Myslite ze si v roku 2019 najdem lasku konecne?

Príspevok v téme: Myslite ze si v roku 2019 najdem lasku konecne?
stalesingl

Ahojte mam 29 a som stale sam, nikdy som nikoho nemal, muslite ze v roku 2019 si nejaku konecne najdem?
Chcem milovat a byt milovany. Zavidim ludom co si nasli niekoho alebo niekto si nasiel ich v roku 2018. Ze mali to stastie ci uz v realnom zivote na rozne sposoby alebo cez zoznamky.
Zavidim ze niektori mali to stastie a uz su milovani a miluju a ja nie. Na konci roku 2017,som pevne veril ze na konci roka 2018 bude zadany a milovany a nic. Zase som tam kde som bol na konci roka 2017 aj roka 2016 atd.
Naco sa praje vela lasku stastia ked mne sa to aj tak cez rok neujde?
Naco mi to praju ked stastie v laske nemam?

uvazujnadtym

A povedz mi ty ubožiatko čo robiš preto aby si nejaku mal?
Oslovuješ ženy?
Chodiš niekam do spoločnosti?
Staraš sa o seba? Či vyzeraš nepekne a zanedbane a jasne že ženy bočia od teba..
Sprchuješ sa, zuby maš ake? Niesi tučny a lenivy? Športuješ? Maš koničky nejake?
Si uvolneny? Si vtipny ale nie trapny?
Nevnucuješ sa priliš?
Ak aj ma nejaka o teba zaujem nespravaš sa odmerane a namyslene?
Niesi prehnane narocny na vzhlad a postavenie dotyčnej ako veľa dnešnych mužov a potom vyplakavaju že ich žiadna nechce..
A jasne muž by mal mať nejake vlastne byvanie, auto nejake a pracu čo ho dokaže uživit. Muz bol vždy ten v spoločnosti ktoru sa mal postarať o svoju polovičku a žiadne zlatokopky tu nepletťe teraz. Tie chcu luxus ja hovorim o zakladnej vybave muža okolo 30tky!!!
Tie o vilach, bazenoch, audinach a drahych dovolenkach...

HisClown1

Ja to vidím tak, že rok 2019 bude o dosť lepší ako rok 2018. Zdravotné problémy nás budú trápiť, to áno, toto každý chápe a už to ani nikto nerieši. Tak vám prajem veľa lásky, peňazí, veľa vzťahov a veľa zážitkov.

daniela2

túto otázku si kladiem aj ja. Či sa mi podarí zaľúbiť a či ma niekto zaujme tak, aby som mala záujem o vzťah. Mám 28, biologické hodinky tikajú, a čoraz viac mrkám do kočíkov s bábätkami....teraz v zime je to celkom znesiteľné, lebo sú väčšinou zababušené, že ich nevidno, ale na jar budú sedieť v kočíkoch a mne tak stisne srdce, že aj ja chcem... neviem, či som náročná, alebo čím to je, že po pár stretnutiach s niekým, sa s ním začnem nudiť.... a pritom všetko tak dobre začínalo...

bcw

Asi si pozeral vela romantickych filmov, rozpravok, alebo pocuval babskych reci. Ak chces s niekym realne zit, tak len zamilovanost nestaci. ved co by ste sa cele dni na seba len usmievali a sexovali? Najst partnerku na realny zivot je velmi tazke, ak nie nemozne v dnesnej dobe. Vacsinou ta budu brat len ako sluhu, ze ty vsetko zariad, urob, zaobstaraj a ja nebudem robit nic, lebo som emancipovana, samostatna , nezavisla zena.

engine

zlatko vieš ako sa hovorí? "ako na starý rok, tak po celý rok"
→to znamená, že ked sa iba ľutuješ , budeš sa ľutovať dalej...

miesto toho aby si svoju energiu zameral na niečo iné, svojou negativnou energiou nepritiahneš zenu/ neočaríš...sa uvedom že žiadna nechce zufalca

ccccc

A čo si preto spravil aby si tu lasku našiel?pozval si von nejake baby? prišiel si za nejakou sa zoznamiť?napisal si nejakej?musi byť iniciativa z tvojej strany

Aliss

A aj si uvazoval, preco to tak je? Lebo len stat na jednom mieste a dufat v lasku, je asi ako divat sa na cesto a cakat, kedy z toho bude kolac...Treba v prvom rade pozriet na seba a do seba. Uvazovat, preco sa mi iste veci deju stale dookola. To nie je osud, karma ani nic. Je to nieco v tebe, co ti brani aby si mal vztah. A v neposlednom rade urobit nieco ako pre seba, opravit chybne programy, chybne myslenie. A najma sa nerutit z toho, ze si sam. Evidentne asi sam nevies existovat, mozes teda existovat s niekym? :)