Kde kupit auto

henkalic

myslim, ze kazdy ma nejake to auto, ktore by tak chcel najviac, proste najlepsie je si vybrat znacku, model motorizaciu uz tak nejak dopredu a potom zhanat ten najlepsi kusok, ktory sa za tvoj rozpocet da vobec zohnat

grilda05

Ked ste kupovali auto, mali ste dopredu vybrate alebo ste isli dopredu s tym, ze viete, ake chcete? Nie je to problem premyslat este v bazari, ake auto si vyberiem? Ja by som tam stravila pravdepodobne cely den a aj tak by som odisla naprazdno. :D

anitka30

smolnusa tak koho by to nemrzelo :) a potom to riesit, to su same opletacky. niet sa comu divit, ze ludia len tak zdrhnu a vykaslu sa na to, ani nedaju vediet, ze ti niekde suchol auto. je to smutne, ale u nas uplne bezne.

smolnusa

jasne stat s amoze velmi lahko aj rychlo, predsa len tych auto uz je na cestacha vsade tolko a niektore tie parkovacie miesta su tak moc uzke. no ale pri vysnivanom aute by ma to proste mrzelo viacej

perla

jaskova, keby sme my mali riesit zakazdym, ked nam niekto suchne auto, tak moj muz ma hlavu ako balon. ono sa to obcas stane, nevravim, ze je spravne ujst v takej situacii, ale velku hlavu si z toho nerobi. a co sa toho auta tyka, su aj lacnejsie, ved predsa nikde nie je napisane, ze si musis kupit fungl nove. na ojazdenom sa da vozit rovnako dobre :)

jaskova

pisticka a preco si to nejako neriesila? ved aj pred tym nakupakom musia byt nejake kamery, mne by to nedalo. presne ako pises, keby sa ten clovek k tomu priznal, je to za mna polahcujuca okolnost :D a ja by som chcela tiez nove auticko, kto by nechcel. uz si pomalicky odkladam. mozno to nejaky cas potrva, kym si nasetrim, ale tak vsetko sa da, ked sa chce a na dobre sa predsa caka :)

pisticka

ved aj mne sa to stalo nedavno pred nakupnym centrom, oskreli mi spatne zrkadlo. najhorsie, ked ten clovek zdrhne a ani neda vediet, ze sa take nieco stalo. ale tak riesit to nemienim, stalo sa. len ma stve, ze sa zbavil takymto sposobom zodpovednosti. keby sa priznal, tak by som to skor brala v pohode a mavla rukou, ale toto ma vie vytocit neskutocne. v takychto pripadoch som len rada, ze nemam auto, ktore stalo majland, aj ked mat cabriolet je taky moj maly sen :)