Mandle - nechat si alebo nie??

damian

Mira, to si velmi pekne, vystizne a jasne napisala. (Hoci ani taketo vyjasnenie niektori nepochopia, zial). Navyse, niektori uz ani tu slezinu nemaju a nakoniec este aj to posledne, mandle, chcu dat von...

mira

Odstránením mandlí odstránime sitko, ktoré zachytáva toxíny a nepotrebné zbytky z krvi a potom ich likviduje, napr i zápalom, keď ich je priveľa.
Po odstránení mandlí toxíny voľne prúdia v krvi a dostávajú sa do orgánov, do celého tela. Odstraňuje ich síce i slezina, ale pri veľkom množstve toxínov nemusí stačiť a je preťažená.
Kým sa prejaví škodlivý učinok toxínov usadených v tele, prejde dosť vody a o pár rokov zistíme, že nám nefunguje niektorý orgán, alebo i niečo horšie...

Spojitosť s vybratými mandľami nás potom už nenapadne.

damian

Zuzu, ako by som sa liecil na rakovinu, som uz viackrat pisal. Az tak mi tie ockovacie konzervaty neposkodili, aby som sa vystavil chemii, ked existuju ucinnejsie prostriedky. Napriklad tolko omielany vitamin C, tak ako sa liecil znamy umelec (vid www.dailymail.co.uk ) Okrem Dr Kenyona, aj Dr Damien Downing lieci podobne - efektivne, netoxicky. S oboma lekarmi Kampan za pravdu v medicine spolupracuje. Ak teda obvinujes mna z toho, ze pisem sarlatanstva, ....

damian

Zuza, ak veris, ze Ti operacia pomoze, ja Ti to neberiem. Ja Ti pisem to, co citam. A necitam zo sarlatanskej literatury, to si mozes byt ista. A ta nesarlatanska literatura jasne pise, ze casto a chronicky zapalene mandle (chronicky podlomenu imunitu) treba dlhodobo a intenzivne liecit, nie odstranenim mandli. Jediny dovod na odstranenie mandli je nador.

:-)))

Damianovi napadli mozog uz tie konzervanty z vakcin, ktore dostal ako dieta. Hadam sa nebudete kvoli nemu stresovat. Ma strasny komplex dolezitosti.

zuzu17

Damian nechytajme sa za slovicka-cenzura, alebo zablokovany...to je fuk.Podstatne je, ze si nechceny a vsade robis len rozbroje.Ja sa napriklad chystam po roku zvysenych teplot a neustalych bolesti hrdla konecne na vyber a verim, ze to bude vykupenie. Skusala som u vsetko-naozaj vsetko aj tie tvoje enzymy a nepomohlo..verim, ze operacia mi pomoze...a chcela by som teba vidiet, keby si mal rakovinu ako sa liecis tymi svojimi bylinkami a enzymami..

damian

To je loz. Nikde nie som zablokovany. To, ze cenzurujete moje prispevly v lymfomackom fore (stranka patri farmaceutickej spolocnosti Roche), nie je zablokovanie, ale CENZURA. Na ceskom lymfome mi necenzuruju, ale ani tam uz nepisem. Tak nepis nepravdu, ale pravdu.

zuzu17

Damian prosim Ta musis strasit vsade s tymi tvojimi sarlatanskymi nazormi? Nestacilo ti, ze ta uz na par strankach zablokovali?

barbinka

milý damianko, pamätáš si veľmi zle. v októbri som už mala dávno termín na december. problémy s mandlami som mala od malička a stačilo málo, udrelo by mi to na srdce. mandle majú svoju funkciu, to áno. ale len dovtedy pokiaľ nie sú poškodené, zahnisané, atď. si nemysli, že ma rodičia od malička neliečili. na koľkých liečeniach som aj bola. ja som zázraky nečakala za pár dní, ale od malička. nič nepomohlo, až vybratie mandlí. konečne sa môžem aj naplno venovať športu. dovtedy som nevládala nič. takže damian neprekrúcaj!