Mandle - nechat si alebo nie??

damian

Mandlovka, tak, ako zapalene mandle su symptomom narusenej imunity, tak aj akne su prejavom narusenej imunity, hlavne z dovodu skrytych (latentnych, zakuklenycj) vnutrotelovych plesni, vychadzajucich z traviaceho traktu.

barbinka

mandlovka: ja som nemala akné, len sem tam raz za mesiac sa mi vytvorila vyrážka a po vybratí nemávam vôbec žiadne vyrážky a dokonca mám jemnejšiu a takú krajšiu pleť.

mandlovka

Prosim Vas, mate niekto skusenosti s tym, ze ked Vam vybrali mandle, zmizlo Vam aj akne? Ak ano, do akej doby po vybrati mandli? Dakujem pekne.

estra

Katka mne povedala doktorka,ze mam cakat do vianoc a ak aj potom budem mat problemy,posle ma na krcne...tak cakam.V lekarni som si kupila immunal kvapky na posilnenie obranyschopnosti organizmu.Je to z ecinacei a zacala som uzivat kazdy den cecko.Zda sa mi,ze mi to trochu pomohlo aj ked stale nie som ani zdaleka ok. to s tymi tvojimi aftami v hrdle sa mi tiez nezda,ked ta to neboli,tie su totiz velmi bolestive.

damian

..pravdepodobne nevydrzia mesiac pri sode. Afty su sposobene mikroorganizmami v ustnej dutine, hlavne pri mikroporaneniach, AK clovek nema dostatocnu imunutu a zasadite prostredie v ustnej dutine. Silna zasada sa da navodit velmi jednoducho sodou bikarbonou.

katka365

Ahoj estra. Tak som bola pri tej obvodnej. Ta mi povedala, že to sú afty, že mam len kloktať a brať vit. B. Lístok ku krčnému mi nechcela dať. Tak neviem. Mne sa to nevidí ako afty.Mne sa tie biele škvrny robia v kuse uz mesiac a skoro vobec to neboli len rano citim podráždené hrdlo a o aftách som čitala iné príznaky. Tak nič ale poctivo kloktám a vôbec to nepomáha. Co mas ty nového?