Mandle - nechat si alebo nie??

zuzu17

Taaak som tu ziva a zdrava..aano zdrava-mozem povedat konecne po roku! Vyber som absolvovala v stredu v celkovej anesteze, coho som sa najviac bala, ale nakoniec som rada, ze som to cele prespala.Ani som nevracal ani ziadne podobne srandy sa nekonali nastastie. 3 dni som ostala v nemocnici a kedze vsetko prebehlo bez problemov odvtedy som doma.Hrdlo pobolieva, ale bolest je znesitelna-myslela som, ze to bude horsie.Na bolest mi dost pomaha flector-prasok rozpustny vo vode. No ale co je hlavne, PO ROKU NEMAM ZIADNU ZVYSENU TEPLOTU!! krasnych 36,6 stale :)Primar, ktory ma operoval vravel, ze mandle boli cele zjazvene a plne hnisu, takze verim, ze som urobila spravne a ani alergia sa mi nejak kvoli tomu nezhorsi :)

anka

Bola som aj u gynekologa,po tejto stránke je to v poriadku ,no stále ma bolí na lavej strane v bruchu,aj na pritlačenie aj same od seba,už neviem čo stým

damian

3 tbl pred spanim, zapit dostatkom vody. Niektoi odporucaju uzivat pocas dna, ini zas pred spanim, aby probiotika v noci v klude pracovali v creve.

alailien

vyber nosnych mandli je v pohode..mne vyberali dva krat.. ked som mala 7 v lokalnej a v osmej triede v celkovej..vobec to po operacii nebolelo ani raz dali mi lad na hrdlo jedla som zmrzlinu a bola som v pohode :) a tiez so myvala casto chora a hlavne som mala casto zapchaty noc

smoklik22

Na mandliach sa mi stale po určitych štyroch až šiestich mesiacoch vytvaraju biele čapy. Chcem sa opitat preco a cim to vznika a ako sa da to liečiť. dakujem

damian

Henika, na Tvojom mieste by som dcere daval 2 az 3 gramy vitaminu C komplex denne, aj ked nie je chora. Treba vylucit kravske mlieko a syry, sladkosti a mucne jedla. Mala nech pije cca 1 liter cistej vody denne + zelene caje, bez cukru, ak, tak s medom alebo javorovym sirupom.

Pri momentalnych problemoch kloktat sodou bilarbonou+letna voda