Myslite ze si v roku 2019 najdem lasku konecne?

Príspevok v téme: Myslite ze si v roku 2019 najdem lasku konecne?
stalesingl

Ahojte mam 29 a som stale sam, nikdy som nikoho nemal, muslite ze v roku 2019 si nejaku konecne najdem?
Chcem milovat a byt milovany. Zavidim ludom co si nasli niekoho alebo niekto si nasiel ich v roku 2018. Ze mali to stastie ci uz v realnom zivote na rozne sposoby alebo cez zoznamky.
Zavidim ze niektori mali to stastie a uz su milovani a miluju a ja nie. Na konci roku 2017,som pevne veril ze na konci roka 2018 bude zadany a milovany a nic. Zase som tam kde som bol na konci roka 2017 aj roka 2016 atd.
Naco sa praje vela lasku stastia ked mne sa to aj tak cez rok neujde?
Naco mi to praju ked stastie v laske nemam?

Tutanchamon_xD

Ja nebudem pracovať na sebe, len aby som mal čo žene ponúknuť, teda auto, bývanie či plat, ktorý jej budem celý mesačne dávať.

A teraz nemám čo žene ponúknuť ? Prečo by som nemal ? Však som šikovný. V robote so mnou boli spokojní, doma poriadim, poluxujem, umyjem riadny, pozametám, mame pomôžem s nákupmi, keď ma požiada alebo sa jej spýtam či nemám ísť s ňou. Mám rád čistotu a poriadok, takže s tým ja nemám najmenší problém.

K žene by som sa vedel správať ako k žene. Nezabudol by som ju pochváliť ako jej to dnes pristane, spýtal by som sa, aký mala deň a ako ho strávila. Ak by sme sa šli niekde najesť, nemal by som problém jej odložiť kabát, odsunúť stoličku. Ak by sme šli do krčmy na pivo, tak by som určite vstúpil ako prvý, pretože do krčmy vždy prvý vstupuje chlap, ak by sa tam niečo dialo. Pozorne by som ju vypočul a taktiež jej rád pomohol, ak by o to stála. Pri prechádzke by som šiel bližšie k ceste ja, pretože sa taktiež môže hocičo stať.

A teraz ti poviem, ty si myslíš, že by to nejakej stačilo ? Keby videla, že bývam ako 24 chlap pri mame v mojej izbe, nemám auto a nemám aktuálne robotu alebo zarábam do mesiaca dajme tomu cca 550€ ? Našla by sa taká, ale to by som ju musel hľadať ani sa lazoch alebo niekde, kde ju ani Pokec a žiadna zoznamka neuvidí. Preto stále hovorím, že nemám čo ponúknuť, lebo na spomenuté veci dnes každý kašle.

Iwo333

Vieš Tripla, ja myslím že tu väčšina mužov hovorí z vlastnej skúsenosti. To že väčšina žien chce hajzlov bohatých je fakt. Všímam si to ja, všímajú si to moji kamoši, keď sa zoznámim s nejakým novým chlapom povie mi to isté. Na internete celkovo väčšina chlapov vraví zas len to isté. Tak asi na tom niečo pravdy bude nie?

Tripla

Vies bcw, su skveli muzi a potom su taki, co si to o sebe, len namyslaju. Ani v jednom prispevku si sa nevyjadril pozitivne o zenach a ani o svojej partnerke. Podla coho sudis, ze si skvely? Lebo to musia posudit ini a nie ty sam. To nema so skvelostou nic spolocne, len s narcizmom, co nema daleko od psychopata.

Tripla

Ani jedno, ani druhe. Preco by si to zena nemala mysliet? Ved aj z teba moze byt skvely chlap, raz, ked zacnes na sebe pracovat. Prestanes sa stazovat, nadavat, urazat, zacnes sa spravat ako gentleman, ked ta bude nejaka zena lubit, nebudes jej za to ublizovat, urazat ju, pomozes jej. Vobec to nie je o peniazoch a nejakej trapnej A7, tu by som nechcela ani zadarmo. Mimochodom vo vnutri je malo miesta, ale zvonku je to opacha. Stale rozmyslate muzskym mozgom, odmietate pochopit, co vam tu zeny chcu povedat. Preco by som mala chciet hulvata, co tu uraza zeny? Tiez som zena, uraza aj mna, nehovoriac o tom, ze taketo vyplackavanie je dost nechutne. Vsetci sa v zivote musia snazit, nikomu nic z neba nepada.

Tutanchamon_xD

Iwo333 píšem preto, lebo nemám čo robiť. A veruže vzťah nechcem. Ja by som radšej bral, keby že chodím niekde na víkendy, výlety alebo niekde ísť pozrieť pamiatky a jednoducho si spraviť program. Bohužiaľ som nikdy nemal s kým chodiť na takéto akcie aj keď som zarábal a mal peniaze. Preto som aj posledných vyše 1000€ vyhodil za 4K TV, PS4 Pro a niekoľko hier. A prečo nechcem vzťah ? To už som spomínal. Nemám čo žene ponúknuť. Mne by stačila aj kamarátka, ktorú som nikdy nemal. Ktorá by ma vedela pochopiť a ja by som zase vedel pochopiť ju a navzájom by sme sa podporovali. Niekedy je priateľstvo cennejšie ako samotný vzťah.

Tutanchamon_xD

Fúha, tak toto čítam od nejakej ženy prvýkrát v živote. Toto si musím zapísať.

"Skvelych muzov je nastastie stale viac, ako tych druhych."

Žena hovorí o mužoch, že sú skvelí ? Ako nič v zlom, ale tebe buď už neskutočne chýba chlap, alebo si to napísala v návale emócií.

Iwo333

Tutanchamon, samozrejme že si každá vyberie frajera na A7, ale nikto ti nebráni aby si si aj ty na tú A7 zarobil. Nie len tu fňukať na fóre. A nevrav že ty vzťah ani nechceš a si spokojný lebo potom by si sem nepísal každý deň

Tripla

Dakujem bcw, ze ta to trapi, ci si najdem muza, ktory ma oceni, ale prezradim ti, nemusis sa vobec bat. Skvelych muzov je nastastie stale viac, ako tych druhych.