Myslite ze si v roku 2019 najdem lasku konecne?

Príspevok v téme: Myslite ze si v roku 2019 najdem lasku konecne?
stalesingl

Ahojte mam 29 a som stale sam, nikdy som nikoho nemal, muslite ze v roku 2019 si nejaku konecne najdem?
Chcem milovat a byt milovany. Zavidim ludom co si nasli niekoho alebo niekto si nasiel ich v roku 2018. Ze mali to stastie ci uz v realnom zivote na rozne sposoby alebo cez zoznamky.
Zavidim ze niektori mali to stastie a uz su milovani a miluju a ja nie. Na konci roku 2017,som pevne veril ze na konci roka 2018 bude zadany a milovany a nic. Zase som tam kde som bol na konci roka 2017 aj roka 2016 atd.
Naco sa praje vela lasku stastia ked mne sa to aj tak cez rok neujde?
Naco mi to praju ked stastie v laske nemam?

Iwo333

Tutanchamon, snažím sa zarábať, zastavím sa až večer ale každý človek má nejaký limit pokiaľ nechce kradnúť a klamať ľudí čo by som ja nedokázal. A moja priorita je teraz hypotéka a všetky peniaze čo odložím dávam do toho preto mi na ostatné neostane.

bcw

A to co zijeme v stredoveku, ze ma muz zene ponukat auta, byty, ci ako? Aby sa jej uracilo zhrnut ho svojou pritomnostou?

Vztah je obojstranna zalezitost, ked musia obaja nieco ponukat, ak maju spolu vychadzat. To mozem potvrdit, mal som uz niekolko vztahov a ak to ma fungovat len jednostranne, ako si to tu vacsina urodzenych panien predstavuje, tak ver ze by si bol ovela nestastnejsie v takomto vztahu, ako si teraz.

Ako to ze zena investuje do svojho vzhladu je jedna vec. Cim je spatnejsia, tym musi viac. Ale to urcite nie je muzov problem ani povinnost jej za to nieco davat. Vzhlad je u zeny dolezity mozno prvy tyzden, mesiac vztahu, potom je to aj tak o porozumeni skor. Je to teda len akasi investicia zeny do ulovenia muza, ale o vysledku vztahu do nerozhoduje. Podla mna su aj ine lacnejsie sposoby, ako muza zaujat a nemusi to byt zena okydana a vysmradena vonavkami a tuzidalmi a farbami.

Tutanchamon_xD

A to si ešte nespomenul, že dnes baby chodia s chalanmi, čo majú piercing na každej časti tela, zelené, fialové, ružové vlasy s ofinou až po bradu, nosia roztrhané rifle, tričká, všade na verejnosti nadávajú, pľujú, odhadzujú odpadky do trávy, rozbíjajú v podnapitom stave fľašky z alkoholu atď atď ....

Tutanchamon_xD

Iwo333 načo prosím ťa píšeš, že nemáš na ostatné veci už peniaze ? Aj tak zase príde nejaký chlap alebo žena čo ti napíše, že prečo sa nesnažíš zarábať viacej, aby si si mohol kúpiť auto ?

Iwo333

Ja poznám kopu chlapov čo majú vlastný byt ale sú slušnáci a tým pádom že bývajú sami a ťahajú celú domácnosť a niekedy aj hypotéku (môj prípad) nemajú už financie na drahé auto alebo oblečenie, nijak nevytŕčajú z radu a majú dlhodobo problém so ženami. Na druhej strane poznám koko*kov potetovaných ktorí len dôjdu začnú nadávať, nemá to dokončenú ani základku, drahé auto na lízing a nemajú so vzťahmi žiaden problém. Lebo presne toto ženy priťahuje.

