KEĎ SMRŤ NEPRICHÁDZA

Príspevok v téme: KEĎ SMRŤ NEPRICHÁDZA
sunnyball13

...chcel by som sa opýtať, aké znamenie môže vidieť človek z duchovného hľadiska v takejto veci....moja mama má od svojich 25 rokov psych.problémy.....lekári jej dali jej chorobe rôzne nálepky...mama sa pokúšala už viac krát zomrieť...najskôr keď mala 30r skočila hlavou do studne...povedala že je niečo vyhodilo hore a nedovolilo sa jej utopiť....cca 45r išla do lesa a chcela sa obesiť....aj si zaviazala okolo krku ale , povedala že sa jej to nedalo, že sa jej to rozviazalo....59r zjedla cca 70 tabliet leponexu večer, otec ju našiel ráno...už vyzerla kadejako, ale urobili jej výplach a zachránili ju....niečo sa pri tom ale nepodarilo....a o cca 2 týždne...mala masívne krvácanie do brucha , že je praskol vred pri dvanástorníku, následný problém s Pankrácom.....lekár povedal pripravte sa na najhoršie....bol dať aj kňaz záverečné pomazanie...už fakt vyzeralo, že zomrie, prekonala to....mesiac nevedela rozprávať, 3 mesiace chodiť....v 60r keď prišla domov...po čase sa pokúsila vyskočiť z okna...bola na rímse cca 0.5h...nik nebol doma...prišli policajti...a dáko ju prehovorili....teraz má 62 r...je v dome sociálnych služieb....je trochu lepšie, aj keď ona vidí všetko negatívne a praje si len smrť....vydrží sa prechádzať cca hodinu von...čo myslíte?...čo ju akoby drží na tomto svete?...vyzerá akoby mala ešte niečo urobiť, vykonať.....

Meridian

Madea7
Ak myslis knihu v ohni tak super som rad.
Tu otazku si mohla dat do energii nevadi skusim .
Nemaj odpor k emociam snaž sa byť pozorovatelom.Povedz si že niesi ona ze ty niesi ňou.Povedz jej v duchu odkladam ta na neskor potom sa ti budem venovať.Potom si najdi cas a snaz sa navodit ten stav akym si preživala .....ale už nebude taká silná a łahšie si ju uvedomíš ze niesi ňou....Viem znie to asi divne .Odlozis ju tak ze zacnes mysliet alebo sa zaoberat inym samozrejme ked je človek činny nie ked lezi na gauči.Preto ludia,ktorý manualne pracujú ......
Teraz ti niečo napisem a rozmyslaj nad tým ked ta to postretne.
TO Aké situácie nás postretnú v živote ,alebo akým atakom musíme čeliť zo strany iných nevypovedá o tom aký sú oni ,ale aký sme mi.
Aby smesom mohli ľahšie spoznať sami seba!
To mi teraz prišlo pre teba teda aj pre mňa....

Meridian

Bohatier
Najskor z inej temy:prečo mi máš vykať?
Aj ked mam tolko co mam keby si ma stretol nepovedal by si.....
Aj ked posilnujem tak dlho niesom až tak vymakaný ale je to vidieť a mam to rád rozviniem v teme energie.....dufam.
To s tym skákaním žien z vychodu na západ by som nebral až tak vážne nakoľko ludia sa inkarnujú v nie podla pravidla raz som tam a druhy krat presny opak .Či to na nas vplyva to čo tu rozprávame ?Samozrejme všetko na nás vplýva hlavne ak povieš nejakú "múdrosť"príde skúška aby ťa preverila.....
Vybrácie neklesajú neboj čim si uvedomelejší tym viac si dokážeš pripustiť svoje chyby a ak pripustíš,že aj ty sa môžeš mýliť tak podobne z pochopením zmýšľaš aj o druhých a tym pádom ich začneš chápať.Aj mna ludia naserú aj ja mám gombík ,ktorý keď stlačíš spusti sa jadrová reakcia.Napr čo mna prejde za 3.minuty manželka drží v sebe dve hodiny alebo aj pol dňa.Narušiť metabolizmus na pol dňa je rozdiel ako na 3.minuty.Nie preto,ze by bola horšia.

