Myslite ze si v roku 2019 najdem lasku konecne?

Príspevok v téme: Myslite ze si v roku 2019 najdem lasku konecne?
stalesingl

Ahojte mam 29 a som stale sam, nikdy som nikoho nemal, muslite ze v roku 2019 si nejaku konecne najdem?
Chcem milovat a byt milovany. Zavidim ludom co si nasli niekoho alebo niekto si nasiel ich v roku 2018. Ze mali to stastie ci uz v realnom zivote na rozne sposoby alebo cez zoznamky.
Zavidim ze niektori mali to stastie a uz su milovani a miluju a ja nie. Na konci roku 2017,som pevne veril ze na konci roka 2018 bude zadany a milovany a nic. Zase som tam kde som bol na konci roka 2017 aj roka 2016 atd.
Naco sa praje vela lasku stastia ked mne sa to aj tak cez rok neujde?
Naco mi to praju ked stastie v laske nemam?

Iwo333

NeznamyTHM1986, Daniela si platí partnernaurovni a podporuje henakych darmožráčov. Všetky platené zoznamky aj hentakí "couchi" ktorí len kecajú a dokopy nič nepovedia zarábajú len na nešťastných zúfalých chlapoch. A to naozaj podporovať netreba!

bcw

Tripla,

som rad ze so mnou konecne suhlasis.Predstavy mas pekne, velkoryse, ale s tvojim pristupom k muzom pochybujem ze niektory o teba zakopne.

Tutanchamon_xD

daniela2 no vidíš to, aké by to bolo pekné však ? Keby to je podľa vašich ženských očakávaní. Ja som mal kolegu v robote, ktorý mal 30 rokov a chodil s 20 ročnou babou. Bývali u jej rodičov a nepočul som ani raz, že by sa sťažoval. Taktiež v mojej bytovke býva párik, majú obaja o niečo viacej ako ja, a býva taktiež jej priateľ u nej a jej mamy. Možno plánujú spoločné bývanie, ale jednoducho keď to nejde hneď, tak na tom pracujú.

Ešte taký prípad. Čo ak chalan, čo má ja neviem 25-30 rokov a žije s mamou, poprípade sestrou a musia napríklad splácať otcove dlhy, ktoré im zanechal a je pre nich ťažké vyjsť s nejakou väčšou korunou za mesiac, tak takýto chlap je tiež odpísaní pre ženy, pretože nemá peniaze na vlastné bývanie ?

Čo ak majú člena rodiny, ktorý je veľmi chorí a finančne pomáha ako sa len dá, aby mal lieky, lekársku starostlivosť a preto si nemôže dovoliť ani len 30€ ušetriť alebo minúť na iné veci, ktoré by za normálnych okolností mohol ?

Čo ak ten človek zarába do mesiaca v čistom 500€ a pritom musí platiť paušál, internet, TV, zdravotné poistenie, nejakú menšiu pôžičku ? Tak aj taký človek je odpísaný u žien ? Ale viem aká by bola reakcia 90% žien. Keď zarába málo, nemal si brať mobil na paušál alebo si nemal kupovať TV či si nemal platiť zdravotnú.

Keby bola v takejto situácii nejaká žena, tak som si 100% istý, že by ste nadávali zase len na chlapa, že by jej mal pomôcť, lebo je to chlap a chlapi "vždy" zarábajú viacej ako ženy. Určite by bol na vine práve on a u veľa žien by to bol chrapúň a lakomec.

Nech si hovorí čo chce, kto chce, ale v dnešnej dobe jednoducho musí mať chlap dobre platenú robotu, bývanie a auto, pretože je u žien maximálne odpísaný. Pre mladé baby 18+ to platí dvojnásobne. Človek to vidí, keď po meste na drahej A7 ide 18 ročný sopliak, ktorý si požičal auto od ocka, poprípade mu ju kúpil, a vedľa seba má nádhernú mladú mačičku s krásnou tváričkou a TIP TOP postavou. Hlavne, keď vystúpia z auta a mladučká ma okolo krku peknú cicušku, štekle s 10cm opätkom a iPhonom v ruke.

A teraz mi povedzte úprimne od srdca. Keby teda spoznáte chlapa, ktorý je v nejakej finančnej núdzi, ktorú som spomínal vyššie a nezarába 1000€ do mesiaca, ale snaží sa a je to dobrý človek, tak ktorého by ste si vybrali ? Chlap čo nedokáže vyžiť, ale zato je to dobrý človek ? Alebo frajera na ockovej A7, ktorý vám kúpi za jeho peniaze, ak toľko nezarába ako jeho tato do mesiaca nejakú luxusnú bielizeň, zaplatí vám wellness víkend ?

