždne...mala masívne krvácanie do brucha , že je praskol vred pri dvanástorníku, následný problém s Pankrácom.....lekár povedal pripravte sa na najhoršie....bol dať aj kňaz záverečné pomazanie...už fakt vyzeralo, že zomrie, prekonala to....mesiac nevedela rozprávať, 3 mesiace chodiť....v 60r keď prišla domov...po čase sa pokúsila vyskočiť z okna...bola na rímse cca 0.5h...nik nebol doma...prišli policajti...a dáko ju prehovorili....teraz má 62 r...je v dome sociálnych služieb....je trochu lepšie, aj keď ona vidí všetko negatívne a praje si len smrť....vydrží sa prechádzať cca hodinu von...čo myslíte?...čo ju akoby drží na tomto svete?...vyzerá akoby mala ešte niečo urobiť, vykonať.....

sunnyball13

MERIDIÁN....Ďakujem za povzbudenie.....Depku mávam do roka cca 30dní....takže 11z12 mesiacov sa cítim fajn, ale tá kniha nie je zlý nápad...mávam veľa nápadov.. občas si ich značím, ale mať ich na jedno mieste dobrý tip....Do tej témy...napísal som tam inšpirácie...nie sú to rady...rada je rob to takto a takto....inšpirácia ja to robím takto....Ľudia sa radšej bavia o problémoch, smrti, chorobách.....Nejaké zdanlivé maličkosti, ako sa cítiť lepšie, ako rásť s deťmi, ako si nastaviť denný režim sú pre väčšinu nezaujímavé...Pre tých , ale tie témy nezakladám...stačí, keď sa vyjadrí 1 človek a vzájomne sa inšpirujeme ako keď sa vyjadria 50ti a budú to len keci :)

Meridian

Tomáš12345 zajtra bude druhá skúsim to dokončiť v nej a čo sa týka reakcie ?to je na tebe ,len nečakaj odomňa aby som sa vracal.
Bohatier.
Lazarev písal tak ako ho napadlo aj povedal,že to jeho bádanie sa vyvíja to znamená ,že v trojke už niektoré veci vidí inak ako na konci prvej knihy.Ja sám som čítal len prvé štyri knihy (je ich asi 11-12)beriem to aby som mal pohľad aj z tohoto uhlu pohľadu nepotrebujem čítať 1000 príbehov.A ano aj ja som sa stretol pár krát z vecami z ktorými som zatiaľ nebol plne stotožnený a podobne ako ty o malovaní napr......ale mne to neprekáža som zvyknutý na takéto veci.po 1 prekladateľ to nepochopil správne a následne je zle interpretovaná myšlienka,po druhé všetko konfrontujeme zo svojim vnútrom a zatiaľ nám to neleze pod kožu nevieme sa stotožniť z niektorými vecami to je normálne .Ja mám doma knihy,ktoré som čítal aj 4-ry krát z odstupom
Päť-Desať a viac rokov a medzitým som dozrel a......pp tretie sme ludia a všetci sa vyvíjame.N
Cayse pisal pred viac ako 50-timi rokmi ja som ho čital pred asi desiatimi a ano uznávam ho ......písal nie len o reinkarnácii ale aj o ježišovi,o atlantíde,bermudsky trojuholnik myslím že pisal aj tuším sa to volá" co bible neuvádí"Tie veci vieš alebo sa dočìtaš od mnoho autorov.Napr len o reink.som mal možno dvadsat kníh.Škoda ,že mám slabú pamäť ja rozprávam z duše nie z pamåti.čo čitam si len overujem čo som si už dávno myslel.Dufam ze dokoncim tie veci co ta zaujimaju uvidime........Je velmi vycerpavajuce sa vracat spat.Ved predstav si ,ze by sa teraz niekto opytal na ze odkial viete,ze clovek sa znovu narodí ....Neposles ho do riti?