Medea7

Ďalej popisuje nenávisť aké má vibrácie. Snažím sa všetkým týmto veciam vyhnut, závisť, nenavist, ohováranie tam kde som niečo pokazila napraviť, ale furt o niečo zakopnem.

Bohatier

Medea7, si sa dala nebodaj na Tolleho filozofiu?:P Ked si to tak vezmes tak ludia sa bezne rozculuju ze je cervena na semafore alebo ze niekto nieco povedal o trosku nepresnejsie (ako to maju nasprtane) alebo zle polozil nejaku vec atd. Je to dost fascinujuce ze kde sa tam akumuluje berie to zle zlo ktore potrebuje zareagovat a dat o sebe vediet.:))

Bohatier

jeanvaljean699, osobne si myslim tiez ze jedinecnost bytosti ktorou sme teraz je jedinecna a uz viac neopakovatelna! A preto je aj velka skoda ze zijeme tak kratko! To ze ale niekde ostane zapisane to ze co sme tu predstavovali moze davat istu sancu na najdenie duse nap. Dalaj Lamy. I ked si osobne myslim ze dusa praveho Dalaj Lamu tam sedela len raz. :) Neviem ze kde som to cital ale autor tvrdil ze kazdy Dalaj Lama mal ine ludske vlastnosti (a nie vzdy tie najspravnejsie) takto by to vlastne davalo pohlad ze bud to nebola dusa Dalaj Lamu (kedze mal zosobnovat cistu lasku) alebo by mohol platit "Lazarevov" model (poznamka pre Meridiana). Potom je tu este moznost ze pokazde tam sedela ina dusa a cele to bolo len hrane (ale proste ucel to splnilo lebo Dalaj Lama bol symbol). Napr. som cital knihu od jedneho mnicha ktorym bol Dalaj Lama doslova ocarovany ked sa s nim stretol ( Dalaj Lama tam je pre ludi stelesnim Boha) a tak z jeho pisaneho prejavu namna zaposobil ako aby tam aspon niekto bol ako symbol (aj ked sa opakujem). :))

Bohatier

Omen tak ja nemam taku moznost pisania len tak z mesta :P (kedze nenosim telefon a ani v nom nemam internet :D) kedze mi neni jeho pritomnost prijemna a tak tu reagujem len obcas. :))

Dufam ze ten pribeh o Iljovovi bude nieco pekne ako o Sivovi a Parvathi.:))

Hmm zaujimave! Tu presne istu knihu (BHAG) som uz raz prelistovaval! :D (toto je ale Deja vu rok dva? :D) Asi mi bolo sudene je precitat (i ked vtedy sa mi nechcelo).:P :D Myslim ze som sa vtedy zhrozil nad poctom stran. :D Uz som sa aj v zivote naucil ze iste veci sa daju len docasne odlozit. :D Tak mozno sa k nej teda vratim. :D A uz mam obe ulozene (i ked ta druha neni kompet). A dakujem

Nie nevsimol (ze co maju spolocne) ale mozes sa podelit! :)) Mam inak pocit ze Lazarev spominal volaco ze mu trvalo cez 20 rokov studii (roz filozofii) nez stvoril tu svoju (takze tam moze byt aj nejake info od samanov). Lenze samanov je opat vela. :)) Ale len tak kecnem - pocit "Deja vu"? :P A stretnutie duse z minuleho zivota? Co je udajne proti pravidlam (a je tu moznot ochorenia alebo niecoho podobneho)? :) Ak su iste veci mozne tak ja budem za urcite veci opakovat rocnik :D (uz teraz lutujem buduceho majitela tejto duse).:D Nad tymto by sa mohla zamysliet aj "in blossom" teda ak jej to mometalna vytazenost niekedy dovola sem nakuknut. :P Meridian mozes napisat aj tvoj nazor ze co napadlo teba (kedze ja som uz odpovedal v ramci mojich moznosti). :))) A tak sa prosim Omen este neponahlaj s odpovedou! Dakujem :))

