Myslite ze si v roku 2019 najdem lasku konecne?

Príspevok v téme: Myslite ze si v roku 2019 najdem lasku konecne?
stalesingl

Ahojte mam 29 a som stale sam, nikdy som nikoho nemal, muslite ze v roku 2019 si nejaku konecne najdem?
Chcem milovat a byt milovany. Zavidim ludom co si nasli niekoho alebo niekto si nasiel ich v roku 2018. Ze mali to stastie ci uz v realnom zivote na rozne sposoby alebo cez zoznamky.
Zavidim ze niektori mali to stastie a uz su milovani a miluju a ja nie. Na konci roku 2017,som pevne veril ze na konci roka 2018 bude zadany a milovany a nic. Zase som tam kde som bol na konci roka 2017 aj roka 2016 atd.
Naco sa praje vela lasku stastia ked mne sa to aj tak cez rok neujde?
Naco mi to praju ked stastie v laske nemam?

kucierka55

Ked chces vazny vztah a rodinu treba zacat zit troska inak. Vlastne byvanie je uplny zaklad . Nie ze si dovedies frajerku k rodicom . Dalsia vec ak si doteraz nemal vobec vztah niekde bude chyba. Treba sa fakt starat o hygienu a vzhlad. Otrepane a omielane ale je to dolezite.

Gajo

Normalnu moze najst, len normalny. Zrejme tam bude chyba. Taka, ktora by vyhovovala panovi uzasnemu sa este nenarodila a ani nenarodi.

tringelt

Fakt je ze je problem vobec nejaku normalnu najst. Ked vyradis zlatokopky umyvacie a splachovacie maniacky a plache deti co cumia ako poleno ked sa jej nieco opytas, tak nezostane nic.

pizzaman9

mas 29 a este NIKDY si nikoho nemal? Chlapce tam bude vazny problem.... tent kto vobec nikoho nemal zije asi na mesiaci alebo vazne hrozne vypada alebo je tam nejaky hlbsi problem lebom fakt byt cely zivot bez vztahu je divne

Iwo333

Daniela, prečo tu propaguješ videá niekoho kto ich robí len pre peniaze ?
Dnes vám nikto nedá rady zadarmo, týpek to točí aby mal z toho peniaze. A všetko čo je robené pre peniaze nieje úprimné!
Z videa sa dá zobrať zas len jedno ponaučenie a to zarábajte peniaze a snažte sa zarobiť ako viete lebo dnes sa všetko točí len okolo peňazí.

daniela2

Neznamy THm: to je veľmi fajn, že si sa prihovoril a príjemne pokecal. To je prvý krok k úspechu. Pokračuj v týchto úsiliach.
Pozri si sériu videí od Davida, snáď to pomôže:
www.youtube.com

Tutanchamon_xD

Haha222 zase názor človeka s nevyspelým rozumom. Nepoznáš ma, nevieš kto som ale ideš mi tu písať takéto nezmyselné veci. Ďakujem za tvor názor, určite ho budem brať na ľahkú váhu :)

realistka444

Ked sa budete stazovat tu na fore naozaj nic nikdy nevyriesite . Ani byvanie ani vztah. Treba zit v realite a opravovat tam co sa da. Takze dvihnite zadky a sup sup makat :)