Kde kupit auto

perla

My sme si vyhliadli auto a o par dni sme ho uz skutocne mali doma. Papiere nam vybavili, vsetky kontroly boli porobene. Sme si s muzom povedali, ze keby vsetko prebiehalo takto hladko, tak sme stastni ludia :D Len v dnesnej dobe ked nieco potrebujes vybavit, tak sa vsetko len zbytocne natahuje.

lucyda

No ja mám tiež v podstate ešte čas na rozhodovanie, nie je to pre mňa a mamina oslavuje až v decembri, takže dúfam, že dovtedy stihnem niečo vybrať :) Je ich veľa na výber, pozerala som ich stránku. Do troch mesiacov by sme to mohli mať celé vyriešené, čo myslíš, perla? Ako dlho trval vám celý ten proces kúpy auta?

perla

Lucyda, ked sme kupovali auto, tak sme sli na odporucanie znameho cez Autoplazu. Poradil nam, ze su spolahlivi. Ak si teda tak tvrdohlava, ako tvrdis, tak budes mat problem si vybrat aj odtial, lebo maju velky vyber :D vyberali sme niekolko mesiacov, ale tak mali sme cas, este sme mali v zalohe nase stare auto.

Van-ness

Lucyda, s combi neviem parkovat ani ja, a to sa povazujem za relativne zdatnu soferku :D Ale predtym, nez moj muz rozhodol, ze budeme mat taketo, lebo ved po tej praktickej stranke je to super a nebude sa predsa tlacit v nejakom malom, tak som pozerala len tak zo zvedavosti a nasla som napriklad aj Peugeot, to by som ja osobne brala :) S tym by som sa nebala vyjst na cestu.

lucyda

No, ale keďže kupujeme auto mamine, myslela som, že by to mohlo byť teda niečo menšie, hľadala som skôr také autá ako napríklad VW Polo, možno Golf, tie sú také ideálne, že s tým aj ľahšie zaparkuje, neviem si ju predstaviť parkovať niekde pri obchodnom centre s combičkom :D To by som jej neurobila. A bolo by jej zbytočné.

perla

Neboj, zvyknes si aj na combi :-D To je vsetko len o zvyku, aj ja som zo zaciatku frflala, nechcela som vobec soferovat, soferoval len muz velmi dlhu dobu. Ale zvykla som si a teraz som rada, ze ho mame :-)

Van-ness

No, takze to, ze combicka nevyzeraju vobec dobre, mi u mojho draheho vobec nepreslo :D takze budeme mat combi. ale no co uz, aspon don natrepeme vsetko, co sa da :D

zemlicka32

Perla, VW sa mi pacia, ja osobne by som take brala hned, ale este som nenasla v takej cenovej kategorii, co by som si mohla dovolit :-) auticok je vela, no neviem si vobec vybrat, nerozhodna som :-D

perla

Lucyda, nezufaj, je vela aut, o ktorych mozes uvazovat. Mne naprilkad napadol aj VW, som si ista, ze by si si vedela vybrat nejaky model z tejto znacky, su relativne male, mne sa pacia :)

lucyda

No, ľudkovia, ale som zúfalá už. Jediné, čím som si istá, je farba:-D Nad tou som veľmi premýšľať nemusela, poďla mňa je strieborná taká zlatá stredná cesta a myslím, že ňou nemám čo pokaziť. Čo myslíte?