Bohatier

Tomas, velmo sme si nepomohli ale i tak dakujem. :)) A otazka na negativnu energiu je hodne zlozita lebo sa v tom stracam ako pravnik (ako aj vo vsetkom ostatnom). :D Nie nadarmo vsade citam ze vediet je nam zakazane :D Ale aspon ti odpoviem ze existuje (i ked opisat ju je zlozite ale napr. vsetko co je negativne:P teda presnejsie povedane napr. diabolska cierna myslienka) ale co je zasadne ze moze ovplivnovat nase zivoty (teda ak existuje nieco ako karma hriech alebo vyvoj duse ci jej priame devastacne posobenie na chod naseho tela alebo aj tela protivnika). :)))

Bohatier

Omen, radsej sa pochval ze kde si stretla toho tajomneho "mnicha" a aku tajomnu literaturu ti podaroval (ci sa da vobedz kupit alebo ju ma len par vyvolenych ludi tohoto sveta). :))) Teda ak to kodex dovoluje lebo inak to vediet nechcem! :))

K tomu hnevu si myslim ze je to umna velice velice vzacne ale obcas aj mna nieco dokaze trosku nahnevat (ale nastastie som nieco cital od Tolleho) tak to ma len sekundove trvanie. :)))

To ze si tu par krat pisala o probleme s prihlasenim - myslis asi ten potvrdzovaci kod ze niesi robot vsak? Ak ano tak ti to moze sposobovat ad block alebo nieco podobbne co sa pouziva proti otravnej reklame na strankach. Takze staci ho vypnut.:)

Toho indigoveho chlapca som lustroval hodne davno (a ktovie ci je to mozne). :) Ale ak tvrdi ze je z Marsu z nasej dimenzii tak potom urcite keca. :)))

A vidim ze ta ten link ocaril este viac (ako to co som pisal minule :D) a len dufam ze stale dobre spavas lebo je vela veci ktore nedaju spavat ani Bohatierom. Kedze vsetko co si vies vymysliet tak niekde naozaj existuje.:P A nabuduce ti uz dam len odkaz ako pre normal ludi. :))

Ku knihe mnoho zivotov a m m - ze nieco podobne som cital nejake dva mesiace do zadu. Inak dakujem za tip a niekedy to docitam. A ked uz tu spominame tolko Lazareva tak podla neho myslim je taky zasah aky podstupila slecna u psychologa (len oddialenie problemu) a jeho prenesenie na ine miesto. Tak som zvedavy ako dopadne hlavna postava v knihe (mnoho zivot a m m) a ci ma Lazarev pravdu. :))

Bohatier

Clovek tu nieco napise a ono sa to fakt vymazava. :D

Trosku teda zaoponujem kedze tu maju ludia pocit ze si PISES SAM SO SEBOU! :D

Meridian, na toho Lazareva si sa ma radsej pytat nemal!:)) To co casto krat napisem je len pohlad a v podstate sa stale hladam (ale na reinkarnaciu verim). :)) A od Lazareva mam precitane prve dve knihy a do 3 a 4 knihy som len nakukol. A niekde si tu pisal o tom vnutornom pocite (kedze som ho mal pri jeho prvej knihe) akoze sa mu neda doverovat a v druhej mi to len potvrdil. V podstate sam Lazarev vravel ze ludia ktori nemaju v sebe ciste vibracie lasky tak by nemali malovat obrazy alebo vytvarat diela ktore potom mozu posobit na ludi (tu vlastne potvrdil teoriu negativnej energie). Potom ale vo svojich knihach vysvetluje ze raz zijes zivot svetca a v dalsom zivote nesvedca aby ostala ista rovnovaha (tuto by uz ta teoria negativnej energie neplatila) kedze aj na urovni duse sme podla Lazareva ciste laskyplne bytosti (takze musime vediet prijimat vsetko). Teda vlastne on by z tohoto svojho pohladu nemal v tomto zivote prinasat ludom nic co na nich moze posobit! Pretoze zivot svetca ucite nezije (a sam sa aj priznal) kdezto v druhej knihe sa tak povediac aj ospravedlnil ale nasledne aj zbavil hmnotnej zodpovednosti za stratene ludske zivoty ludi ktori mu uverili vo svojej nudzi! Takto sa urcite dobry clovek nechova! (stale berem do uvahy Lazarevovu ter. ze na urovni duse sme bytosti plne lasky a toto vsetko je len forma ucenia). Takze bud tato jeho filozofia malovania obrazov je nespravna alebo je nespravna filozofia jeho chapania karmy alebo jeho filozofia chapania negativnej energie alebo som to vsetko ja zle pochopil. :))) Ale viem ze som tam nasiel vela veci ktore si odporovali (len si momentalne nespominam). :)) Este ma aj napadla pasaz kde zostal riadne prekvapny ked ho niekto z rodiny okradol o strasne vela penazi a vobedz si nevedel vysvetlit ze ako sa to mohlo stat (myslim ze to aj niekomu v prvej knihe vysvetlovat ze preco sa to deje). A myslim ze aj sam vravel ze vzdy chcel byt bud spisovatelom alebo hercom. A aj myslim ze vravel ze volakedy zil zle (pil alkohol a jedol maso) kdezto niekde v dalsich knihach potvrdil ze im stale holduje (tuto vetu som uz nieke pisal). Ale aj tak toto vsetko bolo stale nic proti moznemu zniceniu vesmiru. :)) (troska ironie) Podla mna iste veci Lazarev naozaj troska prehanal ale kazda varianta moze byt skutocne ta skutocna (v danom case).:)