Preto sú dnes manželstvá nešťastné, pretože si urobia deti, zarábajú v čistom tak 600€ do mesiaca, majú nemalé výdavky za byt, ktorý žena od svojho priateľa očakávala a pritom musia platiť množstvo iných vecí. Žena je potom nervózna, pretože nemôže nikde chodiť, nemôže si nič na seba kúpiť, nemôže si ísť s kamarátkou sadnúť, nemôže ísť na manikúru, pedikúru na masáž lebo nemajú peniaze a musia sa starať ako o svoje deti, tak aj o bývanie. Potom aj veľakrát ženy banujú, načo išli do vzťahu a načo si robili deti, keď teraz nemajú na nič peniaze a pritom zarábajú dvaja.

Tripla

Tak s tymto musim s bcw suhlasit. Az cas ukaze, ci zena chce s muzom vobec byvat, zit, ci sa s nim da vydrzat. Ci dodrziava zaklady hygieny, nie je prasa smradlave, lenive, ze ani smeti nevynesie, vsetko ma robit zena a obskakovat ho ako panka, sebecke, ze jej ani s tazkymi taskami nepomoze, ona ich ma vlacit. Ci nie je naladovy, stale z niecoho rozladeny, nevyblakuje kazdu sprostost. Tomu nepomoze ani luxusna vila, lebo kazda zena od neho utecie.

Angelika3

Ja si práveže myslím, že jeho rady vôbec nie sú zlé. Snaží sa len chlapov viac vrátiť k ich prirodzenosti.

NeznamyTHM1986

daniela2: No len Davida Hanca mi nespomínaj prosím ťa. Je to kkt, ktorý zarába na tom, že hovorí ľuďom všeobecné, nič nehovoriace rady a oni mu to žerú.
Alebo inač: Je podľa teba reálne, že niekto viac menej tichší (viem sa síce pohovoriť, ale nie som tym čo vie rozpravať štýlom čo veta to vtip, resp. čo veta to dvojzmyselná pznámka) po zhliadnutí nejakých jeho videií bude brutálny zabávač spoločnosti? Alebo celý ten princíp - joooooooj mna kedysi žiadna nechcela, nemal som vôbec peniaze. Ale ta začal som inač rozmýšľať už brutálne zarábam a mam toľko nápadničiek, že neviem čo s nimi. Alebo jeho rady typu ide ti na nervy partner? Najdi si ineho... Máš problémy v práci, šef sa k tebe správa jak kkt atd? Zmen ju - veď každý sme si strojca vlastneho šťastia nie? (príklad: žijem v jednom malom meste kde je s prácou problém... Kamoš s partnerkou maju napr. dve detí... Obidvaja zo svojho šéfa ,,nie su moc nadšení" - tak čo majú všetci štyria sa odsťahovať do BA trebars - len tak zo srandy zohnať hypoteku a šecko?)

daniela2

to bývanie sa myslí tak, že sa naň spolu budete vedieť zložiť a zabezpečiť si ho. Trochu je rozdiel aj to, či o vzťahu píše 18 ročný človek, alebo 30 + ročný muž. Ten 30 + by už mal dokázať zabezpečiť bývanie, keď sa zoznámi s nejakou 22 ročnou študentkou.

Tutanchamon_xD

V ženy aj viete hovoriť o niečom inom, ako len o tom bývaní ? Keď už čítam tie sra*ký, že či si chcem frajerku priniesť domov ku rodičom, tak už neviem či sa mám smiať alebo plakať.

To akože, keď začnem chodiť s nejakou babou, tak si ju mam hneď nasťahovať do svojho ? To by sa vám zapáčilo čo? Prísť na hotové. Normálna žena, keď už chce bývať so svojím priateľom, tak aj ona priloží ruku k dielu a vybudujú si vlastné bývanie spolu, ale ako vidím paničky z tohoto fóra asi o takom ešte nepočuli.

Asi neviete o tom, že niektoré páriky spolu bývajú u rodičov, či sú to už jeho alebo jej rodiča, kým si vybudujú svoje bývanie, ale vy paničky z tohoto fóra by ste boli najradšej keby ste hneď prišli na hotové, hodili kuframy o zem a môžem sa nasťahovať.

bcw

Co to tu zase trepes? Ako to ze chce niekto vztah neznamena, ze s nim/s nou chce hned byvat. To ukaze az cas , ci sa mu zda dotycna vhodna na trvaly vztah. A vobec to neznamena, ze aj ona by sa nemala na byvani podielat, ak chcu spolu zit.

daniela2

iwo, no a čo, keď to robí pre peniaze? V tom, čo hovorí, má pravdu. Keď ideš k psychológovi, pomáha Ti preto, lebo je to jeho práca, alebo za peniaze? Keď ideš lekárovi, pomáha nezištne, alebo to má zaplatené? Keď sa chceš učiť cudzí jazyk a chodíš na kurz, učiteľ Ti pomáha naučiť sa nezištne, alebo preto, že to má zaplatené? Pracujem v zákazníckom servise. Naozaj chcem zákazníkovi pomôcť, alebo to robím, lebo som za to platená? Mám rada moju prácu, našla som sa v nej. Zaplatia mi za to, ale mne na tom zákazníkovi fakt záleží. Chápeš?