Bohatier

Meridian, tie otazky si nevsimaj. :D Len sa zamysli ze co vsetko este neviem a sa musim naucit.:)) Toto su tusim niekomu vzate slova a (dufam ze sa autor nenahneva). :D

Mas inak mudru manzelku! Ale radsej jej to pre istotu nehovor. :)) A obcas je naozaj lepsie setrit energiu (lebo niekto si chodi dobijat len baterie)! Asi vies ako to myslim. :D To s tym citanim rovnakeho diela viac krat po sebe naozaj naozaj funguje! (umna tak tyzden dva po) lebo nastastie nemam fotograficku pamat. :D A pamat mas podla mna super (inak by ta Omen urcite neoslovila). :))

Taka uvaha na Laz prvu knihu:
Poznam dievca ktore bolo na dvoch potratoch a ten druhy bol tak povediac na poslednu chvilu.. Nechcem hovorit ze ju sledujem ale obcas sa zaujimam ze ako sa ma. Mozno uz 10 rokov je vydata za muza s ktorym ma celkom fajn vztah. Maju vlastny dom a jej mazel pochadza z bohatej rodiny. Maju dobre zdravie a dve zdrave stastne deti ktore si ziju dost nadstandartne. A Laz myslim hovoril o rychlejsom procese. Deti uz maju okolo 6-10 rokov. Myslim ze druhy potrat mala tak cca pocitam 12 rokov do zadu.

A ked uz tu spominas tie vibracie. Ma napada ze co povies na toto! Nemoze nam tato diskusia ktora sa tu vedie casto krat v dost negativnom duchu (znizovat nase vibracie)? :) Ze ci si si volaco nevsimol napr u seba? A ktovie ci potom taka kniha nedokaze ovplivnovat vibracie duse aj po smrti autora (kedze ju spracovava vedomie) alebo sa to len mozno vztahuje na autora v danej inkarnacii...

Toto som len pozrel v Laz knihe ale tamto som pisal k niecomu podobnemu. Mozno som to zle napisal. V najhorsom pripade si tie knihy niekedy zopakujeme alebo nas opravy "Omen" kedze ona to ma cerstvo nacitane. :P P.s. Zapadne zeny teraz necitajte. :D
(Západě se ženám dostává stále větší svobody a díky tomu roste jejich pýcha. Začínají opovrhovat muži a v příštím životě se rodí na Východě. Žena je od pozemskostí vzdalována tím, že se střídavě
rodí jednou na Západě, jednou na Východě, aby se od západního zbožnění všeho pozemského dostala k východnímu opovržení jakoukoli materiálností)
.
A dakujem za dalsiu knihu. :))

Medea7

Meridián ako sa máš? Dobrú knihu si mi odporučil, píše sa tam že ani v myšlienkach nemáme nikomu priať zlo. Lenze vieš to by ako musel byť človek zostrojeni aby nemal v sebe hnev. Ja sa snažím tomu vyhnúť ale niekedy proste príde situácia a vybuchnem. Zle slová používam škaredé.

Meridian

Tomas
Ps este mi napadlo veď každý vie kam to smeruje len každy caka čo vyplujem ,alebo už rozmýšla ako to zavrhnúť a tebe to este nedošlo ?nevadi zajtra to dokoncim

Meridian

Tomáš zhrniem len neviem či to zhnutie bude stačiť.Myslím stačiť na vnesenia svetla pod akým uhlom sa pozerâm na vec nie na zmenu tvojho postoja ku mne.Uvidíme vedel by som napísat obšírnejšie ale po prve asi by to bolo nezaujímave a po druhé ak by semeno padlo do járku kde ho burina zadusí.......a tak by som vlastne len perly hádzal sviniam .........nieeee tak by ma mrzelo,že som si dal námahu a zbytočne .Ja mám totožto problém v tom že neviem do akej miery je ten na druhej strane znalý veciam a tak je to hrozne ťažké lebo ak začnem a ,vyvolá to nove a nove veci .Neviem komunikovat jednou ci dvomi vetami.vidíš.To si ešte hryzem do jazyka.....