Teraz pouzijem video od Omen kde sa hra Boh na zleho a dobreho policajta. V podstate ak by platila "karma" podla Lazareva tak tato hra na zleho a dobreho policajtra od Boha by bola hlupost (alebo mozno hra istej bytosti) kedze si to pokazde aj tak odpracujeme v dalsom zivote. A aj si tu niekde myslim pisal s neistotou ze ti nesedi ten Hriech za ktory sa Jezis obetoval. A v podstate by Jezisov model tiez nemal platit. A este myslim ze sme podla Lazareva na urovni duse rovnako dobri a tieto karmicke hry su len forma ucenia (opakujem sa).

A Meridian mas pravdu ze vsetko len vyvolava nove a nove otazky! :D

k tomu "veganstvu" to bolo cele napisane pre Tomasa (kedze ma zaujimalo ako sa on na toto pozera). Ale rad vidim ze si sa aspon Ty nad tym hlbsie zamyslel. Este k tomuto - aj sam Lazarev myslim povedal ze je cela planeta jeden zivy organizmus a este spomenul o moznej prepojenosti karmy ludi a zvierat (ja by som sem doplnil aj rastlin a veci).:) Ale podobne vyhlasenia o skodlivosti jeho jedenia su aj v dalsich nabozenstvach. A myslim si ze aj Noe a jeho lud dostali zvolenie od Boha jest "maso" len docasne kedze nebolo na zemi po potope nic zelene k jedlu (ale je to len moj pohlad na filizofiu tej casovej udalosti a konkretnej knihy).

Kedze si tu vo vlakne citoval Platona tak aj ja prihodim.:)) "Boh stvoril urcite bytosti aby nas nasytili a su to stromy rastliny a semena."

Toto je stale k veganstvu a dusiam:
1.Iba maso s dusou ktora je v krvi nesmiete jest.
2.Ale krv vasich dusi budem vyhladavat budem ju vyhladavat od kazdeho zvierata a od kazdeho cloveka aj ked je to brat budem vyhladavat dusu cloveka.
3.Kto preleje ludsku krv clovek nech preleje jeho krv lebo na Bozi obraz som stvoril cloveka.

Vidim inak ze uz rozumies ze chcem strasne vediet ze co sa moze stat s nasou dusou. Preto tie pohlady na - hriech zvieracia forma smrt duse alebo ine moznosti nemoznosti.:)))

Tak strieborna "nit" je pretrhnuta a to znaci ze uz dusa toho tematu odletela.:))) Skusim sa tam preklikat a nejak to zalepit :D Teda ak sa ti este bude chciet pokracovat v pisani ze ako to vidis

Ako pozeram v blizkom prispevku pre tomasa mas uz pisania dost :D a ani sa ti necudujem (lebo vsetkeho moc skodi) a moja rada ze "casu mame dost" nebola len tak do vetra!:))

