Kde kupit auto

zemlicka32

Van-ness ja to uplne chapem, combi jednoducho nie su zenske auta a hotovo :-D ja by som si uz kupila asi len takeho dvojmiestneho Smarta :D ak by som sa teda rozhodla v buducnosti este soferovat, lebo zatial nejako necitim potrebu sadat za volant :)

Van-ness

Lucyda aj my stale zhaname auto, priatel trva na tom, ze jednoznacne combi, ale mne sa tie auta vobec nepacia. Ja by som s tym zrejme ani nevedela zaparkovat. Akoze ja chapem, ze je to velmi prakticke, zmestim tam kociar aj vsetko mozne, ale neviem tym autam prist proste na chut :D

lucyda

Žiadnu malú Audinu som nenašla a tak nenápadne som to nadhodila, keď sme sa pri obede bavili :-D Dúfam, že si nedá dokopy dve a dve. No ale každopádne by som bola rada, keby sme sa vošli s partnerom do tých 6-7000€. Vôbec neviem, či je to reálne, keďže ceny všetkého šli neskutočne hore.

perla

Lucyda ja si napriklad moju mamu neviem predstavit v Audine :D A ani neviem, ci sa vobec vyrabaju nejake mensieho typu, ak ano, tak by to mohla byt predsa len fajn volba, tie su spolahlive. A som si ista, ze by si vedela najst aj nejaku lacnejsiu, ojazdenu. Do akej sumy planujes kupovat?

lucyda

Nad Audi už som rozmýšľala, tieto autá sa mi veľmi páčia, len troška nezapadajú do našej cenovej kategórie :D A každopádne, to auto má byť pre maminu a viem, že by nebola nadšená, keby zistila, aké drahé auto sme jej kúpili, pravdepodobne by ho ani od nás neprijala :-)

zemlicka32

lucyda my sme isty cas mali toyotu, ale to som mala v podstate take auticko pre seba. potom som si nasla pracu blizko domu, takze uz som viac soferovat nepotrebovala, manzel ho predal. jemu by samozrejme take mini auticko nestacilo, uz nam bolo zbytocne. tak si kupil audi a ta je len jeho :-D

lucyda

No keďže jej Land Rover nevyhovoval ani veľkostne, chcelo by to niečo oveľa menšie, nad konkrétnou značkou sme zatiaľ ešte neuvažovali, ale možno by sme šli do takých spoľahlivých malých autíčok, Toyota by mohla byť fajn.

svetlinka

no ja plne suhlasim, kedysi som dostala od manzela na narodeniny auticko, akoze nechcem vyzniet nevdacne alebo co, ale mne vazne vadilo na nom kopu veci, podla neho bolo idealne aj velkostne, mne sa s nim velmi zle parkovalo. cize poradit sa s niekym, komu ides auto kupovat vobec nie je od veci napad :-) skus to len tak nenapadne zakomponovat do debaty s maminou, aby nic nesipila a vyzisti :-D

perla

A uz mate aspon predstavu, ze aku znacku by ste jej kupili? Lebo ak to ma byt prekvapenie, tak to je podla mna celkom risk kupovat takto na nahodu, nemusi jej uplne vyhovovat, kazde auto je ine.

lucyda

Ahojte, chceli by sme teraz mamine kúpiť nejaké malé ojazdené šikovné autíčko. Momentálne využíva ocinov Land Rover, čo je pomerne veľké auto a chcela by teda niečo malé, len pre seba, s čím aj ľahko zaparkuje. Viete mi poradiť cez čo najlepšie nakupovať? Na koho sa obrátiť?