Myslite ze si v roku 2019 najdem lasku konecne?

Príspevok v téme: Myslite ze si v roku 2019 najdem lasku konecne?
stalesingl

Ahojte mam 29 a som stale sam, nikdy som nikoho nemal, muslite ze v roku 2019 si nejaku konecne najdem?
Chcem milovat a byt milovany. Zavidim ludom co si nasli niekoho alebo niekto si nasiel ich v roku 2018. Ze mali to stastie ci uz v realnom zivote na rozne sposoby alebo cez zoznamky.
Zavidim ze niektori mali to stastie a uz su milovani a miluju a ja nie. Na konci roku 2017,som pevne veril ze na konci roka 2018 bude zadany a milovany a nic. Zase som tam kde som bol na konci roka 2017 aj roka 2016 atd.
Naco sa praje vela lasku stastia ked mne sa to aj tak cez rok neujde?
Naco mi to praju ked stastie v laske nemam?

Iwo333

Tripla a čo nám teda chýba ? Mňa si myslím celkom zle odhadla, o mňa sa nemusí nikto starať, ja som sa vychoval sám, rodičia na mňa kašlali. Viem variť, prať, opraviť všetko možné aj nemožné. Keď som mal svoj jediný vzťah tak som sa o slečnu staral, pomáhal jej, vozil ju všade a aj tak ma začala podvádzať s je*kom čo chodil do posilky a jeho tatko bol politik v jednej mestskej časti. Čiže tam o peniaze nebola núdza.
A ja nefňukám len predkladám fakty.

Tutanchamon_xD

Chlapi potrebujú mať pri sebe miss ? To máš z kade ? Ja som videl páriky, kde mala žena viacej kíl ako by mala mať na svoju výšku, bola chudá, mala veľké boky, zadok, nízka, vysoká, nebola vôbec príťažlivá a mala partnera hmmmm, zaujímavé čo ? To len vy sa hráte na nedostupné a keď sa vám aj ozve na zoznamke nejaký sympatický chlap, tak neodpíšete. Lebo treba si dvíhať svoje ego, že ja som žiadaná, tak odpíšem komu ja chcem.

Tripla

Citim sa velmi poctena, ze si ma vyskrtol zo svojho zoznamu.
A preco by som mala mat v sebe zakorenenu nenavist k muzom? Preto, ze rozlisujem a mam rada, Muzov a muzov?
Opat sa zaradujes niekam, kde nepatris, no a ked si ma teda laskavo vyskrtol zo svojho zoznamu, prestan mi vypisovat, lebo ja dobre viem kto si a nechci, aby som to tu napisala. Myslis si, ze si taky uzasny, ze vsetkych oklames? Ani zdaleka.

Pilcukforever

Ženy práveže nie sú schopné ničoho, nič nezabezpečia a len kilá makeupu drbú na seba a kto im to má platiť? Predsa chlap nie? A keď tak pozerám, skôr ženám záleží viacej na mužovom vzhľade, nie naopak. Veď aj 100 kg rašple majú napadníkov, ale chlap musí byť hajzel prehnane sebavedomý a aj krásavec aj majetný. Aspoň neklamte ženské.

Tripla

Ok, chlapci, bahnite sa tu vo svojom bahne este desatrocia.
No tak, ked si myslite, ze po vasom boku smie stat len minimalne miss Spisa, tak na to skutocne budete potrebovat vela penazi, ktore nemate a asi mat ani nebudete. Preto vam naozaj neostava nic ine, len plakat.

bcw

Tripla,

ty mas v sebe zakorenenu nenavist voci muzom, teba by som jednoducho vyskrtol zo zoznamu a aj keby si sa cela rozdala a drela ako mula , nechcel by som ta. A okrem toho nevies ani citat.

Tripla

Iwo no a vsimol si si aj to, ake zeny maju taki muzi? Tiez by si chcel zenu takej urovni? Alebo vidis, len to, ze maju zeny? Ja napriklad vidim, co vam obom chlapci chyba, ze tocite stale tu istu pesnicku dookola.

Bcw a co ine by si chcel zene ponuknut? Teda okrem urazok, nadavok a klamstiev? Len tebe ma zena vsetko ponukat, o vsetko sa starat a ty nemusis nic, jej ma stacit to, ze si chlap. Nepomilujes to ani fyzicky, ani dusevne, ani slovne. Nic nie si ochotny zo seba dat. Zena sa moze pre teba aj rozdat, aj tak ti je to malo.

jjXjj

Tiez ju hladam a myslim si, ze ju nenajdem.Uz si ani nepamatam ako som to vlastne:D -skratka vyssia moc.proti vyssej moci nic neurobis.

Pilcukforever

Presne tak, dnešné ženušky by ani prstom nechceli pohnúť, len sa nechať vydržiavať chlapom a po porodení decka brať 500€ výživné, pričom 2 ročnému decku netreba ani 100€ lebo takmer nič nepreje. Len aby nič nemuseli robiť... A áno, je to pravda s tými autami, keď má chlap BMW a je napichaný steroidový panák, tak hneď má vzťah, slušnosť u žien nič neznamená. Ale keď nemáš super telo, super auto a k tomu bývanie, tak o vzťahu môžte iba snívať. Nič nie je povinnosťou chlapa zabezpečiť bývanie, všetko majú platiť 50/50.