Aky typ odstavovaca

vveronicka

zoe ano ako inak by si to chcela?
ono je to super si z casu na cas si urobit taku stavovu dietku alebo akoby som to nazvala, na precistenie, tak dobre to padne, odlahci :)

Zoe27

Ako tak pozerám, mne sa ten Sage odšťavovač celkom pozdáva, je odstredivý, vyzerá, že sa bude dať dobre umývať a ak som správne pochopila jednu nádobu má na šťavu a druhú na dužinu, takže mi vznikne čistá šťava na pitie?

lujziara

Christa to umývanie je základ aspoň teda pre mňa, lebo ja všeobecne umývanie riadu nemusím a keby sa mi odšťavovač dobre neumýval, tak by som ho asi ani nepoužívala. Ale dobré je kuk v predajniach, kde si pozrieš ako sa rozoberá aj všetko.

kixx

tak ono je dobre aby odstavovac bol snekovy a tiez aby mal kvalitny vykonny motor, nech proste nema problem s nicim, ani ovocim ani zeleninou ;)
mne trvalo kym som si stavy oblubila, ale teraz mam napriklad rada aj take stavy s uhorkou a stopkovym zelerom ;)

christa366

To je asi podľa toho čo sa tebe pozdáva, je viacero druhov a tiež môžeš pri nich brať do úvahy nie len cenu ale aj typ a či sa ti bude ľahšie umývať, ale asi najlepšie pozerať podľa toho akú kvalitu šťavy ti to dokáže dať.

stevino_m

Hej tak je pravda asi ze kde clovek nakupuje. Ale tak teraz co som si vsimol ficia asi najviac tie take vertikalne snekove odstavovace. Asi aj pretoze sa to lahsie cisti a kvalita stavy vyzera ze je celkom fajn ci?

biatlonistka7

Stevino myslíš? Lebo teda mne to tak nepríde, aspoň v Planeu ee, neraz som tam kupovala aj menšie veci ako napríklad kanvicu a tak podobne a zakaždým mi poradili, pomohli s výberom, bez ohľadu na to akú drahú vec som kupovala. Ale tak jasné, že ono záleží aj kde človek nakupuje, v akom obchode no. Tak ako predtým som bola rada, že nemusím nikam do obchodu ísť, teraz som aj trošku rada, že sa môžem ísť do obchodu "socializovať" :D :D

Kiara6

Presne tak aj u nás doma je to tak, že proste keď sa pre niečo rozhodneme a ideme do predajne veľmi veľa ovplyvňuje to akí sú tam predavači a či sú ochotní sa ti venovať a poradiť ti.

stevino_m

No tak ale po vacsine uz mas aspon ako taky prehlad, ale chapem co myslis. Tiez mam pocit ze najviac ochotnych predavacov je v takej casti predajne kde sa predavaju televizory a drahsie spotrebice.