Aky typ odstavovaca

simka214

vyzera super to je pravda, a co sa tyka ceny? lebo vyzera trosku rozbustne ci to sa mi len zda, zmesti sa na kuchynsku linku v pohode? :)

dadulamil

Veď tento vyzerá dobre, aj dizajnovo, aj teda tá nádoba na šťavu je veľká, jój je fakt, že už začína jar, že pomaly by som už mala aj ja na detox myslieť, že by som pár dní mala len šťavy piť.

Zoe27

Radinus022 tak ono človek keď má dobrú skúsenosť tak je jasné že sa do takýchto predajní vráti :)
Sticka jasné, je to tento fešák :) A fakt je to, že od kedy ho máme, tak ide denne.

radinus022

To tiež ako v ktorej predajni, teda ako v ktorom obchode, lebo nie všade som sa stretla s ochotným predajcom, ktorý ti poradí, ale teda v Planeu tam mám dobrú skúsenosť, zato sme tam vlastne aj všetky spotrebiče domov kupovali, lebo nám poradili a aj dobré ceny sme vychytali ;)

simka214

to mate asi pravdu :) ste ma celkom ukludnili. pojdem cez vikend nejake predajne obehat a popozeram, snad tam najdem aj ochotni personal, ktori by mi poradil :)

Zoe27

Simka214 ale prosím ťa, stačí sa len zodvihnúť a ísť do predajne. Podľa mňa ani nie je nutné aby si to riešila cez rôzne weby a pozerala si rozdiely, presne si v predajni poradia podľa toho čo preferuješ.

mironella

Simka ver mi, ze to by si tak nechcela, pretoze by ti nemusel sediet a potom by si este nadavala. Toto je dobre, ked si kupis sama. Skus ist na predajnu niekam, pozriet, popytat sa a uvidis, niekedy je lepsie raz vidiet osobne ako stokrat niekde po nete kukat ;)

simka214

zoe27 no este tu ostanem sama, co si ziadny do teraz nevybrala :D len ked ja sa neviem rozhybat, najlepsie by mi bolo keby mi ho dal niekto rovno ako darcek a bolo by vybavene :D to by som skor zistila asi ci mi typovo vyhovuje :D

Zoe27

Tak som si nechala od vás poradiť a vybehli sme s mužom do Planea a veru vybrali sme si odšťavovač :) Tak môžete prísť ochutnať šťavy :D Budem miešať podľa požiadaviek :)