všetci s brain fog sem

Mobydika

Ano bola som na vysetreniach vsetkych moznych- specialne vysetrenie na boreliozu, magneticka rezonancia, endokrynologia, neurologia a samozrejme psychiatria- ale nikto nevie preco sa mi to deje

Mobydika

Ahojte, trapim sa derealizaciou vyse pol roka, mam ale aj ine psychicke problemy- dominuju depresie a uzkosti. Derealizaciu mi zhorsovali lieky - AD.. Teraz ho mam mesiac vysadeny a derealizacia nie je nonstop 24/7 ale tak 10 dni do mesiaca. Lenze kedze sa mi depresia zhorsila budu mi zrejme opat nasadene AD. U mna sa derealizacia prejavuje takto- robim veci automaticky, niekedy mam aj rozostrene videnie, tocenie hlavy, pocit nerealna, vsetko naokolo mi pride take zvlastne- cudzie, mam uplne zhorsenu pamat- napr. Ked som mala derealizaciu boli sme na prechadzke s priatelom a pamatam si z toho len zaklad, ziadne detaily( inokedy mam pamat dobru), dalsi priznak je nulova koncrntracia a sustredenost, niekedy az pocit dezorientivanosti. Vacsinou pocas derealizacie neviem ani normalne mysliet- mam akoby prazdnu hlavu. Inak tiez sa mi to zhoesuje ked napr. dlho chodim alebo ked mam bolesti v krcnej chrbtici. Ak mate akekolvek otazky rada odpoviem..a zisli by sa aj mne nejake rady ako to lepsie zvladat

ModraObloha

Zdravím, tiež mam brain fog alebo derealizaciu okolo roka, Ja osobne mam aj psychické problémy, ale nemam nič diagnostikované a tak isto aj problémy fyzického rázu, mne osobne sa to vie zhoršit keď sa velmi hýbem s krčnou chrbticou, napriklad ak ju mam stuhnutú a chcem sa trošku rozhýbať tak sa to zhorši, to iste joga (cvičieval som jogu par rokov s5 a toto sa nedialo) teraz nemožem pretože stači že sa poriadne ponatahujema dam si pár klasických cvikov jogy a normálne ma vypne.. nedokážem sa sustrediť.. a často to je aj z jedla... proste sa najem a zrazu ako keby mi niekto šlahol lopatou, neni to moj jediný problém, mam aj tráviace problémy aj depky aj ked to nemam zatial potvrdené.

Lion bol by som vdačný ak by si mi sem skopíroval tvoje témy o brain fogu, nech to poprečitujem (myslím linky na dané témy) , ale nemyslím si že jediná príčina sú toxíny v mozgu, ale určite by som o tom vedel viac, moc tu nechodím posledne mesiace, nemam na to ani energiu, ale toto by som si prečítal.. Mimochodom len mesiac dozadu som mal robene 2 testy na infekčnom na viac vecí a nič sa nezistilo len hranična mononukleoza či nejak tak ale opakovane už bolo fajn, myslim že by mi niečo zistili či ? Samozrejme nejdem tu spochybnovať tvoju teoriu.

Lion54355

No kebyze si ich citala naozaj vsetky, tak sa snad nebudes ma pytat, co mas robit a co mi pomohlo :)

Lekari ti nepomozu...

ahojjj

Viem citala som snad vsetky tvoje komentare.Kolko mas vlastne rokov? Ja viem ze sa ti to nechce velmi rozoberat ale pomohlo by mi to.Ja som uz v koncoch lekari z teba zrobia len pscho pacienta ako pises.Velmi by mi pomohlo aspon keby sme sa mohli skontaktovat cez mail a aspon by si mi napisal ako si zistil co ti je poprid ake mas priznaky

ahojjj

Viem citala som snad vsetky tvoje komentare.Kolko mas vlastne rokov? Ja viem ze sa ti to nechce velmi rozoberat ale pomohlo by mi to.Ja som uz v koncoch lekari z teba zrobia len pscho pacienta ako pises.Velmi by mi pomohlo aspon keby sme sa mohli skontaktovat cez mail a aspon by si mi napisal ako si zistil co ti je poprid ake mas priznaky