denisaf

Boze zase to tu muzi vo fore hrotia do extremu ze kazdy chlap co ma babu je hajzel, okradac statu a svina co kradne a ma vsetko drahe od oblecenia az po auto. Vobec nejde o to ze muz ma byt hajzel , ma mat predrazene auto v cene bytu ale mal by vediet byt chlap. Ked raz chce niekto rodinu tak myslim ze zabezpecit si byvanie je uplny zaklad. Nie zenu doniest domov mame na krky aj s detmi lebo milostivy nic nechce vybudovat. Lenze dnes je týchto muzov strasne vela mam uz svoj vek a kazdy partner ktoreho som mala byval u rodicov. Vobec ziadna snaha o vybudovanie si vlastneho byvania o ziskanie lepsej prace. 100x som navrhovala kupu bytu ci dokonca prenajom ale nie chlapci nebudu platit somnou na polovicu niekomu cudziemu aby sme mali kusok sukromia aby nas ich mamicka nedosla krmit lyzickou a poucat ako male deti. Tak som sa nahnevala a ten byt som si kupila sama. Lebo neda sa vecne cakat na vecne dieta ktore sa nikam nechce v zivote posunut. Ozaj sa babam dnes necudujem ze maju aj 2 roboty a zvysuju si vzdelanie aby si vyplatili same byt lebo kym sa chlap rozhybe prejdu roky alebo ostane u tej mamy naveky. Ten kto nikoho nechce nech si teda u rodicov ostane do 100vky ale ten kto chce mat vztah a neskor rodinu nech je to vyspely a zrely clovek co je ochotny nieco vybudovat .

Tutanchamon_xD

Poslednýkrát píšem, že si ženu nehľadám. Prešiel som si svojím a už som to raz písal. NEVERÍM, že by sa niekedy nejaká našla, čo by ma mala úprimne rada. NEVERÍM, že sa nájde žena, ktorá si ma ako chlapa všimne a bude ma brať ako chlapa. Ja len píšem, ako to v živote chodí a akých chlapov radšej ženy uprednostňujú.

To, že niekedy budem mať možno vlastné auto alebo byt, ma ani len trochu neposunie ďalej, aby som si hľadal ženu. Ak by ma žiadna nechcela teraz, kvôli mojej situácii, tak nevidím dôvod, prečo by ma chcela potom. U mňa peniaze, nehnuteľnosti nehrajú žiadnu rolu.

Tripla

Pozri Tuti, tak za
1. Ziadnej zene nemusis davat celu vyplatu
2. Preco nechces na sebe pracovat? Rob to pre seba, ved sam si nestastny, lebo sa nikam neposuvas.
3. Prestan hrat detske pc hry a chodit na pokec, tam zenu snov nenajdes.
4. To, ze byvas u mami je ok. Podstatne je a bude, ci budes schopny a ochotny od tej mami raz odist a splnit si svoje muzske poslanie, zalozit si so zenou vlastnu rodinu, vlastny domov.

O tom to je, chciet a snazit sa. Ver, ze aj muz, ktory ma sam menej je schopny dat z lasky viac, ne ten, co ma viac. Pokial chce, nevyhovara sa, neplacka, nestazuje sa.

Iwo333

Tutanchamon ja vidím že si inteligentný, máš svoje ideály ktoré sú správne - áno tak by to malo byť. Tiež som pár rokov dozadu to hral na romantiku, nosil ženám kvety a bol pozorný ale bez akéhokoľvek úspechu. Tak som si jeden deň povedal dosť. Možno aj teba to raz čaká keď ťa to všetko prestane baviť. Dnes ženu zaujmeš len na peniaze a peniaze. Bodka. Žiadna romantika, kvety, pozornosti. To je škoda úsilia.

Tripla

Ale samozrejme Iwo, vsimate si spravne. Su aj take zeny. Vysvetlim ti to tvojim zargonom. Ked chces A7, aby si robil dojem na inych, musis ratat s tym, ze A7 si vyzaduje zvysene naklady na prevadzku, preto si aj taketo zeny hladaju bohatych muzov, lebo ich naklady na prevadzku su enormne vysoke. Vy muzi si ani neviete predstavit, co to stoji zenu penazi, tak vyzerat. Ale ak je skvely chlap a nepotrebuje nikomu nic dokazovat a chape, ze auto ma sluzit jemu a nie on autu, vyberie si normalne auto, s ktorym bude dlhodobo v pohode. Takze chyba je v mysleni a vo vybere.