Kde kupit auto

zemlicka32

Svetla777 inak tiez by ma zaujimalo ako ste na tom, ci ste teda uz auto kupili alebo mate vybrate alebo teda riesite aj cez tych co vam tu dali tip :) Lebo zrejme je to taka horuca tema kupa auta by som povedala :)

zdenika

To aj môj otec keď sa rozhodli že idú kupovať auto tak vážne pomaly každých sa pýtal či poznajú vedia o niekom o firme, bazáre hocičo a hlavne teda akí sú spoľahliví lebo to v dnešnej dobe najviac zaváži keď sa od takých má kúpiť auto a netrvalo to ani dlho.

alexaja

@jaskova a na koho konkretne? my sa totit tiez chystame kupit auto a rada by som to uz mala za sebou lebo clovek ma neustale myslienky v hlave ze ake a milion znaciek teraz a tie ceny.

anitka30

nikma tak ono je asi vseobecne lepsie sa informovat ked si niekto ide kupit auto, tak pokial ma zatial niekto skusenost len s jednou kupou asi sa tazko odhaduje ci to plati pre vsetkych rovnako, ci?

nikma

som si myslela, ze na kazde auto, ktore predavaju platia rovnake zarucne podmienky. takze to maju teda na kazde nejak inak?

slavicka

nikma vies co to ked tak sa treba informovat aj ohladom konkretneho auta ze kolko by tam bola zaruka a k tomu nejaky servis.
svetlinka tak ono je lepsie ked ti aj niekto znami poradi co uz mal skusenost.

grilda05

Pisticka tak to je fakt rozne ako zalezi presne ako si napisala aj na znacke, type aute, technicky stav rok vyroby to vsetko plus dnesne ceny za auta su samozrejme aj vyssie ako kedysi na to treba tiez trosku prihliadat.

Svetla777

freatfun no vyzera to tak ze ano, ako si citam, malo by to byt spolahlive a o to mne ide. pisticka ano presne mas pravdu, ze proste ak sa ti vie niekto zarucit ze auto bude v poriadku,

pisticka

Kde kupit auto, no to je otazka alebo aj ze od koho :) Aby som aj vedela a bola si na istom ze to auto bude v poriadku, servisovane a ze ma niekde nenecha. Kolko ste vlastne ochotni dat za auto? Ci to sa odlisuje od znacky alebo teda preferencii?