Meridian - (Ak hriech prešiel na človeka skrze Adama skrze jedného človeka)
Toto si uz niekedy cital? Adam znamena "zemity" to znamena pozemsky charakter cloveka literalizovany na jedinca.
Takze je mozne ze ten Hriech nebol od jedinca.:)

Toto je k tomu ze kde si priblizne prestal pisat:

Meridian 16.01.2019 21:21:43 - Naj otázka je asi o odpúštaní predpokladám. Spojím reinkarnáciu a zároveň ukrižovanie krista a odpustenie hriechov myslím že toto bude zaujímať viacej ľudí
Meridian 17.01.2019 19:48:48 - Včera som písal o odpúšťaní a že teda aj to má svoje pravidlá .A dostaneme sa aj ku ukrižovaniu atď a spomeniem aj aspekt reinkarnácie
Meridian 18.01.2019 15:40:21 - Pokúsim sa dotiahnuť to až do toho ukrižovania a ako to châpem ja
Bohatier 20.01.2019 11:47:47 - tuto v zatvorke citovanu tebou (Kristus prišiel k nám na zem ako syn živého boha aby prehovoril k našim srdciam a aby sme uverili v neho ako spasitela ,ktorý vzal na seba všetky hriechy sveta a aby ten kto v neho verí nezomrel). Ako si predstavujes tie hriechy ty?
Meridian 22.01.2019 10:29:43 - Asi nejak tak by sme pokračovali aj keď som stratil niť ,ale zároveň nechcem preskočiť dôležité zastávky na golgotu.

A teraz mam v plane citat knihu od "Edgar C. spiaci prorok" kedze si ju tu vychvalil (len nebudude to tak skoro) takze recenzie odomna sa obavat nemusis. :D A ja len dufam ze nieje tiez z tvojich oblubenejsich knih. A dakujem za tip.

Tomas12345

Meridian :

Kolko tých častí napíšeš ? Mám reagovať na každú časť zvlášť alebo mám reagovať až ked napíšeš všetky časti ?

Meridian

Tomas12345. Cast 1
Ideme na to priznam sa trochu sa mi nechce lebo čokolvek napisem vyvola to nove anove otazky alebo argumenty a zapodievat sa ......
Sv pismo a slovo božie biblia je napisana odroku 300 niečo .teda ta co nam je k dispozícii.
Keďźe rimske imperium...vtedy,koncil............bolo v greckom jazyku a prekladalo sa do mnoho jazykov asi ani polovicujazykov by som nevedel vymenovať.v ktorych je k dispozícii
Napadne ti na čo chcem poukázat .....ze mnoho prekladov s tym spojene nepresnosti atď.
Nie viem ,že biblia je jedna z najvierihodnejšìch zdrojov .......
A dokonca som o tom čital,ze nieje na svete ziadna histor.dokumentacia ľahsie overitelna prave pre mnozstvo prekladov a tym padom si lahko mozeme zhrnutut a porovnať jej pravost z viacero zdrojov.Nebudem pisat teraz čisla odchylky ze je to 0,02% co je pri mnozstve xy zanedbatelne atď.Ja pisem z hlavy nebudem banalizovať.

Meridian

Teraz som si vsimol,ze prispevok nizsie odomna mal byt v teme energie.
Nevadi aj tak to je len pre par ludi.
Dalsia vec je ze som si uvedomil ,ze sunnybal13 ma potiaze z depkami.
Kamarat zlaty napis si sam pre seba knihu o pocitoch o nazoroch o vsetkom co ta napadne.Si vnìmavy clovek z potencialom ,ktory ludia tu na fore neocenia.Tvoja posl.tema o detoch je fajn ale ludi su prìliš plytky na to aby tvoje rady brali vàžne.
Samozrejme mal by som co prispiet do takej témy a bolo by toho mnoho,ale každý si myslì ,že to co on robì je naj .

Tomas12345

Meridian :

Však napíš to kedy budeš mať na to čas, mne je jedno či to napíšeš zajtra, o týžden, či neskôr. Priebežne sledujem toto forum.